•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنیاد بیماریهای خاص (دریافت کمک هزینه دارو)
(2012/02/22, 01:12 AM)طاهره نوشته است: تو شهر ما (بوشهر) نه بهزیستی و نه بنیاد بیماری خاص اصلا هیچ هزینه ای نمیدنHuh

سلام دوست خوبم
شما باید از طریق تهران هم اقدام کنید. انشاا... موفق میشید.wink2
(2012/02/24, 12:50 AM)طاهره نوشته است: یعنی ما هر ماه برای دریافت کمک هزینه باید بیایم تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

مراحلش به این شکله: شما بااصل و کپی نسخه دارو و کارت انجمن به بنیاد مراجعه و ثبت نام میکنید که بنیاد یک نامه به کمیته امداد امام خمینی منطقه مربوطه شما ارسال میکنه که درجواب نامه درصورتیکه شما تحت پوشش و حمایت کمیته نباشید میتونید از کمکهای بنیاد استفاده کنید درضمن تا اونجائیکه میدونم شما میتونید حساب بانکی داشته باشید که مبلغ به حسابتون ریخته میشه البته این مراحل هنگام ثبت نام توسط بنیاد به شما توضیح داده میشهwink2
ماندن در بین آشناهای غریبه جایز نیستHuh
 تشکر شده توسط : fireboud , TootFarangi , ساغر , ارزو , طاهره , pariya1361
بله ولی از طرف کمیته امداد ، میان تحقیق محلی میکنند !! و برا ی چندر غاز آبروی آدمو توی محل میبرند !!
من که از گرفتن این کمک ، صرفه نظر کردم.
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : ساغر , ارزو , pariya1361
(2012/01/28, 06:20 PM)shokolat نوشته است: من عضو بهزیستی شدم هزینه دارو رو بخشیشو میدن درسته واقعاSmileولی نمیدونستم بنیاد هم میده!!!!!!!!!!!!!

الان اما حرفمو پس میگیرم با ارائه قبض هایداروهای خریداری شده به مبلغ یک میلیون ودویست هزار تومن به بهزیستی ،اعلام کردن که با پرداخت 300هزار تومنش به بنده موافقت شده اما با گذشت2ماه از حرف خودشون واریز نشده به حسابم Dodgy

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : paeeze , ساغر , TootFarangi , pariya1361
افتضاح!

کلا همه چیز بنیاد به طرز عجیبی افتضاح است!
بخش ممدکاری که این داستان به آن حواله می شود، جواب هیچ تلفنی را نمی دهد. بعد از اینکه دم عیدی با این همه کار مرخصی می گیرم، می روم وسط شهر شلوغ تهران، همین مدارکی که آقای موسوی گفتند را می خواهند که فردا ساعت 8 صبح ببرم آنجا. یا خودم یا فامیل درجه یک.

وقتی می گویم برای همین تلفن زدم که هر وقت مناسب است با مدارک بیایم، جواب می دهند که کار اداری با تلفن نمی شود. (نمی فهمم فرق این که اینها را حضوری بشنوم با تلفنی چی است؟)
بعد هم، همین که گفتند...مدارک تحویل کمیته امداد داده می شود و اگر آنها بعد از تحقیقاتشان (که نمی گویند چی است) تایید کردند، به شما تعلق می گیرد.

ماندم کمیته امداد کجا می رود تحقیق؟ چه طور تحقیق می کند؟ واقعا خبر ندارند که در ایران با این وضع فرهنگ سازی در مورد بیماریهای خاص، الزاما تمام همسایه ها و گاهی هم خانواده ها از بیماری خبر ندارند؟

یعنی خود انجمن ام اس، یا همین بنیاد نمی تواند با 4 تا سوال به این نتیجه برسد، که حتمن کمیته امداد باید اقدام کند؟
 تشکر شده توسط : ساغر , TootFarangi , فرناز , goli61 , paeeze , pariya1361
چقد مسخره واسه دوقرون پول میخان آبروی آدموببرن
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : najva , شهرزاد , simin , pariya1361
طبق معمول افتضاح......

همیشه همینه کمک نمیکنن
اگر هم کمک میکنن تنها کسی که نمیفهمه خواجه حافظهangry2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : Pooya.N , pariya1361
تا اونجایی که من میدونم بنیاد نامه به کمیته میده که ببینه شما از کمیته هم کمک میگیرید یانه!!!
اون نامه فقط برای اینه که کمیته جواب بده که شما تحت پوشش کمیته هستید و پرونده دارید یانه بنابراین احتیاجی به تحقیقات محلی نداره confused2
 تشکر شده توسط : ارزو , kaveh_plus , pariya1361
(2012/02/25, 11:49 AM)MOHAMMAD MASOUMI نوشته است: سلام دوست خوبم
شما باید از طریق تهران هم اقدام کنید. انشاا... موفق میشید.wink2
(2012/02/24, 12:50 AM)طاهره نوشته است: یعنی ما هر ماه برای دریافت کمک هزینه باید بیایم تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

مراحلش به این شکله: شما بااصل و کپی نسخه دارو و کارت انجمن به بنیاد مراجعه و ثبت نام میکنید که بنیاد یک نامه به کمیته امداد امام خمینی منطقه مربوطه شما ارسال میکنه که درجواب نامه درصورتیکه شما تحت پوشش و حمایت کمیته نباشید میتونید از کمکهای بنیاد استفاده کنید درضمن تا اونجائیکه میدونم شما میتونید حساب بانکی داشته باشید که مبلغ به حسابتون ریخته میشه البته این مراحل هنگام ثبت نام توسط بنیاد به شما توضیح داده میشهwink2
من تسلیم و بی خیال گرفتن کمک هزینه شدم همش ارزونی خودشونicon_biggrin
 تشکر شده توسط : Pooya.N , pariya1361
بعد از دو ماه دوندگی که بالاخره نامه بنیاد را گرفتم دو هفته صبر کردم ببینم، نتیجه نامه چه تاثیری در مبلغ دارو دارد، اخر این طوری شد که بنیاد نامه تخفیف تا سقف 75 هزار تومان را داد، داروخانه هم پذیرفت اما باز بیمه ... angryتامین اجتماعی بتافرون را به قیمن 250 هزار تومان رساندangry2. و الان با همه این توضیحات دارو هنوز 182 هزار تومان است. icon_cry angry3

اما در هر حال روند بنیاد را اینجا می نویسم، برای کسان دیگر که خواستند استفاده کنند:

1. با کارت ملی، شناسنامه، کارت انجمن ام اس، دفترچه بیمه و کپی همه اینها یک رو صبح تا قبل از ساعت 11 (غیر از پنجشنبه ها) باید خود بیمار و یا از بستگان درجه اولش بروند بنیاد بیماریهای خاص (بخش ممدکاری) بگویند برای تخفیف دارو می خواهند پرونده تشکیل بدهند.

متصدی ممدکاری در فرم کامپیوتری که ما نمی بینیم یک سری مشخصات فردی را پر می کند و یک چیزهای دیگر هم می پرسد مثل اینکه شاغل هستید یا نه، حقوق ماهیانه چقدر است؟ حقوق ماهیانه سرپرستتان (پدر یا همسر) چقدر است؟ آدرس منزل را می پرسد و یک نامه برای کمیته امداد محل.

2. باید از کمیته امداد مرکز بپرسید کدام کمیته امداد نسبت به محل زندگیتان مناسب است. باز یک روز صبح ترجیحا قبل از ظهر بروید کمیته امداد منطقه نامه بنیاد را ببرید. و دوباره به مسئول ممدکار دارویی کمیته هم همین سوالها را راجع به حقوق دریافتی و اینها جواب بدهید.
اگر مستاجر هستید مثل من، قرارداد اجاره خانه هم همراهتان باشد، یک جوری تایید درخواست کمک هزینه دارویی شماا است. باز کلی شناسنامه و کارت ملی و کارت انجمن ام اس و کپی از اینها هم همراهتان باشد. اگر هم مستاجر نیستید، قبض برق یا گاز همراه باشد تا کمیته بتواند محل زندگی شما را تایید کند. (تحقیق محلی در همین حد است. چون کمیته های محل از مستمری بگیران قبلی خود کمیته اطلاع دارند و این کار برای این است که مشخص بشود جز مستمری بگیران کمیته هستید یا نه.)

کمیته امداد یک نامه می دهد باز در جواب نامه بنیاد که خانم یا آقای فلان شرایط دریافت کمک هزینه دارویی فلان را دارند.

3. این نامه را می برید بنیاد دوباره. بنیاد نامه را می گذارد در پرونده شما و یک شماره پرونده به شما تعلق می گیرد. هر ماه قبل از خرید دارو باید بروید بنیاد، شماره پرونده را بدهید و نسخه دکتر را هم همراه ببرید که بنیاد روی آن نسخه یک نامه برای داروخانه ای همیشه از آنجا دارو می گیرید یک نامه بدهد.

4. هر ماه نامه بنیاد برای داروخانه تاریخ دارد و مهر برجسته که فقط در این صورت داروخانه تخفیف می دهد. تاریخ نامه های بنیاد تا یک ماه اعتبار دارد، یعنی اگر یک ماه بگذرد و دارو را نگیرید، اعتبار نامه تخفیف بنیاد از بین می رود. روی این نامه شبیه نامه های بیمه های تکمیلی نوشته است که تا سقف فلان مبلغ به شما تخفیف بدهند.
party0048.gifSleepy
 تشکر شده توسط : fireboud , TootFarangi , kaveh_plus , عمومهربان , negar_ka84 , pariya1361
سلام - روز خوش -من تازه 2 ماه که دارو استفاده میکنم و عضو انجمن نیستم برای عضو شدن و کمک هزینه چکار باید بکنم - سپاس گزار از راهنمایتون دوستان.

تشکر شده توسط : pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,778 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  مراکز دریافت حواله دارو ( پیامک معاونت درمان وزارت بهداشت) nahid 37 32,646 2017/11/18, 10:22 PM
آخرین ارسال: sadegh
  کمک هزینه داروی سینووکس nilo0far 33 19,240 2017/06/30, 04:18 PM
آخرین ارسال: yas8866
Star سامانه پیام کوتاه دارو naazanin 9 6,410 2016/12/16, 12:08 AM
آخرین ارسال: glassheart
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,721 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  اهدا دارو taranom 3 6,135 2011/11/28, 02:59 PM
آخرین ارسال: MAHDI

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست