امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض آنتي هيستامين ها
در خصوص اینکه چرا حجاج ایرانی خیلی مریض میشن من فکر می کنم چون پزشکان ما برای گلودرد خفیف هم سفیکسیم تجویز می کنند .مریضا هم خیلی راضی اند میگن اینقدر دکترش خوب بود 2روز قرصهاش خوردم خوب خوب شدم.پس شاید پاسخ سوال شما این باشد که ما به دلیل استفاده زیاد از داروهای قوی دچار ضعف در سیستم ایمنی بدنمون شدیم چون برای کوچکترین عارضه ای دارو مصرف میکنیم . در صورتیکه ورود میزان کمی میکروب در بدن باعث تحریک و قوی شدن سیستم ایمنی میشود اما ما خرابش میکنیم.angry2angry2angry2مثلا شایدخود زکام مانع جمع شدن میکروب ها در سینوس ها شود چون اونها رو خارخ میکنه
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , فاطمه_2 , احسيني
من زمانی که گلو درد چرکی میشم پینیسیلین میزنم در عمرم 10 تا دونه سفکسیم بیشتر نخوردم چون سرگیجه و تهوع و ... پیدا می کنم نمی خورم ، سفالکسین رو باهاش مشکلی ندارم 2 تا عمل جراحی سرپایی داشتم که بعد از کشیدن بخیه هاش سفالکسین خوردم.
بچگی هام هر ماه شایدم بیشتر سرما می خوردم چون بدنم بسیار ضعیف هست الآنم همین طوری هستم قطره فنیل افرین رو در عمرم 1 بار بیشتر امتحان نکردم. واسه که به مغز آسیب میرسونه و مشکلات داره ( نظر یک جراح مغز هست )
ولی آنتی هیستامین ها یعنی قرص های ضد حساسیت. اینایی که شما اسم می برید چرک خشک کن هستن نه ضد حساسیت .
بهتره اسم تاپیک تون را بزارید عوارض چرک خشک کن ها چون اصلا به طور کلی یک چند مدل قرص داریم که اسم شون آنتی هیستامین هست که اونم واسه خاطر جوش صورت و سرفه و عطسه بهاری ( به علت گرده افشانی ها ) به بیمار تجویز می کنند نه سرماخوردگی و گلو درد چرکی و ...
شما که دارید تحقیق می کنید حداقل ذهن خواننده رو از موضوع منحرف نکنید angry2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : DavidBili
(2012/04/27, 02:26 PM)TootFarangi نوشته است: من زمانی که گلو درد چرکی میشم پینیسیلین میزنم در عمرم 10 تا دونه سفکسیم بیشتر نخوردم چون سرگیجه و تهوع و ... پیدا می کنم نمی خورم ، سفالکسین رو باهاش مشکلی ندارم 2 تا عمل جراحی سرپایی داشتم که بعد از کشیدن بخیه هاش سفالکسین خوردم.
بچگی هام هر ماه شایدم بیشتر سرما می خوردم چون بدنم بسیار ضعیف هست الآنم همین طوری هستم قطره فنیل افرین رو در عمرم 1 بار بیشتر امتحان نکردم. واسه که به مغز آسیب میرسونه و مشکلات داره ( نظر یک جراح مغز هست )
ولی آنتی هیستامین ها یعنی قرص های ضد حساسیت. اینایی که شما اسم می برید چرک خشک کن هستن نه ضد حساسیت .
بهتره اسم تاپیک تون را بزارید عوارض چرک خشک کن ها چون اصلا به طور کلی یک چند مدل قرص داریم که اسم شون آنتی هیستامین هست که اونم واسه خاطر جوش صورت و سرفه و عطسه بهاری ( به علت گرده افشانی ها ) به بیمار تجویز می کنند نه سرماخوردگی و گلو درد چرکی و ...
شما که دارید تحقیق می کنید حداقل ذهن خواننده رو از موضوع منحرف نکنید angry2

ظاهرا موضوع رو درست متوجه نشدي. بحث چرک خشک کن ها يا آنتي بيوتيكها اصلا نيست. از يه نفر پزشك سوال كني همينو بهت ميگه.
خوبه ما در مورد چيزايي كه در تخصصمون نيست نظر قطعي نديم يا حداقل سوال كنيم.
در مورد حاجيها من فكر ميكنم به همين آنتی هیستامین ها ربط داره كه ويروس رو اجازه بهش نميديم خارج بشه بعد در شرايط مساعد دوباره فعال ميشه.

باور نمیکنم خالق نظم دانه های انار، زندگی مرا بی نظم چیده باشد!
 تشکر شده توسط : رزمینا , احسيني , somaye_602000
راستش منم خیلی اسم داروهای مختلف نمی شناسم که کدوم دارو برای کدوم بیماری هست و... البته بجز بعضی دارو های سرماخوردگی اخه هر روزم داروهای جدیدتری میاد . اما یک چیزی رو خوب می دونم داروی شیمیایی بدون عارضه نداریم حالا یا عوارضش زود نشون میده یا سالها بعد. چند روز پیش دیدم یک موضوع جدید تو همین سایت درست شده بود با عنوان جمع اوری واکسن انفولانزای نوع ای در کانادا علتش هم به خاطر واکنشهایی که در بدن افراد مختلف ایجاد کرده . در حالی که حتما همگی یادتون هست که چقدر در ایران خودمون هم تبلیغ میشد که حتما این واکسن بزنید و حتی چند بار وزیر بهداشت هم گفتند که نگران کمبود این واکسن نباشید حتما باز هم وارد میکنیم و...... خوب حالا دارن جمع میکنند.ما از این دست مطالب برامون عادی شده اما اگه با دقت راجع به اونا فکر کنیم میبینیم که یک افتضاح بزرگ خیلی بزرگ چون شرکتای دارو سازی بدن مردم مثل موش ازمایشگاهی میدونن. فکر میکنم خیلی از ما لا اقل چند تا دارو که چند سال پیش استفاده میشد اما الان به خاطر عوارضش کنار گذاشته شده رو میشناسیم اما عادت کردیم وبی تفاوت شدیم confused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : فاطمه_2 , ostad2000 , احسيني , somaye_602000
(2012/05/03, 06:28 AM)فاطمه_2 نوشته است: ظاهرا موضوع رو درست متوجه نشدي. بحث چرک خشک کن ها يا آنتي بيوتيكها اصلا نيست. از يه نفر پزشك سوال كني همينو بهت ميگه.
خوبه ما در مورد چيزايي كه در تخصصمون نيست نظر قطعي نديم يا حداقل سوال كنيم.
در مورد حاجيها من فكر ميكنم به همين آنتی هیستامین ها ربط داره كه ويروس رو اجازه بهش نميديم خارج بشه بعد در شرايط مساعد دوباره فعال ميشه.

من با توجه به پست آخر ، اون پست رو نوشتم. ضمنا شما برید تو دیکشنری بنویسید آنتی هیستامین ببینید چه معنی ای براتون میاره.
جالبه چه همه عقل کل داریم تو ایران confused
ممنون که کلی به من توهین کردین بسیار سپاسگذارم از توهین ها تون. بیسوادم دیگه مدرسه نرفتم نمی دونم آنتی هیستامین چیه از پشت کوه آمدم کلن نفهمم Rolleyes
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
چرا از دست هم ناراحت میشید دوستان؟ یه چیز جالب بگم من مطلبی را در مورد انفیه مرزنجوش توی یک سایت دیدم که نباید اسمش را بگم که تبلیغ نشه. یه مدت بود از درد چشم اذیت میشدم و کورتون هم زدم اما یه مدت کوتاه کارساز بود و دوباره چشمم درد میگرفت تا اینکه انفیه مرزنجوش را شروع کردم و بعد دو روز حالت زکام بهم دست داد و از روزی که زکام شدم و .... درد چشمم بهتر و بهتر شد واقعا عالی بود انفیه مرزنجوش من الان حتما روزی یک بار این عمل را انجام میدم مطمئنم خیلی واسه ام اس خوبه ضرر هم نداره
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : احسيني , فاطمه_2 , رزمینا , pariya , ostad2000
پیشنهاد میدم امتحان کنید یه تاپیک هم بود در مورد فواید اعجاز آور عطسه مرزنجوش هم عطسه آوره
 تشکر شده توسط : فاطمه_2 , رزمینا , احسيني
من چون درد چشمم خوب شد دلم ميخواد بقيه دوستان هم بدونن چيكار كردم:
مدتي كه چشم درد داشتم بهم گفتن(طب سنتي) كه از خرما موقع درد چشم پرهيز كنم و روزها توي خونه سرم را بپوشونم (من یک روز این کارو انجام دادم)و سير خام بخورم و شربت هل و زعفران و عسل مصرف كنم كه واااااقعا واسه من كارساز بود ديگه داشتم از خوب شدن چشمم نااميد ميشدم اما خدارو شكر خوب شدمicon_question راستی انفیه مرزنجوش هم خیلی مهمه من هنوزم این کارو انجام میدم معجزه میکنه چون با انفیه تنها چشم دردم خیلی خیلی بهتر شده بود و کمی درد داشت که با رعایت بقیه موارد کامل خوب شد
 تشکر شده توسط : pariya , najva , رزمینا , ostad2000 , احسيني , فاطمه_2 , شيدا رها
هنوز موفق به پيدا كردن جواب سوال :
چرا حاجي هاي ايراني در ايام حج تمتع همگي مريض ميشوند ولي كشورهاي ديگر بيمار نميشوند نشده ايد؟!
سوال به اين راحتي كه هزينه اش يك تلفن به افراد فاميل است اينقدر سخت بود؟
اينطور كه پيش ميرود مثل اينكه بقيه مبحث كه 9 دهم آن باقي مانده است را آمادگي دنبال كردنش را نداريد.
بهرحال تاكنون كسي جواب صحيح نداده اما شما ميتوانيد بارها نظرتان را اعلام كنيد و دليل بياوريد.
منتظر نظرات شما ميمانيم.
از درد مناليـد كه مردان ره عشـق ........ با درد بسـازند و نخـواهند دوا را
حديث:" من اراد البقاء و لا بقاء له ..."
" هر كس طالب بقاء است در حاليكه بقاءي نيست 4 كار انجام دهد: خوردن سيب در سحرگاهان ..."
 تشکر شده توسط : فاطمه_2 , somaye_602000 , ostad2000
(2012/05/18, 07:28 PM)احسيني نوشته است: هنوز موفق به پيدا كردن جواب سوال :
چرا حاجي هاي ايراني در ايام حج تمتع همگي مريض ميشوند ولي كشورهاي ديگر بيمار نميشوند نشده ايد؟!
سوال به اين راحتي كه هزينه اش يك تلفن به افراد فاميل است اينقدر سخت بود؟
اينطور كه پيش ميرود مثل اينكه بقيه مبحث كه 9 دهم آن باقي مانده است را آمادگي دنبال كردنش را نداريد.
بهرحال تاكنون كسي جواب صحيح نداده اما شما ميتوانيد بارها نظرتان را اعلام كنيد و دليل بياوريد.
منتظر نظرات شما ميمانيم.

من از همکارم که خودش هم توی حج تمتع بیمار شده پرسیدم اطلاعی نداشت! حتما سیستم ایمنی بدن ایرانی ها به دلایلی ضعیف تره!که این هم شاید به خاطر نوع غذای ایرانی ها است شاید به خاطر مصرف زیاد دارو
 تشکر شده توسط : رزمینا , احسيني , فاطمه_2

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی عوارض و مسائل اجتماعی بیماری ms parvaneh 30 20,763 2011/12/25, 03:15 AM
آخرین ارسال: فریده آذرکیش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان