•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چقدر به آینده درمان ام اس امیدوارید؟
کی به کیه 120 درصدlaughing3laughing3laughing3
راسته راستش من امیدی به درمان ندارم
البته اصلاً بهش فکر نمیکنم
به خودم قبولوندم درمانی هم باشه به سن من قد نمیده
(من فقط 24 سالمه)
سرطان،ایدز،دیابت،فشار خون و ... مگه درمان قطعی داره
وقتی تازه فهمیده بودم مریضم از دکتر پرسیدم درمان میشه؟(چشمام شده بود عین گربه هه تو شرکlaughing3)
دکی با اخم گفت مگه فشارخون درمان میشه؟
باهاش بساز کاری به کار تو نداره!
ماهم که بساز
خداروشکر الان هیچ مشکلی ندارم،هیچی
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : shahrzad.s , naz.gigili , elii
با همه نا امیدی هایی که تا به حال طی کردم...angry3 و دوستام در جریانن...
باز... امــــــــــــیــد دارمwink2
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : # پریسا # , بنده خدا , زهراجون , شيدا رها
میگن زمستون میره و رو سیاهی به زغال میمونهagreement2
زمانهای قدیم چه بیماری هایی وحشتناکی بود که الان درمان میشه پس درمان این هم میاد فقط تو این جریان خیلی ها دوست ودشمن واقعی خودشون و میشناسن بعضی ها قدر سلامتی و زندگی و بیشتر میفهمن بعضی ها به خدا نزدیک تر میشن بعضی ها راهشون و پیدا میکنن بعضی ها هم به چیزی تبدیل میشن که باورشون نمیشه همه از این کوره بیرون میان و هر کس یه شکلی به خودش میگیره اما این روزها رو یادمون نره و از زندگی لذت ببریم و با همه خوب باشیمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ام اس هیچی نیست و به امید خدا از عهده این هم بر میاییم ما هدفها و ارزوهای والایی داریم یه سنگ ریزه جلوش و نمیتونه بگیرهagreement2
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ارزو , # پریسا # , rana , بنده خدا , naz.gigili , زهراجون , elii , شيدا رها , مینا ح , nazaninamiri70 , شفا یافته , nanaz , Nejat
تا قبل از این که ام اس بگیرم همه چیز داشتم هرچیزی که میخاستم ... اما انقدر از زندگی ناامید بودم که فکر میکردم هیچ چیزی وجود نداره که خوشحالم کنه angry2angry2الان تقریبا دو سه ماهی میشه که فهمیدم ام اس دارم تازه به خودم اومدم با این که ام اس دارم احساس خوشبختی میکنم و قدر همه ی لحظاتم رو میدونم...فکر میکنم خدا میخاست من متوجه بشم که باید از همه چی لذت برد...من مطمئنم همگی حالمون خوب میشه....من حتی الان از همیشه عمرم بهترمlove51icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : شيدا رها , nazaninamiri70 , شفا یافته , رزمینا
(2012/04/22, 02:24 PM)زهراجون نوشته است: سرطان،ایدز،دیابت،فشار خون و ... مگه درمان قطعی داره

بله داره. من كساني رو مي شناسم كه سرطانشون براي هميشه درمان شده. يعني براي هميشه از جسمشون رفته بيرون. و ديگه نه قرص و نه هيچي براي كنترلش. بهترين نمونه ش شايد لانس آرمسترانگ باشه. بعد اين كه خوب شد(براي هميشه) دكترش بهش گفته اگه مي خواستم اون موقع با تو رو راست باشم بايد مي گفتم هيچ شانسي براي زنده ماندن نداري.يعني صفر درصد تبديل شده به صد در صد شانس زندگي.
پيشنهاد مي كنم كتاب سرطان بهترين رويداد زندگي من- انتشارات جيحون رو بخونيد.
اين كتاب به هر كسي كه هر بيماري داره خيلي كمك مي كنه.
پس حالا كه سرطان درمان قطعي داره، ام اس هم ان شالله درمان قطعي داره. فقط علم انسان هنوز به اونجا نرسيده. يه روز مي رسه.
به آرمسترانگ و خيلي هاي ديگه هم گفته بودن سرطان درمان قطعي نداره. ولي چرا همه چي برعكس شد...

من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : مینا ح , nazaninamiri70 , شفا یافته
روزی که مادر من ام اس گرفت حتی دکترا نمیشناختنش به خاطر همین خیلی زود افتاد ولی الان می بینم بچه ها اصلا ضربه ای از ام اس نخوردن مطمئنم یه روز کاملا از بین میبرنش و اون روز دور نیستicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinagreement2agreement2agreement2happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : ثریا , sohaa , شفا یافته , elii
خدا هیچ دردی رو بدون درمون نیافریده. فقط می خواد ماها با امید بریم دنبالش بگردیم. دوستای من هیچ وقت ناامید نباشین.love51love51love51
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , aztab , elii , شيدا رها
من به درمان قطعی امیدوارمBlush!!!ولی میترسم زمان رو از دست بدم وتا درمان قطعی خیلی از توانایی هامو از دست داده باشمconfused2
 تشکر شده توسط : ثریا , gilane , nazaninamiri70 , مینا ح
من همیشه به درمان قطعی فکر کردم نه کنترل بیماریangel

و خوشحالم که بهش رسیدم. آینده برای من زمانیست که روش درمانیم را جهانی کنم.icon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , elii , شيدا رها , شب آرامش , naz.gigili , رزمینا , ثریا , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,624 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن ostad2000 96 104,691 2019/01/24, 01:06 AM
آخرین ارسال: مینا1234
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 95,956 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,754 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  چقدر از وضعیت ام اس خود یا دیگران اطلاع دارید؟ sara.arsham 3 4,119 2017/01/12, 12:18 AM
آخرین ارسال: 71shahab
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,296 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  ادعای درمان .nazanin 3 3,130 2016/08/14, 11:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,901 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,354 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  تعریف شما از درمان ام اس FBF 12 6,927 2014/04/18, 09:43 AM
آخرین ارسال: سالومه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست