امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توانایی ها و استعداد های من
سلام
بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب

من از بچگی دنبال چیزای تازه بودم ... همین الانشم هر روز دنبال یه چیزی هستم که برام تازگی داشته باشه از یه کافه جدید گرفته تا پیاده رو و یه رشته ورزشی جدید و .....

این اخلاقم باعث شد تا جایی که میتونم رشته های ورزشی مختلف رو تست کنم یا توی موسیقی یا کار های فنی یا درس و ...

بالاخره رسیدم به کامپیوتر و به بحث برنامه نویسی که باعث میشه من هر روز با نوشتن یه برنامه تازه یه چیزه جدیدی رو خلق کنم و این تنوع رو خودم ایجاد کنم

حالا شاید توی ریاضی خیلی ضعیف باشم یا در مورد تاریخ و جغرافی اطلاعات خاصی نداشته باشم ولی برنامه نویس خوبی هستم

در نهایت با این که من خیلی کار ها رو نمیتونم به خوبی انجام بدم ولی در حد خیلی بالایی توی برنامه نویسی استعداد دارم ...

حالا منظورم از این همه حرف اینه که :

آیا شماها به استعداد ها و توانایی های خودتون پی بردین ؟؟؟؟؟؟
مثلا من توی نقاشی و موسیقی و ریاضی و رقص و ...... استعداد دارم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : ارزو , شهرزاد , بهــار , Hasty , naz.gigili , goli61 , O#!!! , shokolat , N00shin , neda.n , shahrzad.s , nafass , Ali 324 , زهرا59 , نیوشا... , Saina , رزمینا , رنگین کمان , مهري , arezoo_azizi , amirfarhag , paeazan , پروانه , kaveh_plus , nahid , ehsan 10054 , nazaninamiri70 , baran , برگ 7 , MFhealth , liliyam , آنا , parisa2011 , sargol , منصور91 , گيتي , hadisss , تنها , NargesM
سلام
فکر کنم نوبت منه
من 25 سال دارم تو این 25 سالی چون بیشتر تنها بودم سعی کردم تو بعضی کارها چیز های جدیدی رو ترکیب کنم و ابداع کنم
از اونجایی هم که رشته تخصیلی و کارم هم الکترونیکیه تو خونه از بیکاری مدارهای جدید طراحی میکنم و پیاده سازی میکنم راستشو بخوای تو این مسابقه شبکه 5 سرزمین دانایی شرکت کردم منتظرم اسممونو در بیارن بریم مسابقه مطمئنم اول میشم
تو آشپزی هم کارم حرف نداره مخصوصا وقتی با دوستان میریم ییلاق
هی خرم میکنن آشپزیت خوبه منم میشینم عین کوزت غذا درست میکنم
ولی خداییش از این کارم هم لذت میبرم
دم خودم گرم agreement2
حالا نفر بعدی ...
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

تشکر شده توسط : Sina , shahrzad.s , nafass , shokolat , naz.gigili , شهرزاد , Ali 324 , N00shin , رزمینا , arezoo_azizi , amirfarhag , nahid , nazaninamiri70 , هانی , sara_r , liliyam , parisa2011
منظور من دقیقا همینه که احمد آقا گفت ... منتظر دوستان دیگه هم هستم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : naz.gigili , amirfarhag , nazaninamiri70 , شادی فارسی , sargol
(2012/05/01, 11:05 AM)Sina نوشته است: در نهایت با این که من خیلی کار ها رو نمیتونم به خوبی انجام بدم...
فکر نمیکنم کاری باشه که شما نتونین انجام بدین!wink2
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
حالا نوبت منِ:
از انفوان کودکی نقاشی رو در دبستان با قوه تخیل خودم قاطی میکردم.laughing3
مثلن میگفتم میوه رو سالم نمیکشم،با لک میکشیدمconfused
همین شد که الان عاشق نقاشیم هنوزlove28 و دارم به صورت آکادمیک ادامه میدمشwink2
توانایی ساز زدن هم در من هست.چون نزدیک 2 سال میشه که دست به کیبردم نزدم.دلیلی بر اینکه فراموشش کردم نیست.
ایشالا تمرین میکنم دوباره و به نواختن موسیقی مورد علاقم ادامه خواهم داد.
همین طور عاشق رقص هستم.و انشاالله اینم بتونم به قوه الهی دوباره کار کنم
دست پختم خوبه.غذاها رو خوش مزه درست میکنم.evilgrin0039.gif
همه میگن. (خودم نمیگما)
و عاشق درست کردن انواع دسر خوشمزمSmile (16)
داستان نویسی، به زبان کودکا رو دوست دارم . ی کمی هم کار میکنم.(چند نفر هم زبان سادمو دوست داشتن و گفتن تو چطوری انقد ساده مینویسی )
...
چقد از خودم تعریف کردم...ashamed0006.gif
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , Ali 324 , Sina , شهرزاد , نیوشا... , Prime , N00shin , arezoo_azizi , amirfarhag , ارزو , پروانه , nahid , Hasty , nazaninamiri70 , melody , هانی , O#!!! , برگ 7 , liliyam , sooorooosh , parisa2011 , گيتي , saba. , jelveh13
حالا هم نوبت منه:
منم از بچگی کار طراحی ارم رو شروع کردم چون رویای اینه که یه شرکت داشته باشم و ارمشو خودم طراحی کنم.حالا هم به طور تخصصی تر دنبالشم.بعضی وقتی ها هم برای بچه ها سفارشی ارم میسازم.البته اگه تعریف از خودم نباشه طراحیم خوبه طوری که مدرسه تمام کار طراحی هاشو به من میده
[تصویر:  464519_t2.gif]
you were once my friend
now i know i cant tie your hand
 تشکر شده توسط : Prime , شهرزاد , N00shin , neda.n , رزمینا , naz.gigili , nahid , Hasty , nazaninamiri70 , هانی , شادی فارسی , liliyam , sooorooosh , parisa2011 , گيتي , saba.
من عاشق نوشتن قطعه ادبي ام.
ولي در حال حاضر به قوت و قوه الهي در هيچ زمينه اي استعداد ندارمconfused2confused2confused2confused2confused2
يه خورده هم امداد خوندم بلدم سرم و آمپول بزنمicon_biggrin
دوره كامپوترم گذرندم.ولي گور باباي كلاس هاي مزخرفي كه چيز درست حسابي ياد نمي دن.
شنا هم دوست دارم به شدت و عاشق شنا توي جاي پر عمقم.بلدم
اما استعداد خاصي ندارم برعكس بابايي من نقاش تابلو هستن. قربونش برم چهره مي شه زيييييييييييييييييييييييييباlove51love51love51love51منظره هم مي كشن عاليييييييييي
 تشکر شده توسط : amirfarhag , nahid , ehsan 10054 , Hasty , nazaninamiri70 , هانی , برگ 7 , sara_r
(2012/05/01, 11:05 AM)Sina نوشته است: سلام
بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب

من از بچگی دنبال چیزای تازه بودم ... همین الانشم هر روز دنبال یه چیزی هستم که برام تازگی داشته باشه از یه کافه جدید گرفته تا پیاده رو و یه رشته ورزشی جدید و .....

این اخلاقم باعث شد تا جایی که میتونم رشته های ورزشی مختلف رو تست کنم یا توی موسیقی یا کار های فنی یا درس و ...

بالاخره رسیدم به کامپیوتر و به بحث برنامه نویسی که باعث میشه من هر روز با نوشتن یه برنامه تازه یه چیزه جدیدی رو خلق کنم و این تنوع رو خودم ایجاد کنم

حالا شاید توی ریاضی خیلی ضعیف باشم یا در مورد تاریخ و جغرافی اطلاعات خاصی نداشته باشم ولی برنامه نویس خوبی هستم

در نهایت با این که من خیلی کار ها رو نمیتونم به خوبی انجام بدم ولی در حد خیلی بالایی توی برنامه نویسی استعداد دارم ...

حالا منظورم از این همه حرف اینه که :

آیا شماها به استعداد ها و توانایی های خودتون پی بردین ؟؟؟؟؟؟
مثلا من توی نقاشی و موسیقی و ریاضی و رقص و ...... استعداد دارم
من نمیدونم درچه زمینه ای استعداد دارم.البته خانواده و بقیه میتونن راجع بمن نظر بدنکه زهرا اینش خو به و ... اما خودم نظر خاصی راجع به خودم ندارم!!!
بیشتر میتونم بگم حوصله ی هیچیو ندارم
توکلاسی که میرفتم به استادمون ( روانپزشک بود) گفتم من بعد از حذف هدف قبلیم هدف جدیدی نتونستم برا خودم انتخاب کنم.روانپزشکم راحت میتونست راجع به استعدادهام و ... نظر بده
نمیدونم
شاید هدف نداشتن یه بهونس و مشکل از جای دیگس

ببخشید همه ی حرفها رو نمیشه زد آخه

واقعا نمیدونم چمه و علت بی انگیزگی من چیه!!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , nazaninamiri70 , هانی , liliyam , jelveh13
بسم الله بريد كنار كه نوبتي هم باشه نوبت خود خودمهN_aggressive (35)
منم تقريبا شبيه اقاسينام و زياد از شاخه اي به شاخه ديگه پريدم البته بيشتر اونهايي و كه دوست داشتمagreement2
تا يادم مياد از بچگي نقاشيم فوق العاده بوده از چهره هاي مينياتوري گرفته تا بزرگ نمايي تصاوير كم كم به كشيدن مد لباسهاي بي نظير هم پيشرفت كردم كار دستيم هم عالي هستش از خمير گرفته تا مقوا و غيره بعدها از12سالگي عاشق متن و شعر نوشتن شدم اونم با وزن و قافيه درست البته بايد بگم در كنار همه اينها از اول عاشق اشپزي بودم و از9سالگي پخت و پز هم ميكردم بعدها بخاطر استعدادم تو خود ارايي به پيشنهاد دوستم هنر اريشگري ودنبال كردم قوه تخيل خوبي دارم و ميشه گفت تا حدودي ميتونم با دنياي ماورا ارتباط داشته باشم و بارها هشدارهايي و پيش از وقوع احساس كردم و به اطرافيانم ثابت شده بخاطر تعريفي كه اطرافيان از من درباره راهنمايي ديگران كردند رشته روانشناسي و مشاوره رو انتخاب كردم ....عاشق كارهاي هنري با كامپيوتر هم هستم و از كليپ و مونتازعكس و فيلم لذت ميبرم و الان خيلي احساس خوبي دارم و خوشحالم و تصميم دارم بعد از اين همه خيلي چيزها رو ياد بگيرمparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gificon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smilehappy0065.gifhappy0065.gifagreement2
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ارزو , nahid , Hasty , nazaninamiri70 , هانی , شادی فارسی , ehsan 10054 , برگ 7 , sara_r , parisa2011 , گيتي , saba.
خيلي فكر كردم چه استعدادي دارم به اين نتيجه رسيدم تو ارطباط برقرار
كردن استعداد دارم
...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , Hasty , simin , ابراهیم , شادی فارسی , sooorooosh , برگ 7 , saba. , jelveh13
منو تو شرایط سختی قرار دادید............باید در موردش بیشتر فکر کنم...اینجوری...یهویی...ممکنه خیلی از تواناییهام از قلم بیافته
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , هانی , شادی فارسی , ehsan 10054 , برگ 7 , گيتي

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست