• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد یا بی حسی نیمی از صورت
سلام بچه ها کسی تا حالا درگیر درد در صورت بوده؟ چه مدلیه دردش؟ آیا با دست زدن به صورت تشدید میشه؟کلا راهنمایی میخوام . لطف میکنیدicon_question
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : ثریا
من درد صورت و تا به حال تجربه نکردم اما بی حسی کامل کل صورت و زیاد تجربه کردم.حتی نمی تونستم و غذامو بجوم.
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : somaye_602000
(2012/04/24, 03:16 PM)somaye_602000 نوشته است: سلام بچه ها کسی تا حالا درگیر درد در صورت بوده؟ چه مدلیه دردش؟ آیا با دست زدن به صورت تشدید میشه؟کلا راهنمایی میخوام . لطف میکنیدicon_question

سلام (مادر من که ام اس داره) درد صورت داره حرف میزنه یا چیزی میخوره تشدید میشه پارسال هم اینجوری بود خوب شد الان 3 ماهی هست دوباره شروع شده دردش کم و زیاد میشه .
سمیه جان نمی خوام نگرانت کنم ولی چون پرسیدی میگم
من درد عصب سه قلوی صورت دارم محل درد را در دندانم احساس می کنم ولی خود دندان سالمه و مشکلی نداره متاسفانه دردش خیلی شدیده مثل درد برق گرفتگی چند ثانیه بشدت میلرزه با دست زدن و مسواک زدن بدتر میشه
حالا تقریباً یک هفته است که دوباره دردش شروع شده نمی تونم دهانمو باز کنم و حرف بزنم وچیزی بخورم هیچ مسکنی روی این درد من تاثیر ندارهangry3
قبلاً پماد کاپسیان(فلفل قرمز ) روی صورتم میزدم بهتر میشد ولی حالا نه
امیدوارم درد تو از این نوع نباشهagreement2 چون خودت میدونی که هیچ دو بیمار ام اسی را نمیشه پیدا کرد که علائم یکسانی داشته باشن
(2012/04/24, 03:50 PM)parisa2011 نوشته است: سمیه جان نمی خوام نگرانت کنم ولی چون پرسیدی میگم
من درد عصب سه قلوی صورت دارم محل درد را در دندانم احساس می کنم ولی خود دندان سالمه و مشکلی نداره متاسفانه دردش خیلی شدیده مثل درد برق گرفتگی چند ثانیه بشدت میلرزه با دست زدن و مسواک زدن بدتر میشه
حالا تقریباً یک هفته است که دوباره دردش شروع شده نمی تونم دهانمو باز کنم و حرف بزنم وچیزی بخورم هیچ مسکنی روی این درد من تاثیر ندارهangry3
قبلاً پماد کاپسیان(فلفل قرمز ) روی صورتم میزدم بهتر میشد ولی حالا نه
امیدوارم درد تو از این نوع نباشهagreement2 چون خودت میدونی که هیچ دو بیمار ام اسی را نمیشه پیدا کرد که علائم یکسانی داشته باشن

سلام درد صورت مادر من هم مثل شماست شنبه که پیش دکتر بودیم دگزا داد روزی 2تا گفت اگه جواب نداد میشه از لیزر استفاده کرد
 تشکر شده توسط : parisa2011 , somaye_602000
درد عصب سه قلوSadtrigeminal neuralgia)
این یک درد ناحیه ی صورت است که با تیر کشیدن همراه می شود و می تواند یکی از علایم اولیه ی ابتلا به ام اس باشد، هم چنین این درد ممکن است با دندان درد اشتباه گرفته شود!! این رو تو کتابه به بدن خود گوش فرا دهید برای شرکت مرک خوندم!
در همین حد نوشته شده تو این کتابه اما فک کنم با اسمه لاتینش سرچ کنی مطلبای بیشتری دستگیرت شه! امیدورام زودتر خوب بشه دردش؛ موفق باشی
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : khojaste , somaye_602000 , parisa2011
میخوام بیشتر محل درد را بدونم یعنی اطراف دندانها و فکه؟ من روی گونه ام درد داره کمی هم متورم و تیره شده این درد بعد از درد چشم اومده سراغم. ممنون از همه شما دوستای گلمlove28love28love28love28
سلام بچه ها کلا میخواستم بدونم حملات ام اس چطوریه ؟ و حتما نیاز هست که کسی پیش آدم باشه؟!!!!
(2012/04/24, 06:11 PM)ghazallll نوشته است: سلام بچه ها کلا میخواستم بدونم حملات ام اس چطوریه ؟ و حتما نیاز هست که کسی پیش آدم باشه؟!!!!

عزیزم تو سایت درباره حمله مطلب زیاده.love51
محل این عصب سه سر صورت کجاست؟دقیقا کجای صورت درد میگیره؟آیا جای مشخصی داره؟
(2012/04/24, 05:48 PM)somaye_602000 نوشته است: میخوام بیشتر محل درد را بدونم یعنی اطراف دندانها و فکه؟ من روی گونه ام درد داره کمی هم متورم و تیره شده این درد بعد از درد چشم اومده سراغم. ممنون از همه شما دوستای گلمlove28love28love28love28
خوشحالم که درد تو مثل درد من نیستlove51love51
این درد سوزاننده ای است که محل آن در صورت من سمت چپ فک پایینه که هر چند دقیقه تکرار میشه موقع غذا خوردن ، حرف زدن ، خمیازه کشیدن ، خندیدن ، مسواک کردن و لمس صورت دردش بدتر میشه angry3angry3

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بخور دادن صورت برای ام اس مشکل ساز است ؟ nahid 12 8,593 2013/09/15, 10:13 PM
آخرین ارسال: محسا60

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان