امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سر چت روم باز چي اومد؟
لطفا حجم اين چت جديدو بيشتر كنين چشم چشمو ببينه!شكلم بذارين براش
مرسيBlush
 تشکر شده توسط : maedeh , آرزو , okhtapus
سلام من الان کاملا بهتون توضیح مییدم
ببینیت این توضیحی که حمید جان به من داده
اون به من گفت که سایت ما یه سایت مجوز دار از وزارت ارشاد که همه کاراش باید در اون راستا باشه و توی چت روم چون نظارتی نیست و معلوم نیست توش چی میگن ما اونو پروندیم
یه چیز دیگه هم گفت اونم این بود که از چت شکایت کردن بچه ها منم گفتم که چرا به حرف کمتر از 10 نفر گوش کردید چت پروندید و به حرف اکٍریت گوش نکردید بعد اون گفت نه همه هیئــــــــــــــــــــــــــــت مدیره هم نظرشون اینه
منم گفتم شما باید یه نظر سنجی میذاشتید چون شما هفت هشت نفر نباید برای 3000 نفر تصمیمی به این بزرگی بگرید بچه ها دور شما هفت هشت نفر جمع نشدن که هرچی شما بگید بگن چشم به خاطر مشکلشون جمع شدن
پس اگه قرار رابطه تاملی باشه باید نظر همه باشه نه فقط نظر شما چند نفر و هرکی باید یه رای داشته باشه
بعد من پیشنهاد دادم با هزینه خودم بگردم دنبال یه چت روم که بشه روش نظارت کرد که جوابی نگرفتم
حتی پیشنهاد گروه تو یاهو یا اتق توی چت رومای دیگه رو دادم که حمید جان گفتن خارج از سایت و مجوز ما هستش
موفق باشید
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : maedeh , hamid , leili , شهرزاد , okhtapus
حل ساده مشکل ریز بودن چت : کلید های ctrl و + را فشار دهید چند بار
(2012/04/12, 06:55 PM)maedeh نوشته است: آرزو بیخیال ظاهرا اصلا مهم نیست که مشورتی هم با اعضای حداقل چت انجام بشه اونای که تو گفت و گو هستن جای خودشون اما اونای که تو چت هستن باید چیکار کنن؟

خیلی ها از پیج چت با سایت آشنا شدن اول حالا شما میایین می بندین و یه صفحه ی چت فسقلی که به قل آرزو چشمامون باید دراد تا ببینیم و صبر ایوب داشته باشیم که ارسالمون بره و با هزار زحمت ه شکل کپی کنیم تا بفرستیم میگین چت جدید جایگزین قدیمی شد

والا همه پیشرفت میکنن نه پس رفت angry2angry2angry2
مائده خانم در مورد مسائل فنی نظر سنجی نمیزارن
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : maedeh , massomeh , okhtapus , sargol
بابا دمتون گرم هئیت مدیره

ما اینقدر شعور و فرهنگ و درکشو داریم که بدونیم اینجا چت روم هست و یه سایت اطلاعاتی پزشکی هست نه یه سایت مثل فیس بوک یا چت روم های یاهو مسنجر و امثال اینا

با اینجوای که ددنی معلوم نیست چی میگن یا نه من دیگرانو نمیدونم اما به شخصه به من خیلی بر خورد اونجا چه ناظر داشت چه نداشت بچه ها همه به احترام بودن و همه میدونستن قانون این پتدگان نظامی چیه
حداقل می گفتین که چت وزارت ارشادگیر داد بستیم نه اینکه چند مفر شکایت کردن

شما هم خوش باشید مدیران ارشد پادگان
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : آرزو , فرخ , okhtapus
سلام
راستی من یه چیز دیگه هم گفتم اونم این بود که به جایی اینکه چت بپرونید بیاید اونایی که چت بهم میریزن بهشون اخطار بدید اگه هم توجه نکردن بندازینشون بیرون از سایت که جوابی نگرفتم
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : نسیم
(2012/04/12, 09:19 PM)pesareshoja_ir71 نوشته است:
سلام
راستی من یه چیز دیگه هم گفتم اونم این بود که به جایی اینکه چت بپرونید بیاید اونایی که چت بهم میریزن بهشون اخطار بدید اگه هم توجه نکردن بندازینشون بیرون از سایت که جوابی نگرفتم
خب مسلما تذکرهایی داده شده
ولی به جای اینکه هر روز بخوای تذکر بدیم ترجیح میدیم که طوری باشه که قابل کنترل باشه

ماهیت این چت هم همونه اگه هدف صحبت های دوستانه هست تو این چت هم میشه صحبت های دوستانه انجام داد

gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : ارزو , فرناز , Ali 324 , zenith , آرزو , شهرزاد , sargol
دوستای عزیزم نظراتتون قابل احترامه اما به این هم فکر کنید که ممکنه بخاطر چت سایتمون رو فیلتر کنن یا ...
مطمئنا این به نفع خودمون بوده که هیئت مدیره این کارو کرده
(من خودمم چت رو خیلی دوست داشتم و اولین بار بخاطر سوالی که داشتم از طریق چت این سایت با بچه ها ارتباط برقرار کردم اما درحال حاضر صلاحمون به اینه)
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : ارزو , neda.n , fireboud , فرناز , hamid , سـاناز , seyyed reza , بی تـــا , Ali 324 , شهرزاد
بچه ها ایقد شاکی نباشید مطمعن باشید مدیرای محترم کاری نمیکنن که صلاح نیست و کسی ناراحت شه
و یادتون باشه مدیراهم ازجمع خودمونن نه کارمندن نه چیزه دیگه فقط دوستای خودمونن
چت جدیدم خوبه که بدنیست فقط فونتش ریزه همین

(2012/04/12, 09:19 PM)pesareshoja_ir71 نوشته است:
سلام

درضمن خوبی مدیرامون اینه که برای اعضا احترام قایل ان و نشده کسیروبندازن بیرون
درضمن باید بگم بینمون از اعضا بعضیا هستتن که مسدود شدن سایت ازخداشونه
من باگوشای خودم شنیدم
اونوقت ازکنارهم بودنم محروم میشیم
بنظرمن این چتم عالیه
فقط لطف کنید فونتشو درست کنید
خون که قرمزه رنگ عشقه اما اشک که بیرنگه درد عشقه
 تشکر شده توسط : neda.n , parastoo joon , ارزو , فرناز , hamid , fireboud , سـاناز , رضا محمدی ها , بی تـــا , Ali 324 , شهرزاد
من اولا ازفربودتشکرکنم که کمک کرد برابزرگتر شدن پیجwink2بابا من کورمconfusedبعدم ماقصدمون دورهم بودن هستش چه چت چه گفتگو چه چت رو صفحه چه الان بچی فکرمیکنیevilgrin0039.giflaughing3laughing3بابا من که شخصا اینجاروفقط برا چت نمیخوام درسته واقعا دوستش دارم چون از این طریق باشماعزیزانم اشناشدمicon_questionاما شماهابرام مهمتر اینهائیدlove28
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : parastoo joon , neda.n , hamid , fireboud , سـاناز , رضا محمدی ها , بی تـــا , Ali 324 , ارزو , شهرزاد , min00
سلام
فکر کنم هدف همه از اینکه بگیم چت میخوایم اینه که بتونیم در لحظه با دوستانمون صحبت کنیم ، فکر نمیکنم کسی نظرش این باشه که حتما باید خصوصی باشه و در ملا عام نمایش داده نشه . اگر کسی همچین نظری داره که میتونه از پیغام خصوصی استفاده کنه که کلا واسه این کاره .

اگر هم هدف همون صحبت هست دیگه نباید فرق کنه که چت ورژنش چیه و کجا قرار داره و ... .
یه سری مسائلی که بیان کردید درسته من میپذیرم مثلا :
وجود شکلک
اندازه

راجع به شکلک بگم که این چت نسخه نهایی نیست و قرار نیست در همین حد باقی بمونه . من حتما چت رو ارتقا میدم و شکلک رو هم درش قرار میدم
راجع به اندازه . این مورد تا حالا واسه من مشکلی ایجاد نکرده ولی خوب به فرض واسه 10 نفر یا اصلا یه نفر مشکل ایجاد کرده . اوکی ما اینجا هستیم راه کار پیشنهاد بدیم یا مشکلات رو رفع کنیم در حد توانمون . اندازه ای که اونجا میبینید اندازه استاندارد سایتمون هست . میتونید فونت اون قسمت رو با فونت بقیه جاهای صفحه اصلی چک کنید متوجه میشید که یکسان هست و کوچک تر نیست . ولی همون طور که فربود گفت میتونید با فشردن دکمه های ctrl + این فونت ها رو درشت تر کنید یا اگه درست تر بگم صفحه رو زوم کنید و با فشردن ctrl 0 به حالت قبل باز گردید .

این از مشکلات . ولی بهتر نیست دوستانه تر مطرح کنیم ؟
ناظرین ، هیئت مدیره ، مدیرها و ... اینجا استخدام نیستن و نه تنها دست مزدی دریافت نمیکنن بلکه دارن برای سایت هزینه هم پرداخت میکنن . پس من به خودم با هر عنوان و پستی اجازه نمیدم که به کسی دستور بدم یا با پست های طعنه آمیز کسی رو به سخره بگیرم . 1% این احتمال رو میدم که این شخص خودش ام اس داره و داره واسه یه هدفی ( که در راستای اهداف سایت هست ) تلاش میکنه ، انرژی صرف میکنه ، استرس داره و گاها مثل امروز عذاب میکشه . پس ترجیح میدم بهش کمک کنم چون اون داره واسه امثال خودش تلاش میکنه .

محمد رضا عزیز بحث هزینه نیست . شما میتونی یه پرسش و جو راجع به سیستم mybb انجام بدی . این سیستم تقریبا هر 3-4 ماه اپدیت میشه . اگر چت دست نویس باشه باید هر 3-4 ماه ( شاید ) به کل تغییر کنه . هیچ چتی با این امکانات وجود نداره و کلا وجود چت در فروم بی معناست ( میتونید در فروم های انگلیسی راجع به این موضوع تحقیق کنی )

مطمئن باش اگر راهی باشه و در دسترس باشه ما بیکار نیستیم نزدیک به 4 ماه روی یه چت کار کنیم تا با سیستم فعلی منطبقش کنیم .

من تلاش میکنم خواسته هاتون رو براورده کنم ولی چند روزی بهم زمان بدید .
با آرزوی رسیدن به روزی که حداقل یک فرد مبتلا به ام اس هم نوع خودش رو درک کنه

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , سـاناز , ورپریده , رضا محمدی ها , نازلی , seyyed reza , بی تـــا , Ali 324 , zenith , maedeh , nazii , leili , فرناز , massomeh , نسیم , عمومهربان , ارزو , آرزو , پویش , شهرزاد , O#!!! , N00shin , parastoo joon , min00 , sargol , coffeedot , ahya

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست