•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كمبود آوونكس
ظاهرا امروز آونكس رسيده

يكي كه قبلا دادن قراره 3 تاي ديگه هم بدن

به ما كه از اين حرفا نزدنconfused
 تشکر شده توسط : mehdi488
حدود يكهفته هست كه نتونستيم آونكس پيدا كنيم
فردا براي اولين بار در اين حدود نه سال و نيم مجبورم سينوكس بزنم..آيا كسي تونسته جديدا آونكس تهيه كنه؟
 تشکر شده توسط : ارزو
الان يه ماهه كه به تبريز نيومده .دكترم مي گه تبريز بدهكاره.اون با تهران تماس گرفته همه جا هست.مامان هم 5شنبه رفت داروخونه گفتن مياد كم مياد و در عرض يه ساعت تموم ميشه در صورتي كه من هر روز تماس مي گرفتم و مي گفتن اصلا نمياد.confused2confused2confused2confused2confused2
خودشونو مسخره كردن يا ما رووووووووووووووangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
وااااااااااااااااااااااااااااای نگو!!!!!!!!!!!

میخواستم این هفته برم بخرم.واقعا نیست؟confused2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2012/06/15, 07:55 PM)مـه ســـا نوشته است: حدود يكهفته هست كه نتونستيم آونكس پيدا كنيم
فردا براي اولين بار در اين حدود نه سال و نيم مجبورم سينوكس بزنم..آيا كسي تونسته جديدا آونكس تهيه كنه؟

بله ، من پریروز از داروخانه 29 فروردین تهیه کردم .
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک ، بزرگ شد ؛ در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است !!!
 تشکر شده توسط : paeeze
الان رفتم داروخونه خره می گه شما دوتا سهمیه تون و گرفتین.آخه مریض من باید 4 تا بزنم در ماه .تازه الان باید بهم بدین .یه ماه سینووکس زدم و بعد دو تا آوونکس کسی باورش نمیشه ولی چون عوضش می کنم کل سیستم بدنم ریخته بهم.انشاالله خدا بانی اصلیشو به جزای عملش برسونه .ببینم بیماری لاعلاج بگیری.اگه بدونین چه حالی دارم.کاش فقط ام اس بود ولی.......sad2sad2sad2sad2sad2sad2sadsadsadsadsadsad
scared0012.gif
 تشکر شده توسط : ارزو , mahsa
به منم دو تا دادند...دو ماه پيشم كه اصلا آونكس نبود سينوكس زدم...كلا بدنم تكليفش با خودش مشخص نيست
جالب بود كه پول 4 تاشو جلوتر گرفتند و دو تا دادند...چيزي كه اهميت نداره اين وسط،بيمار بيچاره هست
 تشکر شده توسط : مهری , amirfarhag , mahsa , MFhealth
من این سری نتونستم آوونکس گیر بیارم فقط 1 دونه دادن. اگر گیر نیاد باید سینووکس بزنم بهتر نیست اصلا نزنم. آخه چه جوری میشه آوونکس سینووکس آوونکس سینووکس . نمیشه که هی بین این دو سوئیچ کرد. بدن سنگ کوپ میکنه. من همین جوری 2 روز درد می کشم. دوستان تهرانی شما به آوونکس دسترسی دارید؟
دوستان گیلانی اگر از رسیدن آوونکس خبر دار شدید لطفا اطلاع رسانی کنید .
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
آخجون قحطی اومدهevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

من عااااااااااااااااااااااااااشق قحطی آوونکسمlaughing3
هنوز یه بسته کامل تو یخچال هست نزدم ؛هی تصمیم میگیرم بزنم نمیشه!!لاهیجان آوونکس فراوونه از هلال احمر اونجا هم بپرس.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

پرسیدم نیست یعنی حداقل به من میگن نیست.
منم اول خوشحال شدم که قحطی اومده ذوق کردم برای اولین بار یه بار در میرم نشد قراره اگه گیرم نیومد بهم سینووکس بدن. امیدوارم دکترم بگه نمیشه سینووکس بزنه بهتره صبر کنید بعد یه چند وقتی رو بی عذاب وجدان از آمپول زدن در می رم. ولی سینووکس رو دوست ندارم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: