امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض آنتي هيستامين ها
(2012/05/05, 01:08 PM)somaye_602000 نوشته است: چرا از دست هم ناراحت میشید دوستان؟ یه چیز جالب بگم من مطلبی را در مورد انفیه مرزنجوش توی یک سایت دیدم که نباید اسمش را بگم که تبلیغ نشه. یه مدت بود از درد چشم اذیت میشدم و کورتون هم زدم اما یه مدت کوتاه کارساز بود و دوباره چشمم درد میگرفت تا اینکه انفیه مرزنجوش را شروع کردم و بعد دو روز حالت زکام بهم دست داد و از روزی که زکام شدم و .... درد چشمم بهتر و بهتر شد واقعا عالی بود انفیه مرزنجوش من الان حتما روزی یک بار این عمل را انجام میدم مطمئنم خیلی واسه ام اس خوبه ضرر هم نداره

تو کتاب طب النبی هم نوشته شده:
پیامبر خدا(ص): چه نیکو گیاهی است مرزنگوش. در زیر پایه های عرش می روید و آبش شفای چشم است.

فقط دقت کنید هر چیز مفیدی هم بیش از حدش ضرر داره. این ها رو فقط برای مدتی باید استفاده کنید که مدتش رو هم متخصصان طب سنتی می دونند. استفاده ی بیش از حد خیلی ضرر خواهد داشت.
و این که بدن هر کس به روشی جواب می ده.

(2012/05/18, 07:28 PM)احسيني نوشته است: هنوز موفق به پيدا كردن جواب سوال :
چرا حاجي هاي ايراني در ايام حج تمتع همگي مريض ميشوند ولي كشورهاي ديگر بيمار نميشوند نشده ايد؟!
سوال به اين راحتي كه هزينه اش يك تلفن به افراد فاميل است اينقدر سخت بود؟
اينطور كه پيش ميرود مثل اينكه بقيه مبحث كه 9 دهم آن باقي مانده است را آمادگي دنبال كردنش را نداريد.
بهرحال تاكنون كسي جواب صحيح نداده اما شما ميتوانيد بارها نظرتان را اعلام كنيد و دليل بياوريد.
منتظر نظرات شما ميمانيم.

من پرسیدم ولی اون ها پزشک نیستند که بدونند چرا مریض شدند!

گفتید:
راهنمايي احتياج نيست. تمام ارسالهاي قبلي اشاره به يك موضوع دارند و آن بحث گوش و حلق و بيني است. بنابر اين بدنبال اين مسئله باشيد.

من ارسال هاتون رو خوندم ولی راه حل چی هست؟بهتره اگر مایل هستید بحث رو ادامه بدید. ما همه به دنبال راه حل هستیم نه اطلاعات پزشکی.
بازم ممنون.

من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : رزمینا

پیام های داخل این موضوع
RE: عوارض آنتي هيستامين ها - توسط ghaside - 2012/04/20, 10:42 AM
RE: عوارض آنتي هيستامين ها - توسط شيدا رها - 2012/06/19, 09:30 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی عوارض و مسائل اجتماعی بیماری ms parvaneh 30 20,973 2011/12/25, 03:15 AM
آخرین ارسال: فریده آذرکیش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان