امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني
(2012/12/31, 02:52 PM)فرحناز(همسر بیمار) نوشته است: دوست خوبم اصلا ارتباطی به فشار در ناحیه گردن نداره حتما به سایتی که معرفی کردم سر بزنید و کل مطالب سایت رو به فارسی برگردونید حداقل 50 درصد موضوع دستتون میاد امکان داره این یه نقص مادر زادی باشه در عروق

لطفا تمامی مطالب این تاپیک رو مطالعه کنید
دوستان تقریبا به نتیجه رسیدن در این خصوص
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : parastoo joon , sargol
من این تایپیک راازاول تآخرخوندم پس بنابر,این گفته هامن ام اس ندارم تشخیص 8-10دکتراشتباه بوده است اولین حمله من باتاری دیدچشم راستم بودرگ گردن من هم گرفتگی ندارد.
الان هم اگرچنددقیقه یک جابشنیم وپاهاموتکون ندم پاهام کاملابی حس میشه طوریکه نمیتونم بلندشم راه برم امااین مشکل بعدازچنددقیقه برطرف میشه.باخوندن این تایپیک وخیلی ازمطالب دیگه من به این نتیجه رسیدم که من ام اس ندارم تشخیص همه ی اون دکترهااشتباه بوده استicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
(2010/02/24, 10:19 PM)hamid نوشته است: كاجي جون منم الان دقيقا به نتيجه مشابه نتيجه شما رسيدم .
منم تصادف كردم . به سينه و گردنم ضربه شديد وارد شد .
حدودا 2-3 هفته بعد از اون پاي چپم سر شد كه بعد از ام ار اي و ... ام اس تشخيص داده شد .
منم درست 20 روز بعد از اینکه بدجور با کله زمین خوردم تو پاهام احساس برق گرفتگی خفیف می کردم.
من مطمئن هستم که علت بیماریم استرس خود خوری و با خودم جنگیدن بود . کلا روحیه خیلی خیلی شادی داشتم ولی اتفاقاتی باعث شد که شب و روزم بشه استرس تنش ............. دقیقا مرداد 88 استرس ها گریه ها و تنش هایی تو زندگی من بوجود آمد و ادامه داشت تا اردیبهشت 89 که احساس لرزش در دست و پا داشتم خرداد ماه احساسه برق گرفتگی در کمر و مرداد چشمه چپم تار شد و ام اس ........................sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
اگر میتونستم بهتر تصمیم بگیرم و به جای گریه و استرس راه بهتری رو انتخاب میکردم شک نداشتم ام اس نمیگرفتم..............
ولی بعد از مبتلا شدن خیلی وقت ها تو گلوم احساسه خفگی میکنم و حس میکنم یکی گلومو فشار میده ... حتی گاهی اوقات احساس میکنم تو خونی که از گردنم رد میشه انگار شن و ماسه وجود داره واقعا حسش میکنم .........نمیدونم به این نظریه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
confused2confused2
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : برگ 7
سلام دوستان
توی اکثر پیامهایی که در مورد علت ایجاد بیماری ام اس نوشته شده اینطور گفته شده که علت این بیماری، استرس های شدید هست و بعضیا هم با آنچنان اطمینانی در این مورد صحبت میکنن که نگو و نپرس.حالا فقط یه سوال دارم اگه علت ام اس استرس و فشارهای روانی هس ، چطور میشه تولد بچه های مبتلا به ام اس رو توجیه کرد(اگه میخواین بگین استرسهای مادر باعث اون شده ، پس چرا خود مادر مبتلا نشده) و چطور میشه ابتلا به ام اس رو در دوران کودکی توضیح داد.(دوران شادی و نشاط)

توی زندگی همه استرس و فشارهای روانی هست و این استرسها مسلما روی سلامتی عمومی بدن تاثیر گذار هس حتی روی ابتلا یا عدم ابتلا به یه سرماخوردگی ساده هم تاثیر داره.ولی این که بگیم علت ام اس همین استرس هس، مشخصا خیلی از واقعیات رو نادیده گرفتیم.
البته سایتی بنام www.gomaneh.ir هست که یه سایت جالبیه و توی اون در مورد خیلی از شایعات توضیح داده شده ، در مورد دکتر زامبونی هم توی اون سایت مطالبی نوشته شده که میتونه مفید باشه.
تا اونجایی که یادمه گرفتگی رگهای گردن به عنوان دلیل بیماری ام اس مورد تایید نیس و اصولا دکتر زامبونی هم در مورد ام اس تحقیق نمیکنه..
شاه کلید خوشبختی و تموم موفقیتا خود رو دوست داشتنهicon_questionعاشقونه خودتونو دوست داشته باشین.love28
دوستان این تحقیقات به کجا رسیده هنوز کسی جواب گرفته یا نه ؟
من چشم راستم تارشده ودست وپای چپم درگیرشده حالا نمیدونم چقدر وضیعتم خوبه یا بد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک تجربه شخصی از نقش تابستان در تشدید خستگی ArashFN 1 747 2022/07/27, 03:37 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  تجربه شخصي - چرایی ابتلا به ام اس aztab 432 267,361 2020/02/11, 09:40 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  تجربه ی کسی که ام اس ندارد. obria_123 5 2,791 2018/08/01, 01:34 AM
آخرین ارسال: پروانه
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,110 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,636 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,761 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  همفكري در مورد كمك به يك بيمار ام اسي گل mohammad.1979 13 7,718 2014/01/13, 08:31 AM
آخرین ارسال: mohammad.1979
  صحبت هاي دكتر صحراييان در شبكه 3 hamid 57 37,485 2013/01/21, 12:15 AM
آخرین ارسال: nahid
  در مورد طرح درمان خستگی چه می دانید ؟ nahid 18 11,927 2012/09/28, 02:40 AM
آخرین ارسال: edarzi
  همايش درمانهاي نوين ام اس توسط دكتر نبوي parastoo joon 4 4,250 2012/01/18, 09:13 PM
آخرین ارسال: parastoo joon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست