•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی های فعال سایت
[/i][/color][/size]ba salam.nazar be inke khaste boodid msie faal moarrefi beshe khastam khodamo moarrefi konam
nargese nejati hastam.daneshjooye karshenasie arshade riazi va az sale 84 mobtala be in bimari shodam.shoghle azad daram .ahle mazandaran hastam va sakene shahre ghaemshahram.ozve heiat modireye anjomane ms mazandaran ham hastam.khoshhalam ke ozve in site shodam
 تشکر شده توسط : # پریسا # , najva , ارزو , Prime , Hegan , shokolat , سـاناز , asheq , mehdisalimi
(2012/04/21, 06:59 PM)nazaninamiri70 نوشته است: ساسان
(ahura) به نظر فعال میاد خیلی
همینطور سوها

به من كه هفته پيش رسما گفتن ام اس ندارم....
این مدت هم بخاطر عید دیدنیها و هم بخاطر سربازی رفتن داداشیم مهمون داری میکردم منم که توی خونه تک دخترم و کسی نیست کمک مامان کمر درد گرفتم بس که بردم اوردم پختم شستم و ............................ اخه کی میگه ای ام اس داره laughing3laughing3

بعدشم تازه میرفتیم کلی دشت و صحرا یا در حال اوردن بردن و پختن بودم یا اتیش درست کردن و بعدشم از کوه بالا رفتن و .... اخه کی میتونی شک کنه من ام اس دارم laughing3 که اینطوری در مورد ام اس مظلوم قضاوت میکنن confused من که کلیم باهاش حال میکنم Smile (16)

تازشم بعدشم مامان و بابام رو بردم شهر دیگه برای کارهای اداری بابام اینا کلی از این پله به اون یکی از این طبقه به اون یکی دوندگی بابام به اون یکی کارهاش از اینور من به اون یکی کارهاش که بتونم زودتر تمومش کنم و برگردیم اخه کی میگه با ام اس زندگی محدود میشه اتفاقا کلیم فعال میشی و از اینکه خاص هستی و میتونی مثل بقیه باشی ذوق مرگ میشی و از خودت ذوق و عشق در وکنی N_aggressive (35)

حتی زمانیکه اوونکس شده سینووکس با وجود درد بعدش ولی بخاطر اینکه فراموشش کنی همه کار میکنی که یه وقت مامانت نگه خوبی درد نداری بیخیال بابا تازه وقتی بتونی و بخوای مغعلومه بدون منت کشیدن دیگران و بدون تجربه خودت مجبور میشی امپول زدن رو یاد بگیری و روی خودت امتحان کنی این حسن خیلی خوبیه که هر کسی نمیتونه حتی تصورش رو بکنه و یاد بگیره باید اوناییکه ادا میکنن برن کلاس حتی مثل پرستارا تا اموزش ببینن ولی من خودم روی خودم امتحان کردم الان استاد شدم کی میگه ام اس مزیت نداره laughing3
 تشکر شده توسط : shokolat , gilane , نازلی , شيدا رها , سـاناز , pinkrose , ساغر , MFhealth , Maz , faahimmeh
به نظرم فعال بودن یعنی خودت از خودت راضی باشی و بدونی داری از تک تک لحظاتت استفاده میکنی .

برای من فعال بودن یعنی : اینقدر سر خودمو شلوغ میکنم که آخر روز دعا میکنم ای کاش روز بجای 24 ساعت 48 ساعت بود agreement2
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : neda.n , Hegan , سـاناز , Prime , ساغر , shokolat , arezooo82 , Ali 324 , yummy , شیرین , shahrzad.s , glassheart
من با 23 سال سابقه ام اس که 5 سال آخر هم روی ویلچرم ، با این وجود به سر کارم میرم هر کسی منو می بینه میگه خودتو از کارافتاده اعلام کن وبازنشسته شو ، همون حقوق را میتونی بگیری ولی من فقط به خاطر پول سر کار نمیرم .میخوام توی جامعه باشم و وقتی میتونم کاری راانجام بدم حس خوبی بهم دست میده .( من می توانم )

تا حالا توی کنفرانس ها چند تا مقاله دادم آخریش توی همایش روز جهانی ام اس توی شهر ارومیه بود که از طرف دانشگاه علوم پزشکی لوح تقدیر بهم دادن توی لینک زیر کمی نوشتم
http://mscenter.ir/Thread-%D8%A7%D8%AD%D...#pid228724
حالا با این وجود میشه گفت فعالم یا نه؟Huh
 تشکر شده توسط : nazii , fireboud , blue sky , zenith , atefe , googoosh , Ali 324 , neda.n , ارزو , nahid , # پریسا # , بنده خدا , sooorooosh , MFhealth , شیرین , Prime , shahrzad.s , arezooo82 , mehdernet2 , faahimmeh , glassheart
یعنی یه روزی میرسه منم بتونم بیام اینجا و وجودم انقدری ارزش داشته باشه که بتونم بعنوان یه ام اسی فعال برای ام اس قابل افتخار بشم ؟؟؟!!!!BlushBlushBlushBlushBlush
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : nazii , Ali 324 , hamid t
اينجا همه فعال هستند.تاپيكتون خيلي كليه.confused2
حتي خود شما كه اين تاپيك رو راه انداختي هم فعال هستي.agreement2
با همه ي اونهايي كه با m.s كنار اومدن صحبت كنيد.اينها از همه فعال تر هستند.agreement2
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : # پریسا # , sooorooosh
• فارغ‌التحصيل کارشناسي تربیت بدنی و علوم ورزشی،دانشگاه الزهرا(س)(1388-1384).
• دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی،دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی

سوابق کاري، طرح‌ها و فعاليت هاي علمي:
• همکاري در برگزاري کارگاه تصویرسازی ذهنی،مدرس دکتر دانش فر،دانشگاه الزهرا,ودریافت گواهینامه مربوطه
• دارای سابقه 15ماه تدریس در سالهای1387تا 1390 به دانش آموزان مقاطع پیش دبستان وابتدایی ودبیرستان مدارس گلهای الزهرا ومجتمع آموزشی سوده
• دارای مدرکICDLدرجه 1و2باامتیاز بسیار خوب و عالی در دوسطح پیشرفته و مبتدی از سازمان فنی حرفه ای استان تهران
• دارای گواهینامه مربیگری بدمینتون از فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران
• دارای گواهینامه مربیگری آمادگی جسمانی از فدراسیون جمهوری اسلامی ایران
• دارای گواهینامه ایروبیک توجیهی و کارت مربیگری ایروبیک از فدراسیون ایروبیک جمهوری اسلامی ایران
• مشغول ترجمه کتاب فعالیت های کششی برای مبتلایان ام اس
• شرکت درطرح ارائه گواهی سلامت ساختار جسمانی کودکان به عنوان یکی از مجریان مقطع خانه کودک و پیش دبستان ودبستان مجتمع اموزسی سوده
• شرکت دردوره مسابقات ژیمناستیک مجتمع اموزشی تربیت معلم نسیبه ودریافت لوح تقدیر به عنوان مربی های نمونه اموزشگاهی Blush

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : sooorooosh , بنده خدا , fireboud , سـاناز , نازلی , parisa2011 , mzjoon , شیرین , Prime , O#!!! , # پریسا # , neda.n , nazii , ارزو , rose abi , arezoo_azizi , جامعه حمایت از بیماران M.S , warrior , amirfarhag , najva , hamid t , shahrzad.s , paeeze , simin , paeazan , arezooo82 , reyhaneh , عمومهربان , Ali 324 , موناامیدوار , glassheart
اولن یه آفرین هزارو سیصد آفرین بچه خوب و نازنین به شکلات خیلی فعاله !!agreement2happy0065.gif
بعد هم کیف کردم این مطالبو خوندم و کلی از خودم خجالت کشییییییدمconfused منم تصمیم گرفتم بعد دو سال که ام اس دارم و یک ساله که چشم راستم بینایی نداره آدم شم ! البته خوبم فقط دکترا گفتن افسردگی خفیف داری که فک کنم الان دیگه خوبم Tongue
foodanddrink به سلامتی اونایی که امیدو تو زندگی از دست ندادن ! نوش
 تشکر شده توسط : neda.n , shokolat , # پریسا # , ارزو , ثریا , najva , nazii , reyhaneh , faahimmeh , glassheart
از نظر من هر کسی که تو نسته با بیماریش کنار بیاد و با اصلاح زندگی قبل از تشخیص بیماریش و ادامه دوباره و موفق همان روش زندگی فرد موفقی استwink2 از نظر من بیشتر افرادی که تو ایران ام اس دارن با این شرایتی که تو ایران (اقتصاد و جامعه) است و دارند زندگی می کنند افراد موفقی هستند agreement2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : # پریسا # , ارزو , Florence , najva , paeeze , sooorooosh , baran , paeazan , shokolat , arezooo82 , reyhaneh , visko , persiankitty80 , glassheart

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گوی سایت تبیان با فربود (fireboud) neda.n 28 20,667 2015/07/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست