امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتی که باید از پزشک خود درمورد MS بپرسید!
سلام
دوستان عزیز سال جدیدتان مبارک
مرسی از علیرضای عزیز، خوب درسته که این حق هر بیمار که از بیماریش اطلاع داشته باشه ولی با این دوره خفه گان یکیش هم دکترا ،چی میشه اصلا اطلاع داشته باشم خوب که چی دوستان عزیز خواهش میکنم به قدرت این مغزتان پی ببرید بابا تو این دوره و زمانه مریضی که معنی نداره برید بیماران ام اس اورپا را ببینی یا یه قاره دیگه را اصلا معلوم نمیشه که آغا این ام اس داره حالا بیاین ایران کسی سرما میخوره اولین فکری که به ذهنش میاد از کار افتادگی است خوب این تا چند ساله دیگه از پا در میاد نمیدونم فقط میتونم بگم برید زندگیتان را بکنید ام اس را از ذهنتان پاک کنید زیاد گیر ندید به ام اس شرایط یک ام اسی را هم میدونم البته تو ایران، از بین بردنش هم خیلی ساده است البته میدونم شاید از گفته من عصبانی بشی که آغا کجاش چیزی نیست زیاد فقط ندارم ولی بعدا میام میگم فعلا برید شاد باشی

تشکر شده توسط : zht , nojan.mrs01
(2012/03/15, 06:20 PM)nazii نوشته است: دکتر من که اصلا جواب درستی بم نميده حتی قطعی بم نگفت ام اس داری همه چيو خودم بايد بپرسم تازه ميگن دکتر من وقت ميزاره واسه بيمارconfused وقتی ام راجع به عوارض آمپولا پرسيدم گفت هيچ عوارضی نداره فقط شايد يه کم تب و لرز بت بده,واقعا اين آمپولا عوارض نداره???!!!HuhHuhHuh

من هم با شما موافقم
دقیقا همین جوریه

خیلی بدم میاد وقتی از دکتر سوال می پرسم همش میگه
نه حساس نباش
هیچی نمی شه
هیچ عارضه ای نداره
هیچ مشکلی نیست در حالی که من دارم احساس می کنم مشکلی هست و از یه دردی اذیتم Dodgy

درسته دکتر می خواد از نیروی تلقین استفاده کنه
ولی وقتی حقیقت ها رو می پوشونه دیگه وقتی واقعا میگه مشکلی نیست دیگه اون رو هم باورم نمی شه ....
خلاصه اینکه بهتره وقتی از دکتر این سوال ها رو می پرسیم یه ذره با حوصله ی بیشتر و واقع بینانه تر جواب بدند ...
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01
من اصلا هیچی در مورد وضعیتم نمیدونم اینکه چند تا پلاک دارم و وضعیتشون چه طوریه؟
دکتر هیچی بهم نمییگه فقط میگه خوبه !
فقط میگه شاد باش و بخندangry3
 تشکر شده توسط : ms13 , nojan.mrs01 , laleh
دکتر منم در مورد پلاکام هیچی نمیگه
فقط میگه اینکه چنتا هست اصلا مهم نیست
تاکید داره به استخر رفتن اینکه برات خیلی خوبه
تا خودم نگم برام آزمایش خون هم نمی نویسه
 تشکر شده توسط : عسل راد
من که خودم اصلا مایل نیستم از ریز بیماریم چیزی بدونم آدم هرچی بیشتر بدونه حساس تر میشه هیچی ندونم راحت تر به کار وزندگیم می رسم و به چیزی فکر نمی کنم همین آمپولمون و می زنیم درست میشه همه چیز evilgrin0039.gif
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : M_Reza , nojan.mrs01
منم از ریز بیماریم خبر ندارمicon_cry
ولی اگه بدونم حس بهتری دارم...حداقل میدونم که اخرش چیمیشه
چون میگذرد غمی نیست
(2014/04/03, 04:52 PM)عسل راد نوشته است: من اصلا هیچی در مورد وضعیتم نمیدونم اینکه چند تا پلاک دارم و وضعیتشون چه طوریه؟
چرا خودتون تو ام آر آیتون نگاه نمیکنین که ببینین چندتا پلاک دارین! دکتر اعتمادی خوب اگه میگه خوبه یعنی خوبه میگن اصلا اخلاق نداره و اگه وضعیت بد باشه خودش میگهwink2
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01
(2014/04/04, 12:22 PM)zht نوشته است:
(2014/04/03, 04:52 PM)عسل راد نوشته است: من اصلا هیچی در مورد وضعیتم نمیدونم اینکه چند تا پلاک دارم و وضعیتشون چه طوریه؟
چرا خودتون تو ام آر آیتون نگاه نمیکنین که ببینین چندتا پلاک دارین! دکتر اعتمادی خوب اگه میگه خوبه یعنی خوبه میگن اصلا اخلاق نداره و اگه وضعیت بد باشه خودش میگهwink2

خب من که دقیق نمیتونم ببینم چن تاست مخصوصا این اخری اصلا پلاکا واضح نبود فقط از لبخند دکتر میشد فهمید بهتر شدم!والا اخلاق دکتر بد نیست فقط اگه ببینه روحیه نداری دعوات میکنه من که سعی میکنم اگه ناراحتم باشم جلوش بخندم اونموقع خوش اخلاقه و گرنه بهت میگه بد اخلاقconfused
همه این نکاتی که گفته شده برای هر نوبت که ما به دکترمون مراجعه میکنیم لازمه؟
این که تو هر ویزیت دکتر حرفهایی رو که در ویزیت قبلی به ما گفته ( ام اس ما چه نوعیه ، استرس برا ما بده ، ام اس سنتر کاملترین سایت ام اس هست ، و ... )
به ما بزنه فقط باعث اتلاف وقت و شاید کمبود وقت برای دیگر مریضها باشه.
با این موافقم که دکترم درباره داروهایی که برام مینویسه و چه اتفاقهایی قراره در بیماریم شکل بگیره بهم توضیح بده
ولی متاسفانه بیشتر دکترها میگن که ما به اونها اعتماد کنیم و هرکاری که اونها میگن ما چشم بسته انجام بدیم
باید شب و روز تو اینترنت بچرخیم تا بفهمیم داریم چه دارویی رو چرا مصرف میکنیم و چه کمکی به ما میکنه
چیزی که دکتر تو 5 دقیقه میتونه به ما توضیح بده

در کل من تنها خواستم از دکترها اینه که 2 مریض رو با هم ویزیت نکنن و به بیمارشون اجازه بدن با اونها راحت باشه
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01 , laleh
منم نمیدونم چندتا پلاک دارم چه شکلی میتونم خودم بفهمم؟؟؟confused2confused2confused2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : برگ 7

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نکاتی که مبتلایان به MS و اطرافیان آنها باید بدانند. sara 29 19,748 2013/12/05, 11:55 PM
آخرین ارسال: samiramiss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست