• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی های فعال سایت
ام اسی های فعال را به ما معرفی کنید

دوستان عزیزم
حتما در اطرافتون افرادی هستن که ازشون به عنوان ام اسی های فعال و موفق یاد میشه .
این افراد رو به ما معرفی کنید تا باهاشون صحبت کنیم و بتونیم تجربیاتشون رو اینجا قرار بدیم که همه استفاده کنن .
خوندن سرگذشت این افراد انگیزه ی خیلی خوبیه برای کسانی که بعد از ابتلا به ام اس اعتماد به نفسشون رو از دست دادن و دیگه خودشون رو باور ندارن .

پس ام اسی های فعال رو اینجا به ما معرفی کنید .
با تشکر فراوان .

+ این نکته رو هم اضافه می کنم و این خواهش رو دارم ازتون که این تاپیک رو جدی بگیرید تا بحث اصلی منحرف نشه .
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : neda.n , مینا... , شهرزاد , N00shin , hamid , Ali 324 , بی تـــا , hamid t , سحــــــــر , parastoo joon , O#!!! , najva , earth , fireboud , yummy , maedeh , MFhealth , ارزو , فرناز , baran , i3aran , shokolat , Hegan , melody , Narges , edarzi , nead , عمومهربان , naz.gigili , شفا یافته , پروانه , parisa2011 , nafass , arezooo82 , زهرا59 , h.kakavand , zohrevand , ورپریده , arezoo_azizi , # پریسا # , ساغر , mehrangiz , مهوش , amirfarhag , paeazan , بهــار , نگار زرگام , arash sisi , Yanis , coffeedot , ehsan 10054 , omid , Arezu Esmaeili , negar_ka84 , nosrati , برگ 7 , ساسان , الهام ج , mehdis , مینا غلام نژاد , دلان , علی دنیانورد , glassheart , تندیس , sange sabor , nojan.mrs01 , جلال علایی موسوی , DavidBili , سالومه , غم فروش , .nazanin , minas , mahbub , A.Kh
من خودم انقدر فعالم كه نگو
البته توزندگيم
كارم پيدا نميشه فعال تر بشيمjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
 تشکر شده توسط : شهرزاد , hamid t , niloufar , sohaa , h.kakavand , فرخ , zohrevand , ساغر , هانی , paeazan , نگار زرگام , nazaninamiri70 , omid , Arezu Esmaeili , hadisss , tahereh.mh , تندیس , sange sabor , بودن , nojan.mrs01 , .nazanin , A.Kh
ساناز جان ضمن تشکر از تاپیکتicon_question

میشه واضح تر بگی که موفق و خصوصا فعال یعنی چی و حدودی چه فعالی مد نظرتون هست؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : پرستو , نگار زرگام , nazaninamiri70 , Arezu Esmaeili , مینا غلام نژاد , سالومه
شهرزاد جان منظورمون کسانی هستن که ام اس مانع پیشرفتشون نشده ، مثلا یه نفر قبل از ام اس ورزشکار بوده ، حالا که ام اس گرفته بازم داره ادامه میده
یا مثلا یه نفر که ام اس باعث شده یه سری توانایی هاش رو از دست بده ، اما اون آدم از افرادی که ام اس ندارن خیلی تو جامعه موفق تره !
یه ام اسی که ورزشکار حرفه ای شده ، هنرمند موفق شده و ...
یکی که با گرفتن ام اس نگفته باشه چون من ام اس گرفتم خیلی چیزا تمومه !
در کل هدف ما نشون دادن زندگی این جور افراد هست برای انگیزه دادن به دیگران .
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : بی تـــا , Ali 324 , شهرزاد , nead , naz.gigili , شفا یافته , h.kakavand , zohrevand , ساغر , niloufar , نگار زرگام , Arezu Esmaeili , ساسان , تندیس , sange sabor , nojan.mrs01 , سالومه , .nazanin , A.Kh
ساسان (Ahoura) به نظر من آدم موفقي يه و با اينكه 12 سال ميشه كه ام اس داره و مشكلات زيادي توي زندگيش داشته، روحيه اش خيلي خوبه!
اينطور كه خوندم تو تاپيكها، خانم هانيه هم آدم موفقي يه! اسم كاربريش دقيقا يادم نيست!
 تشکر شده توسط : maedeh , Ahoura , شفا یافته , h.kakavand , zohrevand , نگار زرگام , nazaninamiri70 , Arezu Esmaeili , جلال علایی موسوی , nojan.mrs01 , سالومه , A.Kh
من که خیلی از فعال سر در نیووردمicon_cryicon_cry ولی میشه گفت :
فربود(fireboud) کوه نورد فعال و موفق سایت یا
حسین (H.kakavand) که علاوه بر کار سنگین خودش پی گیر کار بچه های سایتم هست
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : سـاناز , parastoo joon , Ali 324 , بی تـــا , aalieh , ارزو , Prime , Hegan , naz.gigili , شفا یافته , h.kakavand , zohrevand , arezoo_azizi , amirfarhag , نگار زرگام , nazaninamiri70 , Arezu Esmaeili , nojan.mrs01 , سالومه , A.Kh
واقعا سایت به یه همچین تاپیکی نیاز داشت !! چون خیلی از مهمان ها و دوستان که در مورد ام اس شناخت زیادی ندارن فکر می کنن ام اس یعنی ناتوانی !! یعنی گوشه گیری !!confusedconfused

در حالی که اصلا این طور نیست !! من خودم بیش از شش ساله ام اس دارم !! زن دایی من حدود ده ساله ام اس داره ولی یه معلم نمونه است توی اموزش و پرورش !

به نظرم همراهی من با ام اس میتونه یه کتاب کامل باشه !! تازه من خانوادم هم نمی دونن من ام اس دارم !!confusedlaughing3laughing3

من با ام اس توی ازمون کمربند مشکیم توی تکواندو سال 85 شرکت کردم !! دوستانی که فعالند توی این رشته میدونن ازمون های قبل خیلی سنگین تر از الان بود !!confused

کنکور و ام اس

من وقتی متوجه شدم ام اس دارم حدودا چهار ماه تا کنکور فرصت داشتم ! کمتر از یک هفته با یاری خدا تونستم خودم رو پیدا کنم و به درس خوندم ادامه بدم ! تازه اونم با وجود درد و حرارت پای راستم ! بعضی روز ها تا دوازده ساعت مطالعه هم داشتم !confused

من کنکورم واقعا خوب شد (حتی من قول داده بودم که فیزیکم رو 100 بزنم که حدودا 80 شدconfused)!! با درصد های فوق العاده که باعث شد مهندسی مکانیک سیالات قبول بشم !! با یاری خدا البته !!

دانشجویی و کار اموزیم همیشه بهترین بودم !! شاید گاهی نمره های بالاتری از من بود ولی همه ی هم گروهی هام میدونستن بهترین خلاصه نویسی و تنها کسی که اساتید رو دیوونه میکرد از بس بهشون گیر میداد من بودم !!

سنگین ترین دروس تخصصی عمومی رو همیشه بر میداشتم که همه ی دوستام مسخره میکردن چرا برداشتی پاس نمی شی ولی همیشه پاس میشد !! چون می تونستم !!

توی محیط کاریم هم الان الحمد لله خیلی موفق هستم !!

این ها رو نگفتم که خدا نکرده فخر فروشی کرده باشم !!sad2sad2

اینا رو نوشتم تا بگم : چرا میگن ام اس یعنی اخره دنیا !! چرا میگن سرطان یعنی مرگ !! مرگ روزمره زندگی کردنه !! مرگ بی تفاوت نسبت به هم نوع بودنه !!مرگ یعنی هفتاد زندگی بدونه یه قطره اشک برای دوری از خدات !!sad2

یه سرطانی اگه سه ماه هم به زندگیش مونده باشه میتونه از یه نفر که هفتاد سال زنده بوده موثر تر باشه و توی عالم تاثیر گذار تر باشه !! البته اگه خودش بخاد !!

تازه ام اس که در مقابله سرطان ها بیماری خیلی مهار شده تری است توی علم پزشکی !!confused
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : سـاناز , havaars , بی تـــا , parastoo joon , hamid t , aalieh , niloufar , maedeh , نازلی , najva , shahrzad.s , O#!!! , shokolat , Hegan , nead , Saina , شفا یافته , parisa2011 , h.kakavand , nazii , elii , زهرا59 , فرخ , zohrevand , arezoo_azizi , # پریسا # , ساغر , liliyam , amirfarhag , mzjoon , رزمینا , sooorooosh , هانی , paeazan , HITMAN-CREED , عمومهربان , نگار زرگام , ماه , sani.j , coffeedot , omid , Arezu Esmaeili , negar_ka84 , sanaaa , nazar , nosrati , pirouz , baharan , سمیرا , zmm , tala , maya.v , faahimmeh , afsaneh , leili-asmaneh , دلان , glassheart , تندیس , sange sabor , nojan.mrs01 , .nazanin , minas , mahbub , A.Kh
بچه ها یه مقدار جدی تر به این تاپیک نگاه کنید من میدونم که همه عزیزانی که تو این سایت هستند هر کدام در زندگی خودشون آدم موفق و فعالی هستند
ولی تو این تاپیک میخواین با دید و وسعت بیشتری نگاه کنیم موفقیت در سطح جامعه مثلا
به عنوان مثال من خانم سوسن جعفری رو میگم که حدود 11 سال ام اس دارن ولی پرستار نمونه کشور شدن
منظور از موفقیت ها بیشتر زمینه های گسترده هست
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : سـاناز , sohaa , Ali 324 , yummy , maedeh , MFhealth , ارزو , فرناز , نازلی , Hegan , melody , hamid , nead , Saina , naz.gigili , شفا یافته , parisa2011 , arezooo82 , زهرا59 , shokolat , zohrevand , arezoo_azizi , par_ya_s_61 , مهوش , liliyam , Narges , g.someira , amirfarhag , hamid t , مهدی نصیری , paeazan , spring , niloufar , نگار زرگام , coffeedot , Arezu Esmaeili , sanaaa , nosrati , یوسفی نازنین , glassheart , arman alagha , sange sabor , nojan.mrs01 , سالومه , حمید313 , minas , A.Kh
سلام به همه بچه های گل و دوست داشتنی سایت
به نظر من ام اس یعنی یه تلنگر برای زندگی بهتر .....................
و اصلا هم ایجاد محدودیت نمیکنه......... من که هفت روز هفته کلاسم( مدرسه و دانشگاه) مشکلی هم ندارم از نظر ورزشی هم که دروازه بان تیم منتخب استانمون هستم و در مسابقات شرکت میکنم.......دوستان دوستتون دارم مثل همیشه پرانرژری بمونین.........
 تشکر شده توسط : نازلی , sohaa , gilane , najva , Prime , shokolat , Hegan , ارزو , شفا یافته , زهرا59 , zohrevand , arezoo_azizi , par_ya_s_61 , ساغر , paeazan , نگار زرگام , arash sisi , Arezu Esmaeili , یوسفی نازنین , sange sabor , nojan.mrs01 , minas , A.Kh
زمانی که متوجه شدم ام اس دارم خیلی افسرده شدم وبه هیچ کس نگفتم وکلا یک مدت داروهای ضد افسردگی می خوردم .......حدود دو سال هم بود که از کارم بیرون آمده بودم تا بهتر به پسرم برسم چون تازه رفته بود کلاس اول.....بعد از 5-6ماه که توانستم با واقعیت بیماریم کنار بیام تصمیم گرفتم دوباره به کار برگردم وخدا رو شکر برام یک شرکت دیگه در رابطه با کارم ,کار پیدا شد والان 1.5سال است مشغول هستم اصلا هم به ام اس فکر نمی کنم ولی ام اس هر از گاهی یادم میکنه ومثلا شب عید دوباره حمله داشتم که یک کم برنامه تعطیلات نوروزم را خراب کرد ولی به امید خدا شکستش میدم وبه زانو در میارمش .من در یکی از کارگزاریهای بورس مشغول کار هستم واسترس جزء لاینفک محل کارم هستش !!!! ولی با کمک خدا از پس همه کارها بر میام ساعت کاریم هم مثل همه شرکتها 8-17 هست و در محل کار کسی نمی داند که ام اس دارم اصلا فکرش را هم نمی کنند ... هفته ای یک بار هم استخر میرم و هفته ای یک بار هم برای شادشدن روحیم به کلاس حرکات موزون میرم!!!! سر خودم را حسابی گرم کردم تا فرصت فکر کردن به ام اس را نداشته باشم evilgrin0039.gif
کلا هم سعی می کنم در حال زندگی کنم و کارهایی را که دوست دارم را انجام میدم بالاخره هم علم با پیشرفتهایی که داره یک راهی برای ام اس هم پیدا میشه ...........
امیدوارم که همه ام اس سنتری ها هر جا که هستند موفق وپیروز باشندShy
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : gilane , نازلی , pinkrose , شفا یافته , parisa2011 , زهرا59 , h.kakavand , سـاناز , فرخ , zohrevand , ورپریده , arezoo_azizi , # پریسا # , ساغر , g.someira , مینا... , هانی , مهدی نصیری , samii , HITMAN-CREED , نگار زرگام , Arezu Esmaeili , negar_ka84 , nazar , سمیرا , faahimmeh , afsaneh , glassheart , sange sabor , nojan.mrs01 , .nazanin , minas , A.Kh

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گوی سایت تبیان با فربود (fireboud) neda.n 28 20,663 2015/07/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست