امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عشق از جنس ام اس
سلام
من ر.ک هستم
پسرم و 22 سالمه...ترم 5 مهندسی IT هستم.
من بیماری ام اس نداشتم ولی از خدا میخاستم که کاش منم ام اسی بودم.
من عاشق دختری شدم که ام اس داره.
وقتی بهش نگاه میکنم دلم درد میگیره....
نمی دونم چیکار کنم!
شما چیزی بگید.....
الان احساس میکنم منم ام اس دارم
هست در این خانه کسی که غم یار خورد.....
.HeartHeartHeartsad2sad2

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   446995_HqfHOc6y.jpg (اندازه: 52.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 33)
 تشکر شده توسط : meysam2 , sadaf , zohaa , mahdie , minoshka
سلام آقای ر.ک
من در 32سالگی متوجه ام اسم شدم واین میتوانست تو سنین کمتر هم برام پیش بیاد با توجه به علائمی که داشتم ولی خوب زندگیم سیر طبیعی خودش را دارد وهیچ کس هم نمی داند فردا چه اتفاقی بایش می افتد شاید بعضی از اتفاقات خیلی بدتر از داشتن ام اس باشد با توجه به اینکه در ایران اکثرا نوع خوش خیم ام اس را دارند!!!!!!!
شما هم اطلاعاتت را نسبت به ام اس بالا ببر شاید دیگه دلت به درد نیاد به قول معروف : چشمها را باید شست جور دیگر باید دید
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : بنده خدا , najva , nazii , ساغر , sadaf , zohaa , موناامیدوار , kohedard
صنما با غم عشق تو چه تدبیر کنم
تا به کی در دل شب ناله ی شبگیر کنم
دل دیوانه ازآن شد که نصیحت شنود
مگرش هم زسر زلف تو زنجیر کنم
ندونوم لوتو عریونم که کرده
خودم جلادو بی جونم که کرده
بده خنجر که تا سینه کنم چاک
ببین عشق بر جانم چه کرده
ممنون بابت راهنمایتون.....راستش میترسم خانوادم با این قضیه کنار نیان و مخالفت کنن
هنوز خانوادم در جریان نیستن
 تشکر شده توسط : meysam2
سلام رامین گل.
داداش من ،دل دردت بری چیه؟مال اینکه عاشقی؟یا برای ترس از ام اس کسی که عاشقشی؟
من 3ساله متوجه شدم ام اس دارم باهاش هم مشکلی ندارم.توصیه میکنم تو سایت بیشتر بیای و اطلاعات خودتو کامل کنی در مورد ام اس مطمئن باش خیلی بهت کمک میکنه داداش گلم.
موفق باشی
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : nazii , zohaa , kohedard
آقای رامین من احساس میکنم شما حس ترحم دارین به اون شخصconfused2
آنشرلی هم نشدیم که روزی از ما بپرسن ، آنه ! تکرار غریبانه روزهای زندگیت چگونه گذشت ؟ ..
 تشکر شده توسط : sadaf , موناامیدوار , kohedard , Exhautless , fereshteh95
خیلی مهم نیست که طرف ام اس دارد مهم اینه که شما دیدتان نسبت به ام اس چیه وچه برداشتی دارید.اگر به او ترحم می کنید اصلا فراموشش کنید.اگر توان همراهیش رو ندارید از زندگیش بیرون بروید یعنی اصلا وارد نشوید که بخواهید بیرون برین.اگر واقعا دوستش دارید وتوان همراهی او تا بی نهایت رو دارید به سراغش برید وبدانید که او از دیگران چیزی گم ندارد بلکه سایه الطاف وعنایات خداوندبر او بارش بیشتری خواهد داشت.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : الهام ج , meysam2 , maryam.N , sadaf , zohaa , kohedard
دوستان گفتنی ها رو گفتن.1چیزم من برات بگم که 10تاپیراهن بیشتر از داداشم پاره کردم.
من 7ساله ام اس دارم البته دکترا میگن خودم این حس رو ندارم چون خودم جز حمله اول(همون 7 سال پیش که چشمم تار شد)دیگه چیزی از ام اس حس نکردم.پس چرا باید کسی یک ام اسی رو متفاوت ببینه.
نگران نباش اگه دختر قوی ای باشه ام اس براش فقط یک تلنگره برای تلاش بیشتر وزندگی بهتر.همین چیزی که از اکثرماها یک آدم قوی تر ساخته.
از اطرافیانم هیچکی نمیدونه چی شد که من متحول شدم وروز به روز بااعتماد بنفس بیشتر توی زندگی به پیش رفتم.یه روز به همه میگم قدر دان ام اس هستم.البته این اتفاق به خواست خدا بود.
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : zohaa , ayda.m , kohedard , famoon
(2012/05/19, 10:17 PM)midwife66 نوشته است: آقای رامین من احساس میکنم شما حس ترحم دارین به اون شخصconfused2
موافقم
چون میگذرد غمی نیست
من به شخصه نظرم این که به بدترین حالت ممکن باید منطقی فکرکنید...اصلا اگه میشه
بریدوکسایی رو ببینید که دارن با ادمهایی زندگی میکنن که وضعشون از نظر جسمی بده
اول از همه سعی کنید مشکلات و ببینید و ببینید میتونین باش کنار بیاین
اگه تونستین باش کنار بیاین خب به موضوع جدی تر فکر کنین .....
بعد برید سراغ یه روانشناس خوب و دکتر اون خانم و سعی کنید همه چیزو در مورد زندگیتون
از قبل پیش بینی کنید.....فقط امیدوارم الکی از روی ترحم تصمیم نگیرین و ایشون وامیدوار نکنید چون اگه ادم یه نفرو
دوست داشته باشه باید بخاطر خوشبختی اون ادم از خودشم بگذره
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : kohedard
دوستان !
رامین از دو سال و سه ماه پیش که اینو نوشته تا الان یه فکری کرده دیگه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeazan , kohedard , اميدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان