•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد یا بی حسی نیمی از صورت
مگه میشه با دکتر متخصص حرف زد؟!!!
به دکتر خانوادگیمون گفتم اون 6تا آمپولو که گفتم داد
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : zenith
عزیزم من درست دو هفته پیش همین مشکل برام پیش اومد. فک نمیکردم به ام اس ربط داشته باشه.واسه همین به دکترم نگفتم.و متاسفانه باعث پیشرفتش شدم.ولی نگران نباش و حتما به دکتر متخصص مغز و اعصابت بگو. اون بهتر از هرکسی میدونه الان باید چی کار کنی.agreement2ولی اصلا نترس و نگران نباش.اصلا چیز مهمی نیست.ایشالا خوب میشی بزودیicon_questionicon_questionخیالت راحت......Heartlove51
یک عمر هر دردی به من دادی
حس میکنم عین نیازم بود...
 تشکر شده توسط : ارزو , رامنا , nazanin , zenith , glassheart
من یه بار خمله داشتم باعث شد نیمی از صورتم به مدت سه ماه سر شده بود اعصابم خورد شده بود ولی رفع شد
شک نکن رفع میشه
راستی من پرگابلین مصرف کردم باعث تسریع سیگنالهای عصب میشه
البته با دکترت مشورت کن
 تشکر شده توسط : رامنا , nazanin , zenith
دوستای خوبم از این همه همدردی وهم فکریتون ممنونم
خداروشکر دوستای به این خوبی و مهربونی دارمicon_question
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : zenith , Exhautless , anita97
وای منم همینجوری شدمconfused الان حدود دو هفتس سمت راست صورتم گزگز میکنه و دقیقا مث دندون پزشکی لامصبangry3 ولی به دکترم گفتم چیزی نگفتicon_cry خیلی کلافه شدمSad نمیدونم چرا برام عادی نمیشه...!
اگه بی حسی یک طرفه مثل اسمش واقعا بی حسی نباشه ، مثل بی حسی بعد از دندونپزشکی باشه ، نیازی نیست به دکتر و دارو ؟
ولش کنم دیگه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من تقریبا 5 روزه که نیمه راستم بخصوص نصف صورتم دچار کرختی مثل بیحسی دندونپزشکی شده ، بیشتر توی قسمت دهان و بینی حسش میکنم.
با نوشته های شما فکر میکنم دارویی نداره جز این که فوقش کورتون بنویسن مثلا دگزا و ... که پوکی استخوانم رو بیشتر میکنه.
فعلا که اذیتم نمیکنه فقط فکر میکنم بعد از 4 سال آروم و خاموش بودن بیماریم ، این علامت نشانه فعال شدن پلاکه ؟ بدون دارو میتونه بدون پیشرفت برطرف شه ؟ نکنه از دکتر نرفتنم پشیمون شم ؟
آخه چند روز پیش زنگ زدم گفتن سر دکتر شلوغه نشد از دکتر بپرسم.
 تشکر شده توسط : kohedard , earth
(2014/11/21, 03:19 PM)nahid نوشته است: من تقریبا 5 روزه که نیمه راستم بخصوص نصف صورتم دچار کرختی مثل بیحسی دندونپزشکی شده ، بیشتر توی قسمت دهان و بینی حسش میکنم.
با نوشته های شما فکر میکنم دارویی نداره جز این که فوقش کورتون بنویسن مثلا دگزا و ... که پوکی استخوانم رو بیشتر میکنه.
فعلا که اذیتم نمیکنه فقط فکر میکنم بعد از 4 سال آروم و خاموش بودن بیماریم ، این علامت نشانه فعال شدن پلاکه ؟ بدون دارو میتونه بدون پیشرفت برطرف شه ؟ نکنه از دکتر نرفتنم پشیمون شم ؟
آخه چند روز پیش زنگ زدم گفتن سر دکتر شلوغه نشد از دکتر بپرسم.

من دقیقا با همین علاعمها ولی در سمت چپم برام تشخیص دادن ام اس دارم البته چشمامم تار شده بودن که بعد از کرتون خوب شدمconfused
 تشکر شده توسط : nahid , movahedi
دوستاني كه توي صورتشون احساس بي حسي داشتن ميشه بطف كنن بگن به چه صورت بوده؟
لمس رو حس ميكردن يا نه؟
من نزديك يك ماهه يه حسي تو صورتم دارم كه نميتونم توصيف كنم.يه جور حس پري در صورت.اصلا بي حس نيست همه چي رو حس ميكنم و صورتمم ميتونم تكون بدم و درد هم ندارم.خواستم نظرتون رو بدونم

پس چرا كسي جواب نميده
بی حسی یه جورش اینه که واقعا حس نداره ، یه جور هم هست کرختی یا احساسی مثل خواب رفتگی که من تجربه ش کردم ، حس داره ، درد نداره ، مثل ضخیم شدن پوست یا مثل وقتی که داروی بیحسی دندانپزشکی زدی و اثرش داره میره . برای من اینطور بوده.

شما بهتره به دکتر داخلیِ مغزو اعصاب مراحعه کنید تا ببینید چیز مهمی هست یا نه.
 تشکر شده توسط : آنا

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بخور دادن صورت برای ام اس مشکل ساز است ؟ nahid 12 8,590 2013/09/15, 10:13 PM
آخرین ارسال: محسا60

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست