•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس خفیف و قوی
برفرض که ام اس نوع قوی باشه آیا دکتر اون اول به شما میگه ام اس ه نوعه قوی داری?که سنگکوپ کنی?angry3
 تشکر شده توسط : FBF , movahedi
(2014/07/03, 01:36 AM)کارین نوشته است: خدا به هممون رحم کنه به من که دکتر گفت که هم گردنت و هم مغزت پر از پلاکه بعد ازیه سال مصرف سینووکس یه حمله ی خفیف دیگه هم داشتم چه کنیم دیگه توکل به خداsad2

اصلا ارتباطی بین تعداد پلاک و شدت بیماری وجود نداره اینکه پلاک کجا باشه مهمه
من داداشم 2 تا پلاک داشت ام اس داغون کرد اما من بیش از 9 تا پلاک داشتم تا پارسال اما چون روحیم خیلی بالاست الان فقط 2 پلاک دارم
دوستان همه چی به روحیه بالاست به قول دکترم کاری با تعداد پلاکا نداشته باش
گاهی مرا یاد کن...
من همانم که اگر ساعتی از من بی خبر بودی آسمان را به زمین میدوختی
 تشکر شده توسط : FBF , nahid , sange sabor , zohaa , همسر یک قهرمان , parastoo.shahali , mohammadreza1369 , movahedi
منکه پلاکام دکترگفته ریزن نمیدونم چندتاست اما کم نیست دکتر گفته پراکندس
روحیه شادیعنی چی
من که به ترک دیوارم میخندم پس چراازپلاکام کم نمیشه....
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : nahid , FBF , sange sabor , zohaa , movahedi , silent
من امسال بعد از 5 سال تازه به دکتر گفتم پلاکام کجا هستن ؟!confused2
اونم اشاره کرد به یه جای سرش گفت اینجا !angel بعد گفت مهم نیس چند تا و کجاس مهم اینه که خوبی ! confused2
یعنی همه چیو نمیگه ، منم میبینم بدونم که چی بشه شاید بهش فکر کنم و بترسم پس بهتره ندونم. چه کاری از دست من بر میاد ؟ icon_cry
به این آمار و ارقامم توجه نکنید ، به این فکر کنید که از کجا به دست آوردن ؟ تخمین زدن هویجوری!icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hyd69hyd , FBF , zohaa , mohammadreza1369 , movahedi
(2014/07/03, 01:56 PM)nahid نوشته است: من امسال بعد از 5 سال تازه به دکتر گفتم پلاکام کجا هستن ؟!confused2
اونم اشاره کرد به یه جای سرش گفت اینجا !angel بعد گفت مهم نیس چند تا و کجاس مهم اینه که خوبی ! confused2
یعنی همه چیو نمیگه ، منم میبینم بدونم که چی بشه شاید بهش فکر کنم و بترسم پس بهتره ندونم. چه کاری از دست من بر میاد ؟ icon_cry
به این آمار و ارقامم توجه نکنید ، به این فکر کنید که از کجا به دست آوردن ؟ تخمین زدن هویجوری!icon_cry
آمار و ارقام رو که تخمین نزدن.
مطالعات آماری انجام شده، اما خوب مهمه بدونیم جامعه آماری چه ویژگی داشته و از کدوم منطقه بوده.
مثلاً جیلینا که جزء بهترین داروهای کنترل کننده MS هست 2010 وارد بازار شده!
قطعا آمار سال 2020-2030 با آماری که الان منتشر شده خیلی تفاوت پیدا میکنه.
اکثر بچه ها نهایتاً 10-15 سال از عمر بیماریشون گذشته پس جزء همین آمار 2020-2030 اِ هستن.
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : elhamtanha , paeazan , sange sabor , nahid , zohaa , محبوب64 , ahya , mohammadreza1369 , movahedi
من بدبخت بدشانس
12ساله ام اس دارم سر حال وتوپ
ولی انقدر دشمن دارم که دوست دارند مرا ناتوان بینندangry3
 تشکر شده توسط : mahdie , آنا , mohammadreza1369 , movahedi
من اولين علاعم و ١٢سال بيش بوده بعداز اونم ي سري علاعم خفيف داشتم مثلا كف بام طوري بود انكار رو ريك راه ميرفتم ولي جون بعد جند روزخوب ميشد اصلا دكتر نرفتم تا امسال زمستان خيلي اذيت شدم البته اونم جندروزه خوب شد ولي دكتر ك رفتم وشرح حالم وديد كفت همون ١٢سال بيش اولين حمله ات بوده بس ام است از نوع خوبه كه بعد اينهمه سال بدون دارو حالت خوبه از اين ب بعدهم توكل به خدا كردم الان دو هفته اس كه سينوكس ميزنم ؛خدا به هممون سلامتي وروحيه ي بالا بده امين

سلام باهاي من بعد حمله كاملا خوب ميشه بعد تقريبا دو هفته ولي جشمام بحالت صددرصد اول برنميكرده يعني هنوز ي مقدار كم تاري داره بنظر شما ام اس من از جه نوعيه ؟
 تشکر شده توسط : Exhautless , movahedi
سلام از اینکه شرح حالها رو خوندم اصلا خوشحال نیستم
من اسفند 92 پاهام سر شد و با ام ار ای بدون تزریق 4 تا 5 لکه خیلی ریز دیده شد ولی بعد از ام ار ای یک ماه دیگه و با تزریق دیگه من که ندیدم ولی در اون یکی کامل معلوم بود ولی دکتر گفت ام اس هست وسینووکس رو شروع کردم ولی چند هته پیش به بعد احساس میکنم مچ یکی از پاهام وقتی یک کم اویزون میمونه احساس سری میکنم ایا این هن یک نوع حمله است ؟و اینکه در او ار ای با تزریق دیده نشد یعنی چی؟
الهی انا احبک icon_question
 تشکر شده توسط : movahedi
سلام سمانه جان
عزیزم رو هر علامتی نمیشه اسم حمله رو گذاشت اما با توجه به بروشور سایت اگه این علائم تا 24 ساعت بروز کنه بهش حمله میگن:

· بیحسی یا ضعف در یک یا هردو اندام،که مشخصاً در یک زمان در یک سمت بدن یا نیمه تحتانی بدن رخ می دهد
· از دست دادن بینایی بصورت کامل یا جزئی،معمولاً همراه درد حین حرکات چشمی
· دوبینی یا تاری دید
· مور مور یا درد در نقاط بیحس بدن
· احساس هایی بصورت شوک الکتریکی که با حرکات خاص سر رخ می دهد
· رعشه،عدم تعادل، یا قدم زدن نامتعادل
· خستگی مفرط
· سر گیجه

توصیه می کنم بهت که حتی اگه مورد خفیف هست با دکترت در میون بزاری
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : hilda , mohammadreza1369 , آنا , movahedi
منكه اصلاً هيچ علايمي ندارم جز ٣،٤ تا پلاك اونم ٢تاش ٢.٥ سانته چي؟؟جزو سردسته ام،يا ته دسته؟
هرچي هستم كوچيك همتونم
حال ما با دود و الکل جا نمیاید رفیق....
زندگی کردن به عاشق ها نمیاید رفیق...
روحمان آبستن یک قرن تنها بودن است....
طفل حسرت نوش ما دنیا نمیاید رفیق....
دست هایت را خودت"ها"کن اگر یخ کرده اند...
از لب معشوقه هامان "ها"نمیاید رفیق...
هضم دلتنگی برای موج آسان نیست...
آب دریا بی سبب بالا نمیاید رفیق...
یا شبیه این جماعت باش یا تنها بمان...
هیچکس سمت دل زیبا نمی آید رفیق. ..!
 تشکر شده توسط : movahedi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)