•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر با رای مردمی در جشنواره برترین وبسایت مقام کسب کرد
عاشقتونم بچه ها.
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , نسترنى , parastoo joon , Sina , ساغر , Majid , naz.gigili , hamid , N00shin , fireboud , sadaf
طاقت نميارم برم ، هى ميام نگاه ميكنم ببينم چقدر بچه ها خوشحالن love28
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : parivash , neda.n , Sina , ساغر , arezoo_azizi , Majid , naz.gigili , hamid , N00shin , fireboud , sadaf
تبریک میگم به همتون.ولی چرا صاحبای سایت نمیان یه خبر درستی بدن.نکنه ترورشون کردن؟شایدم تنهایی جشن گرفتن؟
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
 تشکر شده توسط : neda.n , ساغر , arezoo_azizi , Majid , naz.gigili , hamid , N00shin , fireboud , sadaf
به مدیران عزیز وهمه دوستان تبریک میگمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin خیلی خوشخال شدمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifhappy0065.gif
باور نمیکنم ولی ................انگار غرور من شکست..................

اگه دلت میخواد بری...........اصرار من بیفایدست...................
 تشکر شده توسط : ساغر , neda.n , arezoo_azizi , Majid , hamid , N00shin , fireboud , sadaf
ایشالا حمید میاد کاملتر توضیح میده همراه با عکس
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : ساغر , parastoo joon , neda.n , arezoo_azizi , parivash , Majid , naz.gigili , hamid , N00shin , fireboud , ساحل , fafa , parisa2011 , ارزو , sadaf , paeazan
به همه بچه ها تبریک می گم، ایشاالله سال آینده کل جوایز رو با هم جمع می کنیم میاریم که به هر کدوم از کاربرای ام اس سنتر یه هدیه برسه Smile

از این که به عنوان یه دوست در کنار بچه های ام اس سنتر هستم افتخار می کنم love28love28love28
 تشکر شده توسط : بی تـــا , neda.n , parastoo joon , shahrzad , parivash , naz.gigili , arezoo_azizi , hamid , hamed , N00shin , نازلی , fireboud , ساحل , fafa , coffeedot , سـاناز , edarzi , Ali 324 , غزل , parisa2011 , liliyam , anaram , ارزو , sadaf
سلام به همگی دوستان عزیزم
بدون مقدمه برم سر اصل مطلب
رسیدیم جشنواره جا نبود Smile 2 نفرمون مجبور بود سرپا وایسه که کنار شخصی وایساده بودیم که مسئول نوشتن گزارشات زنده برنامه بود . انقدر سرش جیغ و داد کردیم که چرا جا نیست ؟ smiling اونم تو سایت ( همون لینکی که قبلا داده بودم ) نوشت من بغل مدیرهای سایت MSCENTER.IR نشستم جا کمه واسه نشستن اینا دارن یه سره غر میزنن laughing3laughing3 بعدشم بلند شد جاشو داد به ما Smile (16)

برنامه اولاش کسل کننده بود تا قسمت هیجانیش رسید
کاندید ها به ترتیب معرفی میشدن تا بعد از یک ساعت نوبت به گروه خیریه رسید و تو این گروه توسط رای داورها انتخاب نشدیم و با رای مردمی و 100% شما دوستای عزیزم به اولین مقام رسیدیم
بعد از اون هم چند دقیقه بعدش به گروه دارویی رسیدیم که بازهم در این گروه توسط رای داورها اول نشدیم و مقام اول رو در رای مردمی کسب کردیم

راستش هم امیدوار بودم که تو رای داورها اول میشیم و هم امیدوار نبود . دلیل امیدوار نبودنمم این بود که واقعا ما نه سایت دارویی هستیم و نه خیریه و در مقابل رقیبامون در این گروهها صرفا اختصاص به این گروه ها داشتن .
به نظر من همه چی عادلانه بود
و خوشحالم که ام اس سنتر در بین کاربرهاش خیلی محبوب هست

امروز یه تقدیر نامه اماده بود بهمون دادن که میزارم اینجا . 3 تا تقدیر نامه دیگم هست که هر موقع رسید دستم میزارم اینجا

درسته اسم من در تقدیر نامه هست و فقط منو سینا و مجید تونستیم به اختتاممیه دعوت بشیم ولی اینو بدون اقرار میگم که در تقدیر نامه ها باید اسم تک تک شما نوشته بشه چون زحمت همه شما بوده . و دوست داشتیم که همتون میتونستید در این مراسم شرکت کنید ولی خوب امکانش نبود . ببخشید که بدون اجازه نماینده شما شدیم

بازم از همه ممنونم و واقعا به خودم به خاطر داشتن چنین دوستایی میبالم .

جهت اطلاع دوستانی که با چهره های ما اشنا نیستن بگم که اسامی از سمت راست به ترتیب :
سینا - مجید - حمید

موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   01.jpg (اندازه: 497.91 KB / تعداد دفعات دریافت: 87)
.jpg   02.jpg (اندازه: 414.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 69)
.jpg   03.jpg (اندازه: 385.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 92)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Majid , بی تـــا , Saina , shahrzad , neda.n , آرزو , parastoo joon , blue sky , parivash , naz.gigili , arezoo_azizi , رامين , earth , hamed , N00shin , بابک57 , yummy , fireboud , najva , رنگین کمان , آنا , mirzaee , ساحل , fafa , بهــار , O#!!! , سـاناز , مـه ســـا , edarzi , Matilat , parisa2011 , TootFarangi , فرناز , Mehdi Marjani , esmaeil , غزل , liliyam , warrior , anaram , zenith , i3aran , setare , rose abi , sara.arsham , (shahrzad.s) , ساغر , آتریس , Mahdieh , jane , ارزو , kiana , naser_m , melody , # پریسا # , Narges , baran1390 , sami , paeazan , shokolat , نازلی , havaars , sadaf , sahar.sh , سیما جون , sargol , baran , sanaz-sss , mehdis
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

تبریک تبریک به همه ی دوستای گلم و تشکر از مدیران زحمتکش سایت

icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

کیفیت اتفاقی نیست . . . wink2wink2wink2wink2

به امید موفقیت های بیشتر در کنار دوستان عزیزمون love51love51love51love51
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : shahrzad , Majid , parastoo joon , naz.gigili , hamid , arezoo_azizi , N00shin , neda.n , نازلی , fireboud , najva , رنگین کمان , coffeedot , (shahrzad.s) , ساغر , آتریس , ارزو , naser_m , sadaf , sargol
آخی...الهی..به شیک پوش ها رای نمیدادن اونجا؟!smiling
خبر خیلی خوبی بود فوق العاده استicon_question
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : Majid , naz.gigili , hamid , arezoo_azizi , N00shin , neda.n , نازلی , fireboud , najva , ساغر , sargol
تبریک میگم
امیدوارم شاهده موفقیت های بعدیتون باشیم.icon_question
 تشکر شده توسط : Majid , parastoo joon , naz.gigili , hamid , arezoo_azizi , N00shin , neda.n , نازلی , fireboud , آنا , (shahrzad.s) , ساغر , آتریس , sargol , mehdis

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,962 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,405 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,645 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,812 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,871 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,391 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,882 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,646 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,999 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره 30: شرکت در جشنواره وب ایران admin 28 12,700 2016/02/20, 05:44 PM
آخرین ارسال: coffeedot

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان