ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داشتن فرزند در بيماران ام‌اس
2017/09/28, 05:13 PM
ارسال: #61
 (Print Post)
RE: داشتن فرزند در بيماران ام‌اس
سلام دوستای خوبم.مدتی است دارم به این موضوع فکر میکنم شاید همسر آیندم بتونه با بیماری من کنار بیاد ولی آیا مادرش نمیگه من نوه سالم میخواهم و از این حرفها..
آیا راهی هست که بچه مبتلا نشه یا اینکه کاملا شانسی و تصادفی است؟؟یعنی به بچه مان دیگه آلوچه و غذاهای سرد ندیم و..کافیست که مبتلا نشه..خواهش میکنم راهنمایی ام کنید دکترم اصلا وقت جواب دادن نداره!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2017/09/29, 10:07 AM
ارسال: #62
 (Print Post)
سلام من 6ماهه که مادر شدم ،یه هفته پیش از دکترم پرسیدم ممکنه پسرم هم مبتلا بشه گفت که شانسش مثل بقیه است، ولی باید کمبود ویتامین دی از بچگی نداشته باشه والبته استرس وتغذیه هم به نظر من مهمه.
 تشکر شده توسط : hadisss , yas8866
2017/10/06, 09:23 PM
ارسال: #63
 (Print Post)
دکتر من فرمودن در بیماران ام اس یک ژن وجود دارد که با ازمایشات فراوان و هزینه بر قابل تخصیص است .
این ژن از ابتدا با ما بوده است و عوامل محیطی و استرس و .... باعث بروز ام اس شده است .
من دو مادر ام اسی را میشناسم که هر دو قبل از مشخص شدن بیماری صاحب فرزند بوده اند و فرزندانشان سالم هستند .
دوست خوبم خیالت راحت احتمال ابتلا فرزند بسیار کم است .

فکر کردن به تو یعنی غزلی شور انگیز
که همین شوق مرا خوبترینم ، کافیست
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟ HAMIDOF 194 76,634 2017/10/18 04:58 PM
آخرین ارسال: yas8866
  تماس کمتر بارداران با آفتاب = افزایش احتمال ام اس در فرزند محمود 1 1,610 2010/05/02 05:05 PM
آخرین ارسال: Atefeh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان