•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی های فعال سایت
ای با با دنیا همینه دیگه فکر کنم پسری اگه پسری مگه قطی دختره یکی بهترش گیرت میاد اگه دختری هم ولش کن چیز ی که زیاده پسر مجرد تا دلش هم بخواد ولی از موفقیتای خودم بگم من فقط درس خوندم ودرس خوند م تا ام اس گرفتم دیگه ادامه ندادم چون خیلی ها معتقدند که ام اس از استرس زیاده منم که استاد استرس هستم حتی کارم هم ول کردم به خاطر اینکه می خوام بدون استرس زندگی کنم دکترا هم بوسیدم گذاشتم کنار واسه بقیه دوستام برن حالشو ببرن البته از من الگو برداری نکنید ها Blush
 تشکر شده توسط : sooorooosh , zohaa , rezami , الهام ج
منم فعالم عایا؟Angel

به نظرم هرکسی تو زندگیش کاری رو که داره انجام میده ازش راضی باشه و دوست داشته باشه فعال و موفقه
اینحا منظورم از کار، شغل نیست.

خب من الان یه ترم صفری Smile (16) ارشد مخابرات -سیستم هستم و از اینکه رشته گرایش مورد علاقم رو قبول شدم خیلی خوشحالمsmiling
یه کار تمام وقت دارم
-خدا منو ببخشه کلی تو فرم های بیمه دروغ که ننوشتم راستش رو نگفتم .فقط همینconfusedconfused2
مدیرم از کارم راضیه و از وقتی دانشجو شدم باهام کلی راه اومدهAngel

ناامید نشید.یکی یاد شماستHeart

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : بی تـــا , rezami , برگ 7 , parisa2011 , paeazan , HannahZ , sooorooosh , A.Kh
Heartسلام بر دوستانه گلمHeart

منم 6 روز هفته رو کلاس برداشتم اون یه روز هم میرم زبان و موسیقی دیگه وقتی برای ام.اس تو زندگیم ندارم چون معتقدم هر چی سرمون شلوغتر باشه ام.اس ناتوانتر از همیشه خواهد شد

love51 با آرزوی موفقیت و بهبود برای همه ام.اس سنتری یای گل love51
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : paeeze , parisa2011 , HannahZ , A.Kh
منم خییییلی فعالمagreement2
همش باشگاه ورزشfighting0030.gif مهمونی woman با دوستان بیرونicon_question کلاس زبانicon_cry
کل هفته رو بیخودی پر کردم
 تشکر شده توسط : paeeze , نازلی , rezami , nader_wanton , mahdiye1989 , aztab , A.Kh
سلام به همه بچه های گل و خسته نباشید به مدیران و زحمت کشان سایت .
هر کس دیدش به موفقیت فرق می کنه مثل خوشبختی که فیلسوفایی مثل ژان ژاک روسو و شپنهاور اونو یه امر ذهنی می دونن این موفقیتی که مد نظر ماست موفقیت تو قردادا و مناسبت های اجتماعیه مثلا نمونه شدن تو یه ارگانیو...ولی شاید خوب بودن حال یه ام اسی یه موفقیت باشه
به نظرم ما باید از پوسته فکرای سنتی گذشتگان بیرون بیایم که یه سری ارزشارو به ما منتقل کردن مثلا چرا هر کی که موفق شده ارزشمند ؟ همه ی این ارزش گذاری هارو گذشتگانمون انجام دادنو نسل به نسل به ما منتقل کردن ما می تونیم ارزش هارو و دیدهارو به مسایل تغییر بدیم
به همه بچه ها توصیه می کنم که زندگینامه استفان هوکینگ بخونن ابن فرد دچار بیماری ای ال اس شد و اکثر بدنش فلج و به خاطر ذات الریه هنجرشو برداشتن.. این مرد بزرگترین دانشمند فیزیک نظری جهانه
 تشکر شده توسط : الهام ج , ابراهیم , محبوب64 , mahdiye1989 , aztab , nazaninamiri70 , free , zenith , A.Kh
خودم که فعالم شدیدagreement2
ولی یه خانم msمیشناسم که یک سال بعد ازدواجشون دوتا کلیه ی شوهرش از کار افتاد(پیش از ازدواجmsداشت)اون خانم شروع کردن به کارکردن وبا پختن نون محلی خرج زندگی شون رو درآوردن خدا بهشون یه پسرهم داده وخداروشکر الان هم خانم وهم شوهرش وهم بچشون خوبه خوبن وخداروشکر زندگی خوبی دارنhappy0065.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : peli , afsaneh , aztab , ساسان , ayda.m , havaars , glassheart , A.Kh
سلام .icon_question
من 13 ساله که ام اس دارم.وقتی بیماریم شروع شد 15 سالم بود،تا اون زمان شاگرد اول بودم ولی بعد افت شدیدی کردم.دوستام که از بیماریم خبر نداشتن مسخرم میکردن و من همچنان با شاگرد اولها دوست بودم،تا اینکه زمان کنکور رسید و با رتبه 2000 مهندسی ارتز پروتز تهران قبول شدمhappy0065.gif ،الان 4 ساله که کلینیک دارم و کار می کنم.به دروس دینی علاقه زیادی دارم و فعلا دارم دروس حوزوی میخونمwoman.12 ساله که حرفه ای نقاشی میکشم.شمع هم میسازم.الان 3 ماهه عروسی کردم BlushBlushو همسر خیلی خوبی دارمHeart

(2013/12/27, 02:02 PM)سمیرا67 نوشته است: خودم که فعالم شدیدagreement2
ولی یه خانم msمیشناسم که یک سال بعد ازدواجشون دوتا کلیه ی شوهرش از کار افتاد(پیش از ازدواجmsداشت)اون خانم شروع کردن به کارکردن وبا پختن نون محلی خرج زندگی شون رو درآوردن خدا بهشون یه پسرهم داده وخداروشکر الان هم خانم وهم شوهرش وهم بچشون خوبه خوبن وخداروشکر زندگی خوبی دارنhappy0065.gif

سلام سمیرا جون
امیدوارم همیشه سالم باشن
اللهم صل علی محمد و ال محمدوعجل فرجهمHeart ............
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , paeazan , ابراهیم , neda.n , fireboud , OMG! , afsaneh , nahid , بی تـــا , hadisss , nilo0far , aztab , tala , sgb , ayda.m , نازلی , مریم۷۲ , havaars , glassheart , HannahZ , sooorooosh , zenith , A.Kh
من خوم فعالم پسرم 4سالش بود که همسرم فوت شدن من 25 سالم بود بعد یک سال تشخیص ام اس داده شد برا من موندم و یک بیماری که شناختی نداشتم ازش و یه بچه 4 ساله الا پسرم 10 سالشه ومنم هنوز خدارو شکر رو پام از خیلی از ادمای سالمم بهتر زندگیمو تنهای تنها اداره میکنم خدارو هزار مرتبه شکر
 تشکر شده توسط : afsaneh , hadisss , mehdisalimi , paeazan , ابراهیم , nilo0far , neda.n , mahdiye1989 , nahid , هانیه , peli , سمیرا67 , aztab , ساسان , sgb , ayda.m , نازلی , مریییم , fireboud , havaars , glassheart , sooorooosh , zenith , بهار شیرازی , nasim_k , A.Kh
سال 91 بود دچار حمله شدیدی از لحاظ دوبینی شده بودم
چهار سری پالس تراپی گرفتم
سه ماه خانه نشین شدم
همه اش به اخبار سیاسی واقتصادی گوش میدادم
خداوند یه نعمت بزرگی به من داده همیشه در هر حالتی فعالیت اقتصادی کنم
در ان موقع شروع به خرید وفروش دلار کردم به برادرم میگفتم امروز برو بخر
چند روز بعد میگفتم برو بفروش
خلاصه سود خوبی کردم
ام اس زندگیتون مختل میکنه اما هدفتون هرگزicon_biggrin
 تشکر شده توسط : shaytoon , محبوب64 , peli , sgb , zenith , ayda.m , HannahZ , A.Kh
من خودم اخر فعالم...سال87 که ام اس گرفته بودم درگیر کلاسای یه اموزشگاه بودم..اخه سیاه قلم تدریس میکردم
بعد کنکور88 دادم و قبول شدم..رفتم دانشگاه..همزمان باهاش شعرم نفر دوم منطقه شد...نقاشیمم یه جایزه تو منطقه برد
بعد یه مدت مربی مهدکودک بودم...یه سالم معلم نقاشی بودم...یادمه70تاشاگرد داشتم..یادش بخیر
بعد دوره های گریم چهره کودکو گذروندم.شدم گریمورکودک...الان لیسانسمو گرفتم...دارم واسه ارشد میخونم تو خرداد کنکورمه سال اینده..
شاید بالاترین مرتبه رو نگرفته باشم اما بازم شکر میکنم...هدفام خیلی بیشتر از ایناس
من هنوز موفقیت کاملو کسب نکردم...اها یچیز دیگه...درکنارش شیرینی پزی و کیک پزی هم میکنمو اتفاقا همه تعریف میکنن..
ام اس هیچوقت دلیل نیست که خودمو ببازم...هیچوقت
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : مریییم , ساسان , leili-asmaneh , مریم۷۲ , بهرنگ , havaars , omid_nejad , afsaneh , alireza.s , ماه , elham 66 , glassheart , nahid , nazaninamiri70 , HannahZ , sooorooosh , rey123 , زهرا93 , mohammadreza1369 , Sara Azimi , sange sabor , برگ 7 , zenith , حدیث ادریسی , laleh , نجمه , خاطره68 , A.Kh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گوی سایت تبیان با فربود (fireboud) neda.n 28 20,869 2015/07/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان