•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كمبود آوونكس
(2012/02/08, 10:31 PM)MFhealth نوشته است: من امروز گرفتم. 20 تومن گرون شده بود(حق بیمه کم شده بود).اگه نگرفتین یه زنگ بزنین به خانم شفائی مطب دکتر حاتمی رشت.

منظورم از 20 تومن همون 20 هزار تومن بود. wink2
توصیه ام هم مربوط می شد به بچه های آوونکسی گیلان.خانم شفائی پرستارخوب و کار راه اندازیه (ظاهرا) و فکر میکنم از اعضای انجمن ام اس گیلانه.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : fereshteh
من خودم با هزار درددسر تونستم هفته پیش بگیرمش از داروخونه دانشگاه تبریز.20 روز از وقت داروم گذشته بودicon_cry داشتم کلافه می شدم حتی از خونه می گفتن اگه چند روز هم بگذره و نیاد بریم به دکترت بگیم سینووکس بنویسه.البته دکتر گلم هم تو این مدت چند بار با تهران تماس گرفت. بهش گفته بودن داریم ولی هر چی با داروخونه های تک نسخه ای تهران تماس گرفتیم گفتن نداریم! حتی با کرج و لاهیجان و رشت هم تماس گرفتیم ولی نبود که نبود .ولی خدا رو شکر به تبریز هم اومد ولی برا ماههای بعد می ترسم.Confused
حالا 3 تا دارم که امروز یکیشو خواهم زد.icon_cry می مونه دوتاااااااااا.
scared0012.gif
(2012/02/09, 11:32 AM)مهری نوشته است: من خودم با هزار درددسر تونستم هفته پیش بگیرمش از داروخونه دانشگاه تبریز.20 روز از وقت داروم گذشته بودicon_cry داشتم کلافه می شدم حتی از خونه می گفتن اگه چند روز هم بگذره و نیاد بریم به دکترت بگیم سینووکس بنویسه.البته دکتر گلم هم تو این مدت چند بار با تهران تماس گرفت. بهش گفته بودن داریم ولی هر چی با داروخونه های تک نسخه ای تهران تماس گرفتیم گفتن نداریم! حتی با کرج و لاهیجان و رشت هم تماس گرفتیم ولی نبود که نبود .ولی خدا رو شکر به تبریز هم اومد ولی برا ماههای بعد می ترسم.Confused
حالا 3 تا دارم که امروز یکیشو خواهم زد.icon_cry می مونه دوتاااااااااا.
مهري جون اگه يه موقع بخواي به جاي آوونكس سينوكس بزني نياز به نسخه جديد پزشك نيست. چون داروخونه هاي محترم از خداشونه كه به جاي اون آوونكسي كه توي نسخه نوشته شده، سينوكس بدنangry2confused

دوستان عزيزي كه در تهران هستند و آونكس مصرف ميكنند
امروز بابام زنگ زد مثل هميشه براي گرفتن آونكس ماهانه و جوابي كه شنيد اين بود كه از الان تا اطلاع ثانوي آونكس رو هفته اي يك دونه ميدند
يعني هر هفته بايد به داروخونه مراجعه بشه
شما با اين مشكل مواجه شديد؟
 تشکر شده توسط : hamid
من هم که رفته بودم بتافرون بگیرم، یه آقایی اومده بود آونکس بگیره برای دخترش گفت که هفته ای یکی میدن هفته قبل هم اومده بود گرفته بود.
گفت چون دارو کمه اینطوری کردن که به همه برسه.
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : hamid
ای داد بیداد اومدم اول تاپیک آخرین اخبار سینما و تلویزیون رو بخونم و شادیم رو اونجا با شدت نشون بدم. حالا باید چیکار کنم ناراحت باشم از نگرانی دوستام برای تهیه داروشون. متاسفم برای نگرانی های که اساسی و واقعی هستند و دوستام باهاشون دست و پنجه نرم می کنند باور کنید عین آدم های ذوق زده شدم از صبح تا حالا کلی شاد بودم بابت خبر خوش که در مورد آقای اصغر فرهادی شنیدم. دوستان نگران نباشید و بابتش حرص نخورید امیدوارم هرچه زودتر همه چیز روبراه بشه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , MFhealth
بازم هفته ای یکی باشه تا به همه برسه ،بهتر از اینه که مدتی اصلا نباشه. امیدوارم مشکل کمبود آونکس حل بشه دوستان عزیز .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا
این هفته منم به دلیل نبود آوونکس تو مرخصیم...evilgrin0039.gif از دکترم که پرسیدم گفت مشکل ترخیص از گمرک داره و به احتمال زیاد هفته دیگه میاد... خلاصه که این هفته 5شنبه سرحالم و تنم درد نمی کنه...حس خوبیه wink2love28
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
2تا بیشتر آونکس ندارم. دقیقا هفته آخر سال باید برم دارو بگیرم.
خدا کنه مشکل کمبود آونکس حل بشه، اصلا دوست ندارم بخاطر نداشتن آمپول سال 91 رو با مشکلات جدید شروع کنم.
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
یه سوال:

من فردا میخوام برم آوونکس بگیرم امروز زنگ زدم گفت داره.پک 4 تایی هم میده دونه ای هم نبوده با خانمی که صحبت میکردم میگفت باید حواله 6 ماهه بگیری گفتم ببین بیمم خدمات درمانیه هااااا بعدش میگفت به دکترت بگو سینووکس بنویسه ما آوونکس میدیم گفتم شما برعکس نمیگی احیانا؟
یعنی چی اونوقت؟

اصلا من که نفهمیدم چی گفت فکر کنم خانومه حالش بد بودconfusedlaughing3
جاهای دیگه مشکلشون حل شد؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : MFhealth

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...