•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 38
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود ام اس
ببخشید ولی!
البته اگه به کسی بر نمیخوره
ولی من این مطلب و عینا پرینت کردم به دکتر کلانی نشون دادم ( کسی که مطمئنم برای منفعت خودش یه چوب کبریت هم نمیخواد )
خندید و گفت پسر جون رعایت کن ولی دل نبند . چون حرفایی که این تو هست یک سری مطلب علمیه به همراه یک سری نظرات شخصی و مقدار کمی هم تجربه !
بیشتر نمینویسم چون باز سوتفاهم پیش میاد !
فقط با این چیزا امید به خودتون ندید که بعدا اگه نشد آنچنان لطمه ای به خودتون بزنید که بیماریتون 10 برابر بشه .
منبع اگه سایت معتبر بود قابل بحثه اما وبلاگ یه بنده خدا هیچوفت از نظر من وجهه نداره .
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
 تشکر شده توسط : kami
دوستاي عزيزم من اصلا منكر اين قضيه نمي شم كه ام اس كسي حالا به هر طريقي خوب شده
اصلا قصد توهين ندارم ولي اينو نمي تونم قبول كنم كه با داروهاي گياهي و خوردن چيزاي گرم و اينجور چيزا آدم خوب بشه.
اگه اينطوري بود خب پس اين همه سال اين همه دانشمند تو دنيا بيكار بودن دنبال درمان ام اس بگردن.
بعد من اصلا تا حالا غير از اين سايت درمورد آقاي خداداي هيچي نشنيدم اگه واقعا راه درمانش رو پيدا كرده چرا اونو ارائه نمي ده تا درموردش تحقيق بشه شايد اين همه آدم كه ام اس دارن از اين بيماري نجات پيدا كنند.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : reza , kami
دوستان خوب ، من فکر میکنم هرکسی چیزی که میدونه یا شنیده رو با ذکر منبع خبر باید بتونه راحت بدون انتظار واکنش بد از طرف دیگران بگه ،چون اینجا ما بچه نداریم . حرفها رو میشنویم ، میسنجیم ، اطلاعات کسب می کنیم ، کسی هم مجبورمون نکرده که چه کنیم وچه نکنیم .حتما هم مفیده چون اطلاعاتی مبادله میشه ، هرکسی میدونه که هیچ ، دیگرانی که نمیدونن ، استفاده میکنن.
باید تحملمون رو بالا ببریم ( اینا رو بیشتربه کسی میگم که از دستش ناراحت شدم angry2)
مینا جان اگر بعضی ها واکنش تندی نشون دادن ( که البته درست نیست )بخاطر اینه که نمیخوان بچه ها با امید واهی به خود دادن ضربه بخورن ، چون خیلی ایشون مطمئن و بی تردید گفته خوب میشین.در صورتی که همه ام اسی ها مثل هم نیستن . مثلا ممکنه آدم کاملا مثل هیچ کدوم ازانواع تعیین شده ام اس نباشه.

پیشکسوت در این بیماری ، آقا سعید هستن که مدتیه غایبن .کاش بیان نظر بدن.

راستش تا خبر داروی جدید برای اختلال در راه رفتن رو شنیدم علاوه بر زینب عزیز برای آقاسعید هم خیلی خوشحال شدم و همینطور آقا محسن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : reza , zaynab
من با چيزي كه سينا تعريف كرد و حرف دكتر علم الهدي كاملا موافقم

life style change
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : ثریا , sargol
@بهبود:مرسی عزیزم، من سفارش آمپیرا رو دادم یکی از آشناها برام بخره از آمریکا اگه خرید فرستاد براتون جزئیات رو مینویسم
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : ثریا
سلام به همگی
من یه سوال داشتم اینکه میگید یه نفر ام اسش خوب شده آیا واقعا ام آر آی گرفته و دیده که خبری از پلاکها نیست یا به هر روش علمی دیگه ای تونسته ثابت کنه که ام اس دیگه در بدنش وجود نداره یا اینکه نه فقط به صرف اینکه علائمش برطرف شده این حرف رو میزنه اگه اینجوریه که ما الان هیچکدوممون بیمار نیستیم چون از نظر ظاهری هیچ مشکلی نداریم من چند وقت پیش با یه بیماری داشتم صحبت میکردم که بخاطر ام اس چند سال فلج بود و بعد از چند سال دوباره توانایی راه رفتن رو بدست آورده بود و از نظر ظاهری هم هیچ مشکلی نداشت و به قول دکتر بیماریش خاموش شده بود من فکر میکنم مورد های به این شکل با مصرف کردن دارو و زیر نظر پزشک بودن خیلی بیشتر اتفاق میوفته تا اینکه بخواهیم با رعایت کردن یه رزیم غذایی به این نتیجه برسیم
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : hamid , kami , sara , nahid , khatoon25
من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پند گیری، خواه ملال ...
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
بنظر من چیزی که باعث افزایش استرس بشه برای ام اس خوب نیست حالا اوون چیز ممکنه یه رژیم غذایی باشه یا هر چیزه دیگه....
اگه می توونید رژیم غذایی آقای خدادادی رو رعایت کنید خوب رعایت کنید دیگه چون دفع خطر احتمال عقلا " واجب است...
اما اگه رعایت کردن رژیم غذایی باعث دردسرتون میشه منظورم از دردسر اینه که اگه یه روز به جای گوشت بوقلمون گوشت مرغ خوردید برید تو فازه دپرشن که ای وای الانه که ام اسه من برگرده یا علائمم شدیدتر بشه(با تلقین این اتفاق می افته بدونه شک)این چه کاریه عادی بخور و فکرتم با این رژیم های غذایی اذیت نکو
وحالت سوم که احتمالش خیلی زیاده اینه که به امید خدا هممون بزودی زود خوب میشیم ام اسم میشه یه بهانه برای حفظ دوستی هامونlove51
خیلی دوستون دارم راستش من هنوز باور ندارم که ام اس بیماریه Shy
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : biparva
(2010/02/23, 10:55 AM)behbood نوشته است: سلام دوستان
من اطلاعاتی ندارم ونمیدونم بالاخره آقای خدادادی یا دیگرانی که به گیاه درمانی و تغذیه درمانی برای این بیماری می پردازند حرفشون معتبره یا نه . فقط این برام سواله که آیا علت موثر بودن این درمانها رو هم ذکر کردن یا نه . مثلا اگه سردی رو منع میکنن و میگن به طرف خوراکیهای با طبیعت گرم باید رفت ، دلیلش چیه از نظر علمی ؟
آیا گفتن که طبیعت سرد خوراکی ها چه واکنشی رو و چرا و چطور در بدن ایجاد میکنه ؟
اینا رو باید بدونیم که بیخود پرهیز غذایی نکنیم .مثلا اگه دور لیمو ترش و ماست و لبنیات و ...رو خط بکشیم بدن ما از این مواد مفید محروم میشه ، اگه کسی به نتایجی دست پیدا کرده باید به صورت علمی ثابت بشه ، یا پزشکان برن دربارش تحقیق کنن .
اگه کسی پرونده پزشکی داره که سالها بیماری پیشرونده ای داشته که منجر به ناتوانی شدیدش شده ، چرا نباید برای پزشکان جالب باشه که به جای این که تحقیقاتی رو در موردش شروع کنن ، اون رو پس بزنن و بهش اهمیت ندن ؟ این عجیب به نظر میرسه . نمیگم باور نمی کنم ، ولی کاش اون دختر با این که خوب شده ولی به خاطر دیگران این رو پیگیری میکرد ، از طریق سایتها و نشریات علمی معتبر و پزشکان دیگر و......
نکته بعدی اینه که همه متخصصصان مغز و اعصاب که نونشون از این بیماری توی روغن نیست ، بعضیها باشرکتهای دارویی بزرگ قرارداد دارن ، ولی همه که اینطور نیستن پس نباید فکر کنیم بی درمان ماندن اون به نفع پزشکانه ، بیماریهای مغز و اعصاب زیاده و مشتری هم زیاد دارن ، از سر تا دنبالچه مربوط به این تخصص میشه .
پیش هر دکتر گیاهی که بری میگن سردی بده گرمی خوبه برای هر مرضی ،
ولی چرا ؟ چراش باید معلوم بشه .Huh
هردوشون باهم خوبه و برای استفاده ما خلق شده :
زسردی و گرمی و از خشک و تر ، سرشتی به اندازه یکدگر
والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته
صلوات !

سلام
دوست عزیز این لینک روبخون شایر جواب سوالتو بگیری
http://parsateb.parsiblog.com/-468126.htm
مینا جان
از اینکه انقدر در مورد دیگران احساس مسئولیت داری و تجربیات من را در اختیار دیگران گذاشتی بینهایت سپاسگزارم.
دوستان خوبم
کوتاهی من را ببخشید. چون من در محیط کارم با شما تماس دارم و وقتم محدود است.
اما لازم میدانم این مژده را به همه بدهم که من واقعا خوب شدم. اصلا هم شکی ندارم. البته فعلا تصمیم ندارم ام آر آی بدهم اما در برنامه سال آینده ام هست. هر وقت که بدون واکر راه رفتم حتما اینکار را میکنم و نتیجه را به انجمن ام اس ارائه خواهم نمود.
با نظرات همه موافقم. خودم چندین سال پیش در متروی کرج به تهران نشسته بودم که آقایی که فکر میکنم خود آقای خدادادی بود در مورد اینکه مرغ و تخم مرغ ماشینی نخورید لبنیات نخورید ماکارونی نخورید برنج سفید نخوردی تنقلات نخورید و... برای شخصی صحبت میکرد و منهم میشنیدم. خیلی بنظرم مسخره آمد، خندیدم و به بغل دستی ام گفتم پس یه دفعه بگو بمیرید دیگه! چون اغلب خوراک ما را این مواد تشکیل میدهند.
اما وقتی به بطور اتفاقی سی دی هاش را گوش کردم متوجه مطلب شدم. ایشان در صحبتهاشون و همینطور کتابشون بنام 15روز تا سلامتی به طور کامل توضیح دادند که چه چیز باید خورد و چگونه باید خورد.
البته ذکر این نکته ضروری است که من در مرحله ای از بیماری بودم که با تغذیه شاید مدت زمان زیادی طول میکشید تا بهبودی حاصل کنم. چون با تغذیه داشتم علت را از بین میبردم.
ولی داروهای گیاهی آقای ملکیان (ایشان یک شیمیست هستند) در مدت کمتر از یکسال باعث بهبودی کامل من شد. ایشان تاکید زیادی بر روی تغذیه ندارند و فقط اصرار دارند که سردی نخورید.
ایشان روی تمام بیماریها تحقیق کردند و برای بیشتر بیماریها دارو دارند و تمام آنها هم گیاهی هستند.
در مورد ام اس، من اولین بیمارشان بودم و تا وقتی که از نتیجه کار مطمئن نشدم به کسی تجویز نکردم. من در مرحله ای بودم که دیگر جای ریسکی برایم نبود چون از آنی که بودم بدتر نمیتوانستم باشم. اما به شما حق میدهم که با تردید به قضیه بنگرید.
ایشان اصراری برای قطع داروهای شیمیایی نداشتند و من به میل خودم اینکار را انجام دادم و پشیمان هم نیستم.
دوستان عزیزم به امتحانش می ارزد. شما میتوانید داروهای ایشان را در کنار سایر داروها مصرف کنید اگر از قطع داروهاتان هراس دارید. من اطمینان دارم که خوب میشوید.
اطمینان دارم.
 تشکر شده توسط : sadaf , ثریا , احسيني , sooorooosh , roya-n

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 38
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,512 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 111,601 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,731 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,067 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,823 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,698 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان