امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلول های بنیادی + ام اس
سلام دوستان من تازه واردام

من چیزی در مورد یه داروی جدید شنیدم فکر کنم اسمش fampridine-SR باشه شما هم چیزی شنیدید؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : niloofary
(2010/04/12, 09:22 PM)amirhkhosh نوشته است: سلام دوستان من تازه واردام

من چیزی در مورد یه داروی جدید شنیدم فکر کنم اسمش fampridine-SR باشه شما هم چیزی شنیدید؟؟؟؟

لطفا تاپيك مناسب را براي مطرح كردن سوالتان انتخاب كنيد تا سريع تر به جواب برسيد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام دوستان

بهترین و کامل ترین منبع واسه اخبار ام اس مراجعه به مقالات علمی آی اس آی هستن........طبق آخرین نتایج الان بهترین داروهای ام اس که فعلا تو ایران نیستن و نتایج بسیار قابل توجهی داشتن و دارن

کلادریبین........آلمتوزوماب.........ریتوکسیماب هست

و این اوخر که داروی خوراکی معجزه آسای فینگوایمود که واقعا حرف نداره و هرچند ماه یکبار فقط یک دونش کافیه!!!......البته این داروها واسه افرادی خیلی خوبه که نوع بیماری اونا از نوع عودکننده-فروکش کننده است
 تشکر شده توسط : kami , yaro , anaram , baran , tanha , hamid , sadaf , Sina , محمود , farda20032020 , zaynab , Morteza , نازنین , sarir , niloofary
سلام منم این برنامه رو میبینم.به نظر من اگه این جریان حقیقت داشته باشه شرکت هایی هستن که باهاشون قرارداد ببندن واین دارو رو در حجم گسترده وبا قیمت کمتر تولید کنن.که در این صورت به نفع 2طرفشونه.پس پولاتونو نگه دارین.
پروردگارا: به من كمك كن قبل ازينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنم كمي با كفش هاي او راه بروم. دكترشريعتي
 تشکر شده توسط : sadaf , niloofary
درمان قطعیش فقط خود آدمه.این تبلیغات چرته
نگران آینده نیستم.خودش به زودی می آید
سلام عزیزم من از دکترم در مورد استمسل دریم ام زی پرسیدم و گفت واسه شما زوده که ازین چیزا استفاده کنید واسه مراحل خیلی پیشرفته ست.Huh
سلام
این داروی خوراکی فینگ... که گفتی خیلی خوبه از کجا میشه تهیه کرد؟تو ایران که فکر نکنم باشه ،نه؟
سلام دوستان
اميدوارم شفا و سلامتي خداوند بر شما باشه
راستش من ام اس ندارم اما خواهر شوهرم ام اس داره يه چند وقتي به من مي گفت در مورد داروهايي كه شبكه ديدار تبليغ مي كنه تحقيق كن من هم يه بررسي كردم و بهش گفتم اينا همش دروغه اما او دست بردار نبود و اولين سري داروها را گرفت حدود 5 روزه استفاده مي كنه روز سوم كه من ديدمش خيلي بهتر شده بود و من خيلي تعجب كردم الان خيلي كنجكاو شدم بدونم واقعا راسته ؟ ايا عوارض بعدي نداره

شما را هم در جريان مي ذارم ...
البته شما باید سوالتون رو جای دیگه مطرح کنید.
من شبکه دیدار رو ندیدم و اسم دارو هارو نمیدونم. میشه اسمش رو بگین؟ تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که از دکتر هامون بپرسیم
اما تا اونجایی که من اطلاع دارم داروی درمان قطعی فقط در حد ادعا وجود داره و عرضه نشده. بعضی طب های گیاهی هم برای بهبود علائم ارائه شدن.
 تشکر شده توسط : tanha , niloofary
سلام به همه
اتفاقا من خودم خیلی درباره این قضایا تحقیق کردم
یکی از برنامه های پزشکی رادیو سلامت رو گوش دادم که دکتر نبوی درباره درمانهای جدید ام اس صحبت میکردند
اتفاقا ایشون تمام تبلیغات ماهواره ای رو تکذیب کرده و فرمودند که تنها راه استفاده از سلولهای بنیادی خود فرد یا خواهر و برادرهاش هستند و هیچ دارویی نیست که این کار رو انجام بدهد.
الکی تن به این تبلیغات مسخره ندید
Smile (52)
سلام دوستان، به نظر منم خیلی منطقی نیست، ولی یکی از اقوام دوستم 6 ماه از این دارو استفاده کرده و کلا پلاکهاش از بین رفته، اما بازم مرددم
به گمانم فردا روز خوبی باشد.....صورت ماه به من می گوید
 تشکر شده توسط : MFhealth , برگ 7 , niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان