امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فارسی ساز برای کسانی که کیبورد فارسی ندارند
با سلام به دوستان
حتما ميدانيد كه يكي از قوانين سايت تايپ پارسي متون هست و� بعضي از كاربران كيبورد فارسي ندارند
برای همین نرم افزار En2Fa رو برای دانلود قرار میدم تا بااستفاده از اون براحتی بتوانند پارسی بنویسند.شما با نوشتن متن فینگیلیش متن فارسی دریافت خواهید کرد و با کپی کردن آن در هر جایی که میخواهید پارسی، بنویسید.

[تصویر:  quq18owxkrsdj3xo7i0t.jpg]
براي دانلود برنامه روي لينك زير كليك كنيد
http://hamidxever.persiangig.com/program...d%20Me.zip
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , Prime , BanOoOo , فرناز , mehdernet2 , ارزو , shadii , samane , AVID2000 , leili , nazii , مهرافروز , atefe , azita , paeazan , پریا حقیقت پور
مرسی که فکر همه چیز را میکنید
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , hamid , Ermia , پریا حقیقت پور
حتما تا به حال با مشکل تايپ فارسي مواجه بوديد. گوگل ابتکاري بخرج داده براي اينکه شما با خيال راحت پينگليش تايپ کنيد و متن فارسي رو همون لحظه تحويل بگيريد. براي اينکار روي اين لينک کليک کنيد

http://www.google.com/transliterate/Persian

حالا متن دلخواهتون رو به پينگليش تايپ کنين، با تایپ کردن فاصله بعد از هر کلمه، ميبينيد كه کلمه به صورت معجزه وار بلافاصله به فارسي تبديل ميشه. البته گاهي وقتا ممکنه کلمه رو اشتباه حدس بزنه، شما ميتونين روي اون کلمه يه کليک ساده بکنين و از تو يه ليست لغت كه پيشنهاد ميده انتخاب کنين، يا اگه اون کلمه تو ليستش نبود، خودتون کلمه مورد نظر رو با کيبوردي كه براي اديت کردن روي صفحه مياد وارد کنين. شما هم اين يکي شاهکار گوگل رو امتحان کنين. حتما مشتري ميشين
خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

تشکر شده توسط : hedieh , Prime , fireboud , hamid , O#!!! , leili , baran1390 , ساغر , sarir , domeh , paeazan , پریا حقیقت پور
عالي بود از همتون تشكر ميكنمhappy0065.gif
خيلي كاربري راحتي داره و مفيده
اگه بازم از اين لينك هاي مفيد داشتيد ممنون ميشم در اختيارمون بذاريد
icon_question
 تشکر شده توسط : azita , پریا حقیقت پور
آقا حميد ممنون من واقعا با این قضيه مشکل داشتمhappy0065.gif

آقا حميد ممنون من واقعا با این قضيه مشکل داشتمhappy0065.gif
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : movahedi , پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان