•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طول دوره استفاده از دارو
دکتر من گفت این که چند سال طول بکشه مشخص نیست شاید همین فردا هیچ اثری از اون بلاک ها توی سرت نباشه تو هم خوبه خوب بشی فعلآ تا ام ارای بعدی صبر میکنم.
به هرحال
اموخته ام که وقتی نا امید می شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشودو عاشقانه انتظار میکشد که بار دیگر به رحمت او امیدوار شوم.

یادتون باشه خدای من و شما وستاره ها هنوز اون بالاست ومنتظر نگاه ما به دستای کریمشهRolleyes

راستی باد با چراغ خاموش کاری نداره - اگر در سختی هستی بدان که روشنیییییییییییییییییییییییییییی

زندگیتون بر از لحظات shayniiiiiiiiiiiiiiiiiii

Smileagreement2SmileSmileSmileagreement2
چارلی چابلین میگه :

اخر هر چیز خوبه اگر خوب نبود هنوز اخرش نشده. صبر کن...
 تشکر شده توسط : rahaei
نميدونم تزريق دارو با اين همه عوارضش خوب يا بد؟ من كه سر دو راهيم اگه ادامه ندم از ام اس ميترسم اگه ادامه بدم از عوارض دارو.
امروز دفترچه سينووكس رو ميخوندم برا بار ١٠٠ ديدم يكي از عوارضش مي تونه لوپوس باشه تا حالا كه دفترچه رو اين همه خونده بودم ولي به چشم نخورده بود.لوپوس بيماري وحشتناكيه.اميدوارم اين يكي رو هم نگيرم. واسه همين ترجيح ميدم دارومو به وقتش و با مشورت پزشكم قطع كنم.البته هنوزم دو دلم.
اصلا نیازی نیست به عوارضش فکر کنی تصور کن یه آمپول تقویتی که هفته ای می زنی همین و بس مطمئن باش اگه بهش فکر نکنی هیچ عوارضی نخواهد داشت مطمئن باش ببین میگم مطمئن باشconfused
 تشکر شده توسط : naz.gigili
به این فکر نکنیم که تا کی این هدیه خدادادی باهامونه به این فکر کنیم که خدا خودش صلاح دونسته این هدیه رو به بعضی از بنده هاش بده.
من که اینجوری فکر می کنم و ناامید نیستم.wink2
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : Sina , naz.gigili , paeazan
من که دیگه عادت کردم ... یعنی واقعا بدنم عین معتادا نیاز داره به این دارو ...
هـــــــیچ عوارضی هم احساس نمیکنم ... با دو تا ژلوفین حتی بعضی وقتا با یه دونه همیشه عوارضش قایم میشه .... البته اون اولا با چهارتا شروع کرده بودم
مهم هم نیست که تا کی میخوام استفاده کنم ... مهم اینه که فعلا درصدی از سلامتیم وابسته این دارو هست
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : naz.gigili , blue sky
منم عادت کردم جزو زندگیم شده
دکترا میگن تا میتونی بزن
منم عادت کردم چزو رندگیم شده
دکترا میگن تا میتونی بزن
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
من 3 ساله بتافرون میزنم از اولش هم دارو مثل ژلوفن نمی خوردم عوارضش هم تا حالا ندیدم agreement2agreement2agreement2
البته اوایل چون آمپول بود می ترسیدمTongueTongueTongue
نمی دونم تا کی ولی تا هروقت دکتر بگه ادامه میدم چون میدونم برا سلامتیم نیازهSmile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : blue sky , DavidBili , آیدا
من تازه شروع کردم ربیف زدنو(الان یک ماهه)یک ماهم اکستاویا زدم که باهاش مشکل اساسی داشتم confused
ولی حدود دو سال ونیم هم چند سال پیش قبلا ربیف استفاده کردم اما خودم قطعش کردم
با توجه به اتفاقایی که واسم افتاد به این نتیجه رسیدم بدنم به دارو احتیاج داره
دکتر گفتن اگه تا سه سال حمله نداشته باشی داروتو قطع میکنم!حالا نمیدونم واسه دلخوشی من گفتن یا اینکه واقعا قطع میکنن!
 تشکر شده توسط : DavidBili , blue sky
من دیگه باهاش دوست شدم و یک شب درمیون دلم براش تنگ میشه wink2wink2
سعی میکنم اصلا به این فکر نکنم کی تموم میشه کی دیگه نمیزنم و از این جور حرفا...
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : DavidBili , rahaei
من 8 ساله تو هر جا و شرایطی بتافرون زدم ،هیچ مشکلیم نیست اونو به حمله و عواقبش ترجیح میدم ، مسکنم اصلا تو مرامم نیست!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو sara 208 125,695 2023/09/24, 11:24 PM
آخرین ارسال: Mahshidi
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,194 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,624 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,264 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,827 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  قطع کردن دارو golemaryam 149 75,204 2018/11/02, 10:33 AM
آخرین ارسال: S.hz
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,787 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
Wink به چه دلیلی از چکش در هنگام معاینه استفاده می شود؟ mahdiye1989 10 17,964 2017/05/24, 11:36 PM
آخرین ارسال: سها
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,245 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,408 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست