امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد پشت سر و چشمها و مشکل در بلع غذا
سلام بچه ها.امیدوارم همتون خوب باشین.یه هفتست که سرم شدیدا درد میکنه که با حرکت سر به اطراف تشدید میشه.همینطور گردنم به شدت احساس گرفتگی داره تو قورت دادنم مشکل دارم.کسی تا به حال این مشکلاتو داشته؟حد.ده دو ماه پیش پالس گرفتم.پیش دکترمم رفتم جواب درست نداد.به نظرتون چیه؟خیلی میترسم.
دوستان قبلا تو این تاپیک در مورد سردرد ، تو این تاپیک در مورد اختلالات بلع و تو این تاپیک در مورد مشکلات چشم صحبت کردن .
امیدوارم خوندنشون راهنماییتون کنه .
اگه خودتون هم جستجو کنید تاپیک های بیشتری درباره این موارد میتونید پیدا کنید .
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : نازلی
سلام دوست عزیز ، نترس من خیلی از این حالتها داشتم ریلکس باش درست میشه اگر استرس داشته باشی بدتر میشه با دکترت هم مشورت کنی بد نیست شاید به پالس نیاز داشتی . الان یک هفته ست حالم اصلاًخوب نیست ولی دکترم گفت کمی تحمل بکنی و آرامش داشته باشی خوب میشی گفت اگر پالس بشی عوارض کورتون هم اضافه میشه ،درست میگه من اصلاًتحمل عوارض کورتون رو ندارم . آرامش داشته باش icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : somaye_602000
متشکرم.اخه منم دیگه حوصله کورتون ندارم.یه مشکل دیگه دارم اینه که هر سری علایم جدید میاد سراغم فکر میکنمک یه بیماریه دیگست.میگم نکنه که نمیدونم توموره یا نمیدونم سکتست.همین بیشتر اذیتم میکنه.
امیدوارم هر چه سریعتر خوب بشیangel
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
منم جدیدا خیلی پشت سرم درد میکنهconfused2
یواش یواش دارم نگران میشمangry2
خدایا شکرت....
سلام دوستان منم درد دارم ولی خودمو زدم به بی عاری همش میگم به خاطر بهاره .فقط بخیال باید باشیم من به خودم قول دادم که هیچیم نیست و خوب میشم .
دل خوش از آنیم که حج میرویم
غافل از آنیم که کج میرویم
کعبه به دیدار خدا میرویم
او که هینجاست کجا میرویم
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
بچه ها من ماه پیش دچار دوبینی و سردرد شدم یه دوره ۵ روزه پالس گرفتم و روز سوم علایمم خوب شد الان چند روزه یه سردرد عجیب دارم انگار یع بادکنک گذاشتن تو سرم دارم باد میکنن و کلم داره منفجر میشه از این فشار.. هر وقتم این سردرد بدتر میشه انگشتم شروع به گزگز میکنه... 
به دکترم گفتم میگه معلوم نیست حمله جدید باشه یا نه
کسی هست همچین مشکلی براش تاحالا پیش اومده باشه؟؟??

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل جویدن و بلعیدن zaynab 29 20,228 2018/12/11, 07:36 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشکل در حرف زدن kia 31 33,544 2018/07/02, 10:13 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh
  مشکل عوارض موضعی تزریق ربیف و رسیژن ونابودی ماهیچه successful 53 40,851 2017/04/14, 02:35 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست