•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد یا بی حسی نیمی از صورت
صددرصد شک نکن که خوب میشی
من پارسال همین موقع ها بودهم نصف راست صورتم بی حس بود,هم کجو کوله شده بود,دهنم دماغم چشم خلاصه یه وضع عجیبی,توکل به خدا حتما خوب میشی Smile
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : nazanin
بنظرتون باکلوفن بخورم خوبه؟icon_cry
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
نازنین جان اصلا نگران نباش من با همین علامت بود که فهمدیم ام اس دارم بی حسی سمت راست صورتم و زبونم که دقیقا انگار دندون پزشکی رفته بودم که یه دوره پالس گرفتم بعد دو سه هفته کاملا رفع شد الان هیچی دیگه نیست و من خوب خوبم icon_biggrin به نظرم با دکترت مشورت کنی بد نیست wink2
(2014/02/09, 03:58 PM)nazanin نوشته است: بنظرتون باکلوفن بخورم خوبه؟icon_cry
به نظرمن هرچی دکترت بگه درسته,منو بقیه دوستان تجربه شخصی خودمونو میگیم,من نوعی جرات نمی کنم بدون مشورت وکسب اجازه ازدکترم کاری کنم مخصوصا استفاده از دارو
فقط میگم خیالت نباشه حتما مشکلت حل میشه اگه یه خورده صبر داشته باشیhappy0065.gif
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : nahid
(2014/02/09, 12:58 PM)nazanin نوشته است: سلام
من هفته پیش سرما خوردم از همین ویروس جدیدا بعد از 4 روز احساس کردم لبم بی حس شده رفتم دکتر 6 تا آمپول داد 3تا roxicam و 3تا آمپول triamhexal اینارو زدم ولی الان نصف صورتم سمت چپم بی حسه انگار رفتم دندان پزشکی
این اتفاق تا حالا برا شما نیوفتاده تورو خدا راهنمایی کنید من خوب میشم؟!!confused2

نازنین جان اصلا خودتو نگران نکن
من سه یا چهار بار این مشکلو پیدا کردم بی حسی تا حدی بود که مثلا وقتی چای میخوردم با نصف لبم حرارت چای را احساس نمیکردم یا زمانی که صورتمو میشستم اصلا متوجه رسیدن اب به نیمه صورتم نمیشدم
یک سمت صورتم کوچکترین حسی نداشت اون موقعها نمی دونستم ام اس دارم بنابراین هیچ کار خاصی هم برای بهبودیش نمیکردم confused2دکترتشخیص نمیدادو میگفت بخاطر اعصابِ

اصلا خودتو نگران نکن زودی خوب میشیagreement2
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
(2014/02/09, 07:52 PM)afsaneh نوشته است:
(2014/02/09, 12:58 PM)nazanin نوشته است: سلام
من هفته پیش سرما خوردم از همین ویروس جدیدا بعد از 4 روز احساس کردم لبم بی حس شده رفتم دکتر 6 تا آمپول داد 3تا roxicam و 3تا آمپول triamhexal اینارو زدم ولی الان نصف صورتم سمت چپم بی حسه انگار رفتم دندان پزشکی
این اتفاق تا حالا برا شما نیوفتاده تورو خدا راهنمایی کنید من خوب میشم؟!!confused2

نازنین جان اصلا خودتو نگران نکن
من سه یا چهار بار این مشکلو پیدا کردم بی حسی تا حدی بود که مثلا وقتی چای میخوردم با نصف لبم حرارت چای را احساس نمیکردم یا زمانی که صورتمو میشستم اصلا متوجه رسیدن اب به نیمه صورتم نمیشدم
یک سمت صورتم کوچکترین حسی نداشت اون موقعها نمی دونستم ام اس دارم بنابراین هیچ کار خاصی هم برای بهبودیش نمیکردم confused2دکترتشخیص نمیدادو میگفت بخاطر اعصابِ

اصلا خودتو نگران نکن زودی خوب میشیagreement2
من شب عید دو سال پیش این مشکل برام پیش اومد. نصف صورتم بیحس بود اما بیحرکت نبود. فکرنکنم به ام اس ربطی داشته باشه
دکتر رفتم بهم گفت احتمالا یک ویروسه که از گوش وارد بدن میشه، برای من حدودیک ماه طول کشید تا بهتربشه! مواظب تغذیه ات باش، خودتو عصبی و خسته نکن تا زودتر خوب بشی؛ جای نگرانی نیست اگر ویروس باشه حتی کسانی که ام اس ندارند هم امکان داره این اتفاق براشون بیفته
Afsane جان چقدر طول میکشید تا کاملا خوب میشدی؟
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
نازنین جون حتما به پزشک متخصصت بگو . هزاران چیز می تونه باشه که یکیش هم همین ویروسه اما اول از لحاط ام اس مشکلت رو بررسی کن .
ضمن این که اگه مشکل به ام اس مربوط باشه پزشکت بهت دارو میده و برطرف میشه
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : afsaneh , رامنا
(2014/02/09, 10:01 PM)nazanin نوشته است: Afsane جان چقدر طول میکشید تا کاملا خوب میشدی؟

تقریبا ده روز
به جون افسانه اصلا جای نگرانی نیست
زودی خوب میشی دختر

با دکترت در میون گزاشتی؟
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
من قبل از تشخيص ام اس
نصف صورتم بي حس شده بود ولي چون نميدونستم ازچيه به كم خوني ربطش دادمو ازش گذشتم
برا همين تقريبا بعداز دوهفته كه هيچ داروييم استفاده نكردم خودش خوب شد
شما هم اگه از ام اس باشه بامشورت دكتر واستفاده از داروهاي مربوطه خوب ميشه..agreement2
نگران نباش .....
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بخور دادن صورت برای ام اس مشکل ساز است ؟ nahid 12 8,545 2013/09/15, 10:13 PM
آخرین ارسال: محسا60

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست