• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران MS گفت: گرمی هوا باعث تشدید علایم بیماری ام اس می شود بنابراین آنها می توانند از جلیقه های خنک کننده جدید که به تازگی وارد بازار شده استفاده کنند.

قیمت این جلیقه ها حدود 60 هزار تومان است و دارای ژله های جذب کننده سرما بوده و هنگامی که در یخچال نگهداری شود می تواند به مدت دو الی سه ساعت سرما را در خود حفظ کند.
وی ادامه داد: متاسفانه داروی خاصی که وضعیت بیماران ام اس را در فصل گرما بهتر کند وجود ندارد بلکه خود بیمار باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشد تا کمتر در معرض گرما قرار گیرد.
مدیر انجمن بیماران ام اس تصریح کرد: خوشبختانه خبر خاصی در انجمن مبنی بر وخیم بودن وضعیت بیماران ام اس گزارش نشده است.
وی در خصوص اقدامات آگاهی دهنده انجمن به بیماران گفت: با آموزش های مداوم و ارسال دو ماهنامه پیام ام اس به بیماران توانسته ایم شاهد وضعیت ثبات در بیماران باشیم.
خسرویار بر عدم مسافرت در فصل گرما ، تحرک زیاد فعالیت مدنی و اجتماعی بیماران MS تاکید کرد.
وی همجنین از افزایش تعداد بیماران ام اس در تهران خبر داد و افزود: متاسفانه از مرز 14 هزار نفر هم عبور کرد.confused

دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : AVID2000 , ساغر , شهرزاد , فرناز , نسترنى , najva , Ali 324 , Hasty , ارزو , شفا یافته , عمومهربان , MFhealth , DavidBili , هانیه , sadaf , arezooo82 , earth , sooorooosh , مینا ح , ابراهیم , نازلی , anaram , edarzi , مولتی ام اس , melody , زهرا59 , آنا , amirreza , maede , shahrzad.s , paeazan , آیدا , niloufar , mirzaee , nead , پروانه , ورپریده , Last Star , Ermia , paradise , نرگس طلا , ساسان , successful , elham 66 , mahdiye1989 , HannahZ , azita , Godfires , movahedi , sahel1 , fardaie roshan , علیرضا 2
به ما خوزستانیا باید سه تا جلیقه بدنconfused
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : yummy , شفا یافته , DavidBili , ابراهیم , Hasty , anaram , edarzi , f.karamzadeh , naz.gigili , leili-asmaneh , maede , shahrzad.s , mirzaee , ورپریده , sooorooosh , نرگس طلا , arezooo82 , Godfires , movahedi , sweetbasil , sahel1
جلیقه رو میشه پات کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاش یه شلوار یا جورابی درست میکردن که بشه پات کنی و داغیه پاهارو کم کنه.
خودش شد یه ایده ها
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : شهرزاد , yummy , Hasty , DavidBili , arezooo82 , ساغر , maede , shahrzad.s , پروانه , ورپریده , g.someira , elham 66 , محمود , movahedi , sweetbasil , shima_78 , fardaie roshan
واسه چی این حرفو زد؟
وی همجنین از افزایش تعداد بیماران ام اس در تهران خبر داد و افزود: متاسفانه از مرز 14 هزار نفر هم عبور کرد.

خدا کنه زودتر بیاد بیرون چون واقعا گرمه هوا
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : yummy , DavidBili , Hasty , برگ 7 , maede , ورپریده , Godfires , movahedi , shima_78 , sahel1 , fardaie roshan
به نظرت 3تا کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دمای50درجه رو با کولر هم نمیشه تحمل کرد.
 تشکر شده توسط : ساغر , yummy , DavidBili , Hasty , maede , ورپریده , arezooo82 , Godfires , movahedi , shima_78 , sahel1 , علیرضا 2
یعنی سایزمن هم داره؟confused2confused2icon_cryicon_cry
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : ساغر , شهرزاد , yummy , DavidBili , مینا ح , Hasty , maede , ورپریده , Godfires , movahedi
الان كه هوا خوبه ، به اين خنكى ! Blush
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : yummy , DavidBili , ورپریده , Godfires , movahedi
من حتی شماره تلفن هاشم داشتم
ولی اخه وقتی میخوای بری سفر بدرد نمیخوره چون باید بذاری تو یخچال یا اب سرد و بعدش باز همونظور گرم میشه و کجا باید باز یخچال و چیزهای دیگه پیدا کنی الله اعلم

ولی اونهایی هم بودن که حدود 150 تومن بودن ولی تا 12 ساعت خنک میموندن حتی کلاهش هم بود ولی برای پیشونی نه کل سر confused2

بهرحال هنوز گرما زیاد نیومده بعد عید برای ماها که جنوبیم گرما شروع میشه گرچه سرما هم نداریم ولی خب میشه تحمل کنیم دیگه چه کنیم angry3
 تشکر شده توسط : yummy , ساغر , شفا یافته , DavidBili , Hasty , anaram , maede , ورپریده , نرگس طلا , Godfires , movahedi , shima_78 , sahel1 , fardaie roshan
حالا عوض دارو خیالمان از بابت جلیقه برای سال اینده راحت شد. من زیاد با این تاپیک در این شرایط و وجود دغدغه های جدی تر برای دوستان موافق نیستم. نمی دانم شاید اشتباه می کنم. اما
این نظرمن است.
با پوزش از دوستان
 تشکر شده توسط : DavidBili , yummy , Hasty , movahedi
خوب عیب نداره ...تو فصل زمستون یادشون به تابستون افتاده !Smile (16)خوبه ، کاش عکسشم میذاشتن ، من ندیدم تا حالا ... از زیر مانتو بپوشیم معلوم میشه ؟smilingsmiling
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Hasty , ساغر , شفا یافته , DavidBili , yummy , anaram , maede , ورپریده , g.someira , Last Star , Godfires , movahedi , shima_78

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ماجرای اختلاف قیمت داروهای ام اس در بازار nahid 2 1,761 2019/09/10, 07:49 PM
آخرین ارسال: nahid
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 32,535 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,048 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,328 2018/11/12, 06:15 PM
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,138 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,741 2018/07/24, 07:35 PM
  داروهای در حال ورود به کشور nahid 3 3,263 2018/06/30, 08:36 PM
آخرین ارسال: hessam
  ام.اس ناتوان کننده نیست/با شاد زیستن کنترلش کنید. nahid 0 1,792 2018/01/19, 02:47 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,872 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,913 2017/12/14, 06:46 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست