•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چقدر به آینده درمان ام اس امیدوارید؟
(2012/04/23, 02:28 PM)شيدا رها نوشته است: بله داره. من كساني رو مي شناسم كه سرطانشون براي هميشه درمان شده. يعني براي هميشه از جسمشون رفته بيرون. و ديگه نه قرص و نه هيچي براي كنترلش. بهترين نمونه ش شايد لانس آرمسترانگ باشه. بعد اين كه خوب شد(براي هميشه) دكترش بهش گفته اگه مي خواستم اون موقع با تو رو راست باشم بايد مي گفتم هيچ شانسي براي زنده ماندن نداري.يعني صفر درصد تبديل شده به صد در صد شانس زندگي.
پيشنهاد مي كنم كتاب سرطان بهترين رويداد زندگي من- انتشارات جيحون رو بخونيد.
اين كتاب به هر كسي كه هر بيماري داره خيلي كمك مي كنه.
پس حالا كه سرطان درمان قطعي داره، ام اس هم ان شالله درمان قطعي داره. فقط علم انسان هنوز به اونجا نرسيده. يه روز مي رسه.
به آرمسترانگ و خيلي هاي ديگه هم گفته بودن سرطان درمان قطعي نداره. ولي چرا همه چي برعكس شد...
یکی از دوستای من سرطان خون داشت 5سال شیمی درمانی شد الان سالمه و ازدواج کرد همین پارسالsmilingagreement2 الان کاملا سالم وخوشحالهagreement2 ام اس ما هم خوب میشه امیدوار باشیدicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : شيدا رها , رزمینا
خیلی کار میکنن....100 در 100 داروی کنترل کامل بیماری میاد اما داروی ترمیم میلین رو نمیدونم.....در ضمن حالا هم بیاد مگه اینا بیمش میکنن که ما بتونیم بخریم؟مگه ناتالی زوماب بیمه شد؟ماهی چهار ملیون و پانصد هزار تومن هزینشهangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
ماها رو اندر کف قیمت بتا و ربیف گذاشتن مثل چی بعد ما دلمون به چی خوشه؟angry3ام اس بیماری ای هست که پولدارا توش سالم میمونن...بقیه ول معطلن.......اخه چرا داروی خوب رو بیمه نمیکنین؟angryangryangryخوب دیر میشه عامو......چرا نمی فهمین ؟؟؟angryangryangry
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : elii , zenith , nazaninamiri70 , gilane , massomeh , شیرین , maryam.N
به امید به خداوند وتکیه بر تلاش وکوشش دانشمندان به زودی دریچه های امیدروبه سوی سلامتی باز خواهدشد.انشالله
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : شيدا رها
امیدوار...!!!
من مطمئن هستم که یه روزی درمانش میاد مثل خیلی از بیماریهای دیگه ولی نمیدونم به عمر من قد بده یا نه...
البته فکر نکنید که نسبت به خودم ناامیدم ها... نه... اصلا اینطور نیست.
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
شيدا رها جان
اینکه بعضی از عزیزان سرطان داشتن و خوب شدن درش شکی نیست
ولی حرف اینه آیا درمان قطعی داره؟
مثلاً یکی بره پیش دکتر و تشخیص سرطان بدن میگن برو داروخونه فلان دارو رو بگیر بعد خوب میشی؟
نه عزیزم
درمان قطعی نداره مثل بقیه چیزایی که گفتم
درد ما را نیست درمان الغیاث
البته فعلاً
خدارو چه دیدی
شاید یکی از بچه های گل همین سایت درمانشو کشف کرد
بگو ایشالا
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : gilane
من خودم دیگه ایمان دارم که همین روزها درمان نهایی کشف می شود.
 تشکر شده توسط : naz.gigili
(2012/04/20, 09:33 PM)Ali 324 نوشته است: واقعا من به درمان ام اس ایمان دارم !!wink2smiling

خداوند چیزی که در حد و توان تحمل بند ه اش نباشه رو ازش نمی خواد !! حتما من خیلی خیلی بزرگتر از ام اس هستم که خداوند اونو به من داده !!

به قول شهید چمران : بزرگی شخصیت انسانها به اندازه ی درد ها و رنجهای انهاست !!

الان که فکر می کنم باورم نیست بیش از شش سال از همراهیم با ام اس گذشته !!confusedlaughing3

مرسی از آقا علی
جمله ی قشنگیه :
بزرگی شخصیت انسانها به اندازه ی درد ها و رنجهای انهاست !!
 تشکر شده توسط : رزمینا
چند روز پیش مطلب یک پروفسور عضو انجمن مغز و اعصاب آمریکا رو میخوندم دقیقا گفته بود تا 10 سال دیگه ام اس به طور کلی خاموش میشه و تا 15 سال دیگه کسانی که بر اثر ام اس مشکلی براشون ایجاد شده رو هم درمان میکنن

خیلی به آینده امیدوارم شما 15 سال پیش رو در نظر بگیرید حتی اینترفرون ها هم وجود نداشت اما حالا ...

عکس رو به دقت نگاه کنید پیشرفت رو از سال 95 تا الان میتونید حس کنید حالا سال 2030 رو در نظر بگیرید icon_biggrinagreement2happy0065.giflove51

[تصویر:  81747476388710457310.jpg]
 تشکر شده توسط : ثریا , همسر یک مشکوک به ام اس , fireboud , yummy , # پریسا # , sooorooosh , maryam.N
این داروها همه کنترل کننده هستن....فقط سرعت پیشرفت بیماری رو کاهش میدن....یعنی شما از کوپاکسون 30 تا اینتروفرون های یک روز در میونی که 35 تا 40 درصد سرعت پیشرفت بیماری رو کاهش میدن در نظر بگیرین تا المتوزوماب که الان همه پزشکای دنیا بهش امید دارن و 74 تا 80 در صد کاهش میده سرعت پیشرفت بیماری رو همگی دارو هائی هستن که نقش کند کننده سرعت پیشرفت ام اس رو دارن...درمان قطعی ام اس اونه که مثلا بتونن غشاء میلین تخریب شده رو باز سازی کنن...که متاسفانه تا حالا در موردش جوابی نگرفتن...ولی امسال تو حمایش مغز اعصاب در بوفالوی امریکا نتایج خیلی قوای حاصل شده بود ....که امید ها زیادی رو برای پایان دادن به ام اس به وجود اورده.... چه در مرحله توقف بیماری چه برای تولید مجدد میلین...دقیقا زمان 10 تا 15 سالو برای پایان ام اس در نظر گرفتن...واینکه بتونن بیماری رو خاموش 100 در 100 کنن
البته یه نکته میخواستم در مورد داروی المتوزوماب بگم....ببینین اینا طریقه کارکردشون به این صورته که مثلا یه جامعه اماری 500 نفری رو جمع میکنن و شروع میکنن دارو رو به 500 نفر تزریق میکنن بعد شروع میکنن رو تک تک افراد اثر بیماری رو بررسی میکنن و درصدی که بیان میشه میانگین هست که رو تمام این افراد بدست اومده...یعنی دارو رو یه نفر 0 جواب میده رو یه نفر 40 رو یه نفر 80 رو یه نفر 100
میانگین اعلام میکنن 80 درصد کاهش میده سرعت پیشرفتو المتوزوماب
البته این موضوع در مورد همه داروهای ام اس صادقه
الان المتوزوماب اونقدر قویه اونقدر قویه که در موارد زیادی بیماری رو 100 در 100 خاموش کرده و زمینه رو برای ترمیم ضایعات مغزی به وجود اورده یعنی مواردی گزارش شده که بیمار بازگشت توانائی داشته از معلولیت هائی که فکر میکردن همیشگی خواهد بود
البته بقول یکی از پزشکائی که در مورد این دارو باهاش صحبت میکردم میگفت دارو اونقدر قویه که جزء ام اس خود تو هم ممکنه خاموش کنه(طفلک می خواسته بگه عوارض داره اینجوری بیان کردهN_aggressive (35)N_aggressive (35))
دارو خودش الان میتونه نوید بخش توقف ام اس باشه و این خودش پیشرفت بینهایت بزرگی بوده در مقایسه با اوونکس سال 1997 که فقط 20 تا 30 درصد قدرت کاهش داشت
به هر حال خدا قوتشون بده...واقعا دارن تلاش میکنن....
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ورپریده , شیرین , همسر یک مشکوک به ام اس , # پریسا # , MFhealth , paeeze , maryam.N
سرووووووووووووش به آونکس توهین کردی؟

laughing3laughing3laughing3laughing3

منم خیلی دلم روشنهsmilingراست میگم تو هر زمینه که گفتم دلم روشنه اتفاقای خوب افتاده.wink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : MFhealth , sooorooosh

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,626 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن ostad2000 96 104,692 2019/01/24, 01:06 AM
آخرین ارسال: مینا1234
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 95,959 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,754 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  چقدر از وضعیت ام اس خود یا دیگران اطلاع دارید؟ sara.arsham 3 4,121 2017/01/12, 12:18 AM
آخرین ارسال: 71shahab
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,296 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  ادعای درمان .nazanin 3 3,130 2016/08/14, 11:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,901 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,354 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  تعریف شما از درمان ام اس FBF 12 6,927 2014/04/18, 09:43 AM
آخرین ارسال: سالومه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان