امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس تراپی رایگان بدون نیاز به بستری شدن
دوستان عزیز

سلام

همه ما شاید در دوران عود بیماریمان نیاز به استفاده از پالس تراپی را داشته باشیم. از مشکلات پالس تراپی : یک مسئله بستری شدن و دو پرداخت مبالغ بسیار هنگفتی که مراکز و یا بیمارستانهای خصوصی از بیماران دریافت می کنند.

همانطور که خیلی از دوستان اطلاع دارند، وظیفه خودم دونستم تا برای دوستانی که اطلاع ندارند بدینوسیله اطلاع رسانی کنم.

در بیمارستان سینا واقع در خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان حسن آباد یک مرکز تخصصی برای بیماران ام اس وجود دارد که با دفترچه بیمه بصورت رایگان پالس تراپی را انجام می دهند و از مزایای دیگر این مرکز بجز برخورد خوب پرسنل، بهداشتی بودن، آرامش محیط می توان به عدم نیاز به بستری شدن نام برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 66348571 - 021 ، 66348572 - 021 تماس حاصل نمایید.
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : شهرزاد , بابک57 , مینا ح , naz.gigili , melody , nahid , MFhealth , Hasty , khojaste , # پریسا # , earth , آنا , somaye_602000 , ثریا , mehrnaz , pesareshoja_ir71 , sooorooosh , shokolat , min00 , AVID2000 , نازلی , ابراهیم , niloufar , hamid t , ساغر , shahrzad.s , blue sky , شفا یافته , هانیه , نگار1353 , زهرا59 , Mehdi Marjani , baran , farzaneh20 , arezooo82 , مولتی ام اس , afk , علی دنیانورد , مهشید , مینا غلام نژاد , الیکا , Vahid.1974 , samiramiss , سیااوش
اخرین خبر مربوط به پالس تراپی رایگان در بیمارستان سینا
اگر پزشک خودتون یک دوره پالس تراپی رو تجویز کرده باشن و حتی توی نسخه ای جدا دستور وشرح حال درمان و ضرورت انجام پالس رو داده باشن وداروهاتون رو هم توی دفترچه(مثال6عدد متیل پریدنیزولون تزریق در سرم)متاسفانه این اقدام در این مرکز انجام نمیشهconfused
مگه اینکه شما در روزهای شنبه وچهارشنبه وقت بگذارید ساعت6صبح حضوری برای گرفتن نوبت به بیمارستان مراجعه کنید تا وقت ملاقات وویزیت دکتر عظیمی به شما داده بشه واگر بعد از انجام ازمایشات ومعاینه وام ار ای دکتر این بیمارستان تشخیص دادن شما پالس رو شروع کنید!!!!!!!

نکته!
دکترهای مغزواعصاب با هم اتحاد وتشخیص ندارن یا بنظر هم احترام نمیزارن؟
چرا تنها مرکز تخصصی برای ام اس باید اینگونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : N00shin , sooorooosh , SSA , Hasty , نگار1353 , nahid , kiana , farzaneh20 , مینا غلام نژاد , الیکا
من مسئلم پول بيمارستان نيست
البته كساني كه دفترچه شون خاص ام اس هستش هزينه بيمارستانشون رايگانه
والبته خواهرم پرستاره و چند روز پيش توخونه برام پالس گذاشت
مسئله من بدي حالمه
و چقدر حرصم ميگيره و قتي كسي ميگه بيماراي ام اس دوره عود و بهبودي دارند!!!!!!!!!!!

همه اينطور نيستن.چند ساله كه همش حالم بده.
و در اين مواقعه كه ميگم :
اي ام اس لعنت به تو.
چند سال پيش تو وبلاگم نوشتم "نميگم ام اس برو"
اما حالا ..................

بيخيال.اين نيز بگذرد
 تشکر شده توسط : sooorooosh , نازلی , ابراهیم , Hasty , ساغر , هانی , farzaneh20 , کامران کریم آذر
با داشتن کارت هوشمندی که بهمون دادند ،همونی که آمپولهامون رو میگیریم پالس تراپی در بیمارستان و درمانگاه رایگانِ حتی تزریقات هم رایگانِ فقط کافیه بگید بیمار خاص هستید
 تشکر شده توسط : ارزو , shokolat , نگار1353 , farzaneh20
من بیشتر وقتش برام مهم بود که بدلیل مسئله کارم که گاهی باید مدرسه باشم حتی الن که تابستونه نمیتونم برم بستری بشم
رفتم و پالس رو در بیمارستان پیامبر بلوار ابوذر انجام دادم داروی متیل پریدنیزولون رو که خودم خریدم هیچconfused
بابت تزریق12700تومن و بابت سرم کلرایدسدیم0/9هم مبلغ2600تومان دادم که دیگه حساب کنید هر12ساعت بخوام اینکارو برای 6روز انجام بدمangry2
واقعا چرا انجمن ام اس ما همچین امکانی رو برای تزریق سرپایی سرم ها نمیتونه داشته باشه؟
واقعا چرا؟icon_cry
ما که کارت هوشمند هم نداریم
نکته جالب:
تاسف خوردم یک کمی ولی بسی هم خوشحال شدم که ام اس رو باپررویی تونستم جلوش بایستمSmile (16)
خانومه میگه میدونی این چه دارویی هست دکتر بهت داده گفتم بله گفت میدونی برای چیه گفتم بله گفت میدونی واقعا گفتم بله ام اس دارم
گفت اخی نازی ایشالا خدا زودی شفات بده تامشکلت رفع بشه واوضاعت بد نشه حیفه تازه اولشه اخه گفتم ممنونم وامیدوارم تا اخر همین بمونه6ساله ام اس دارم
گفت جدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی واقعا لازمه توی مرکزی این کارو ما ام اسی ها بریم انجام بدیم که انقدر ازخودمون سوال پیچ کنن وبا سوالات منفیشون مارو درگیر ذهنی کنن؟؟؟
چرا نباید یه مرکز جدا وتخصصی برای این کار وجودداشته باشه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا ما خودمون گاهی چطوری نشون میدیم که این میشه دیدشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : Hasty , فرناز , نازلی , هانی , nahid , shahrzad.s , زهرا59 , الیکا , Maryam95
(2012/07/08, 04:15 PM)shokolat نوشته است: من بیشتر وقتش برام مهم بود که بدلیل مسئله کارم که گاهی باید مدرسه باشم حتی الن که تابستونه نمیتونم برم بستری بشم
رفتم و پالس رو در بیمارستان پیامبر بلوار ابوذر انجام دادم داروی متیل پریدنیزولون رو که خودم خریدم هیچconfused
بابت تزریق12700تومن و بابت سرم کلرایدسدیم0/9هم مبلغ2600تومان دادم که دیگه حساب کنید هر12ساعت بخوام اینکارو برای 6روز انجام بدمangry2
واقعا چرا انجمن ام اس ما همچین امکانی رو برای تزریق سرپایی سرم ها نمیتونه داشته باشه؟
واقعا چرا؟icon_cry
نکته جالب:
تاسف خوردم یک کمی ولی بسی هم خوشحال شدم که ام اس رو باپررویی تونستم جلوش بایستمSmile (16)
خانومه میگه میدونی این چه دارویی هست دکتر بهت داده گفتم بله گفت میدونی برای چیه گفتم بله گفت میدونی واقعا گفتم بله ام اس دارم
گفت اخی نازی ایشالا خدا زودی شفات بده تامشکلت رفع بشه واوضاعت بد نشه حیفه تازه اولشه اخه گفتم ممنونم وامیدوارم تا اخر همین بمونه6ساله ام اس دارم
یعنی واقعا لازمه توی مرکزی این کارو ما ام اسی ها بریم انجام بدیم که انقدر ازخودمون سوال پیچ کنن وبا سوالات منفیشون مارو درگیر ذهنی کنن؟؟؟
چرا نباید یه مرکز جدا وتخصصی برای این کار وجودداشته باشه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم شما بدون کارت هوشمند چجوری بتافرون میگیری ؟
من هم وقتی پالس گرفتم بستری نشدم رفتم درمانگاه سرم رو وصل کردند امدم 5 ساعت در خانه خوابیدم تا سِرم تمام شد
 تشکر شده توسط : shokolat , arezooo82
(2012/07/08, 04:15 PM)shokolat نوشته است: من بیشتر وقتش برام مهم بود که بدلیل مسئله کارم که گاهی باید مدرسه باشم حتی الن که تابستونه نمیتونم برم بستری بشم
واقعا چرا؟icon_cry
نکته جالب:
آفرین،گل گفتی.
من که میگم نه تنها واسه پالس تراپی، بلکه واسه سایر مشکلات بچه های ام اس باید یه مرکز جداگانه باشه .من واسه LP که بیمارستان بستری شدم، از ترس سوال و جواب و احساس ترحم بقیه، اتاق خصوصی گرفتم ولی برای هر پرستار یه ساعتی باید توضیح و تفسیر میدادم confusedو در نهایت که خوب واسه جوونیم غصه دار میشدن و اشک تو چشماشون حلقه میبست،خودم باید دلداریشون میدادم که "توروخدا اینقدر واسه من غصه نخورید و خون خودتونو کثیف نکنید، ام اسه دیگه، مرگ که نیست"

شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : نازلی , Hasty , shokolat , زهرا59 , Amir , maryy
اخه جالبه امروز که رفتم برای سرم19700تومن گرفتن وبرای کلرایدسدم0/9مبلغ3300 تومن فکر کنم چون میدونن چند روز مهمونشونیم اجبارا ومحل دیگه ای نیست که انجام بده ومارو مصر به انجامش میبینن هروز یه نرخ جدیده!!!confused
واقها مچکریم از وزیر بهداشت ودرمان که هرروز توی رادیواین3روز خودم صداشونو میشنو که میگن مشکلات رفع شده استangry2
کی واقعا ام اس رو میشناسه ودرک کرده؟(منظورم خوده این پرسنل زحمتکش مراکز درمانی هاست)
کلینیک طالقانی جالبه امروز دکتر رحمتی اعلام نمودند که بیماران ام اس وسرطانی جزو بیماران خاص نیستن.از یه طرف خوشحال شدم اما کیه که بگه اگه بیمار خاص محسوب نمیشن ایا فقط در موارد دادن خدمات محرومن یا درمورد مسئله استخدام رسمی شدن در ارگانها هم بواسطه بیمارخاص بودنشون محروم هستن بازangry3
واقعا این یعنی درگیری ذهنیDodgy

میگن بیماران خاص ویزیت رایگانه

من که رفتم بیمارستاان ویزیت 1100تومان دادم

برای پالس تراپی هم 5 روز خوابیدم 45000تومان دادم به این میگن رایگان -

اگه بخوای حرفم بزنی برای دفعه بعد به سختی بستریت میکنن من تجربه شو داشتم با بند .........دوباره بستری شدم

جالب اینجاست میگن ام ای ار برای بیماری ام اس رایگانه اما از من 113تومان گرفتن

همه چیز رایگانه این پولهای که میدیم .......................................
 تشکر شده توسط : الیکا
(2012/07/07, 08:11 PM)نازلی نوشته است: با داشتن کارت هوشمندی که بهمون دادند ،همونی که آمپولهامون رو میگیریم پالس تراپی در بیمارستان و درمانگاه رایگانِ حتی تزریقات هم رایگانِ فقط کافیه بگید بیمار خاص هستید

سلام کارت هوشمند را چه جوری میگیرند ؟من که همش با حواله دارو میگیرم !!!!!!!!!
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,842 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  ام آرآی رایگان و با تخفیف SSA 64 96,066 2019/11/28, 08:22 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,788 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  طرح تحقیقاتی ام اس(نوار مغز و نوار گوش رایگان) naz.gigili 13 12,537 2015/12/08, 09:47 PM
آخرین ارسال: hadisss
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,454 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  ارائه خدمات رایگان مشاوره fireboud 8 13,355 2012/06/05, 06:53 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان