نظرسنجی: اولین دیدار 1391 ام اس سنتر را از نظر کیفیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
55.32%
26 55.32%
9
8.51%
4 8.51%
8
17.02%
8 17.02%
7
12.77%
6 12.77%
6
0%
0 0%
5
6.38%
3 6.38%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 47 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین دیدار 1391 ام اس سنتر
سلام
اولین دیدار سال 91 با یه بارون زیبا و دل انگیز شروع شد و با حضور تک تک شما دوستان بر زیبایی اون افزوده شد و یه خاطره خوب دیگه رو برای من و مطمئنا همگی شما بجا گذاشت .
دیروز وقتی تعداد افراد شرکت کننده در دیدار رو دیدم خیلی هیجان زده شده بودم و به خودم از اینکه جزئی از این حضور بودم بالیدم .
امیدوارم سایت ام اس سنتر همونطور که تا الان در انجام رسالتش موفق بوده ، بتونه از این به بعد هم در شناخت ام اس به مبتلایان و ایجاد فضایی مناسب و امن برای کاربرانش موفق باشه .
همچنین برای تیم دچرخه سواری از صمیم قلب آرزوی موفقیت و سربلندی دارم ، چرا که موفقیت این تیم ، موفقیت تمام جامعه ام اس هست و من به شخصه از این تیم تا رسیدن به موفقیت حمایت می کنم .
و در نهایت از همه شما که در این دیدار شرکت کردید مخصوصا دوستانی که از شهرهای دیگه به این دیدار اومدن تشکر کنم . امیدوارم بتونیم با کمک شما دوستان برای دیدارها و برنامه های بعدی برنامه ریزی بهتر و با امکانات مناسب تری فراهم کنیم .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : neda.n , earth , shokolat , N00shin , paeeze , نازلی , kaveh_plus , naz.gigili , مولتی ام اس , آرزو , فرناز , mehdisalimi , fireboud , hamid , Hegan , بهــار , maedeh , نیوشا... , MAHDI , nafass , Prime , hamid t , زهرا59 , O#!!! , parastoo joon , ارزو , Saina , shahrzad , سـاناز , h.kakavand , Ali 324 , arezoo_azizi , Mehdi Marjani , pariya , Hasty , seyyed reza , ساحل
سلام
ابتدا تشکر میکنم از تمامی دوستانی که این دیدار را تدارک دیده بودن و خوشحالم که اولین حضورم مصادف شد با تولد این مکان
دیدار خیلی جالبی بود خیلی جالب . من در تمام مدتی که در جمع شما حضور داشتم محو صمیمیت و نشاط شما دوستان بودم خیلی زیبا بود
امیدوارم باز هم بتونم در جمع شما حاضر بشم . واقعا جمع بی نظیری هستید
همگی خوش و خرم باشید icon_question icon_question
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : gilane , hamid , fireboud , Hegan , naz.gigili , neda.n , بهــار , نیوشا... , maedeh , earth , مولتی ام اس , آرزو , hamid t , maede , فرناز , parastoo joon , ارزو , Saina , سـاناز , N00shin , arezoo_azizi , pariya , Hasty , seyyed reza
خیلی بد شد.من از 2 هفته قبل تدارک حضور در این جا رو دیده بودم.در آخرین لحظه نشد.اون هم نه به این دلیل که خودم نخواستم.همراهان من نتونستن.خوب کسی هم که به دیگران وابسته هست هست همین طوری میشه.باید به فکر خود کفایی باشم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , naz.gigili , بهــار , kaveh_plus , نیوشا... , maedeh , مولتی ام اس , آرزو , hamid t , Prime , زهرا59 , maede , فرناز , parastoo joon , ارزو , Saina , سـاناز , N00shin , arezoo_azizi , sama , pariya , Hasty , seyyed reza
سلام
دیرزو یکی از بهترین روزهای زندگیم بودlove28love28
هم اولین دیدار من مصادف شده بود با تولد 3 سالگی ام اس سنترlove28
از همه عزیزانی که تلاش کرده بودند تا این دیدار شکل بگیره کمال تشکر دارمicon_questionicon_question
از آقا سید رضا بابت جاکلیدی بسیار زیبا ممنونمlove28
و از اینکه دوستای زیادی رو از نزدیک دیدم خیلی خوشحالمagreement2
نمیشه این خوشحالی رو وصف کردicon_cry
البته این بارون زیبا طراوت خاصی به این دیدار بخشیده بود
و از همه عزیزان که از راه دور و نزدیک تشریف آوردن و تو این جمع بسیار صمیمی حضور داشتن کمال تشکر دارمicon_question
ولی لحظه آخر (خداحافظی) خیلی دلم گرفته بود
نمیخواستم این دیدار تموم بشه
ولی چیکار کنم که این دوستهای من (مامی+فائقه + حمید) نذاشتن من با همه شما خداحافظی کنم
و در آخر این کوشولوهای ناز(آفتاب + ماهان) که خیلی دوسشون دارم و خیلی ناز بودن تشکر میکنم چون خیلی ماچشون کردمlove28love28love28

خدای من هرگز نگویمت دست من بگیر
عمریست گرفته ای مبادا رها کنی
 تشکر شده توسط : fireboud , naz.gigili , hamid , neda.n , maedeh , بهــار , kaveh_plus , نیوشا... , earth , مولتی ام اس , آرزو , hamid t , Prime , maede , فرناز , parastoo joon , ارزو , سـاناز , h.kakavand , N00shin , arezoo_azizi , pariya , Hasty , *fateme * , seyyed reza , ساحل
نگین تو رو خدا من به حال خودم افسوس می خورم یعنی همه شما تو این دیدار بودید و من فقط چندتاتون تو ذهنمه. آقا مهدی سلیمی رو دیدم اونم به خاطر این که ازش پرسیدم که کدوم کاربر هستید؟ ای دادِ بیداد/ زن علی داد/ تخمه رو بو داد/ به همه داد به سعیده نداد
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : maedeh , نیوشا... , mehdisalimi , hamid t , فرناز , h.kakavand , N00shin , arezoo_azizi , pariya , Hasty , seyyed reza
من ادعا نمی کنم

که همیشه به یاد آنهایی که دوستشان دارم هستم

اما

من ادعا می کنم

حتی در لحظاتی هم که به یادشنان نیستم

دوستشان دارم

سلام:

دیروز یه روز خوب بود نه شاید فوقالعاه بود اره وازه ی بی نظیر خیلی بهتره بگم

دیروز بعد از چند بار که نشد بیام بین دوستای عزیزم بالاخره طلسم شکست و و آمدم

از دیدن همه خیلی خوشحال شدم و از اینکه این همه لطف داشتین بهم خیلی سوپراییز شدم

اسم نمیبرم چون همه گل بودن و هستن (البته خوب به مامان مایی رفتنTongue)

از هیئت مدیره مسئول تدارکت کادر فنی و همه ی عزیزانی که صمیمانه و عاشقانه تلاش کردن

برای دیدار نهایت قدردانی و خسته نباشیدو دارم

تولد هم واقعا خیلی زیبا بود

امیدوارم ومطمئنم که دیدار های آینده با شکوه تر و زیباتر برگزار میشه

و امیدوارم بتونم که با کمک مسئولین عزیز بتونم شمال هم چنین دیادر های با شکوهی بر گذار کنم

به امید دیدار

در پناه یزدان پاک

زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : بهــار , earth , Ghost , mehdisalimi , neda.n , kaveh_plus , آرزو , hamid t , hamid , Prime , Hegan , فرناز , naz.gigili , O#!!! , parastoo joon , ارزو , fireboud , Saina , سـاناز , h.kakavand , N00shin , arezoo_azizi , Mehdi Marjani , pariya , Hasty , seyyed reza , ساحل
دیروز روزه خیلی خوبی بود خوشم اومیدوارم لذت برده باشید
بارونه قشنگیم بود همه چیم شاعرانه تر از این نمیتونست
باشه
icon_question
...
 تشکر شده توسط : maedeh , آرزو , mehdisalimi , hamid t , hamid , maede , Hegan , فرناز , naz.gigili , parastoo joon , earth , fireboud , Saina , سـاناز , h.kakavand , N00shin , Ali 324 , arezoo_azizi , pariya , Hasty , seyyed reza
با اینکه قسمت نشد بیام و روی ماهتونو ببینم ولی خیــــــــــــــلی خوشحالم که بهتون خوش گذشتهlove28

راستی تولد ام اس سنتر هم مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک

[تصویر:  axblog-ir22.jpg]

خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : بهــار , مـه ســـا , آرزو , mehdisalimi , hamid t , hamid , maede , فرناز , naz.gigili , parastoo joon , fireboud , havaars , سـاناز , h.kakavand , N00shin , arezoo_azizi , sama , Mehdi Marjani , maedeh , Hasty , seyyed reza
سلام
گفتنی ها رو همه دوستان گفتن اگه بخوام هی هی تشکر و سپاس و این صوبتا بکنیم یه جورایی چیز میشه
اما با این حال بازم دست گل تمام مدیرای سایت چه اونایی که سبز بود و چه اونایی که زرشکی بودن و همچنین بانوان نارنجی پوشمون کمال سپاس و این صوبتا رو دارم
و یه تشکر مخصوص از ساینا ی عزیز که اگه خونشون اونجا نبود معلوم نبود نصف وسیله ها از کجا تا مین میشد!!!
بازم مرسی واسه همه چیز
تولدت پسرمون هم مبارک
ایشالا دامادش کنین...
" Ickle me, Pickle me, Tickle me. Too "
 تشکر شده توسط : بهــار , hamid t , آرزو , hamid , فرناز , Hegan , naz.gigili , parastoo joon , مـه ســـا , Prime , earth , fireboud , Saina , سـاناز , mehdisalimi , h.kakavand , N00shin , arezoo_azizi , pariya , maedeh , Hasty , seyyed reza
سلام به دوستانی که نتونستند تشریف بیاروند

جاتون خیلی خیلی خالی بودتا از این کیک خوشمزه نوش جان کنید

بازهم تولد سایت عزیزمون رو تبریک میگم

[تصویر:  1gfg.jpg]
 تشکر شده توسط : hamid t , maede , بهــار , kaveh_plus , hamid , nafass , O#!!! , فرناز , Hegan , naz.gigili , parastoo joon , مـه ســـا , Prime , earth , fireboud , Saina , سـاناز , nanaz , mehdisalimi , h.kakavand , N00shin , # پریسا # , arezoo_azizi , sama , pariya , بهرنگ , maedeh , Hasty , seyyed reza , ساحل

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,342 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,648 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,074 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,462 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,763 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,685 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,107 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,701 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,821 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,682 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان