• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر با رای مردمی در جشنواره برترین وبسایت مقام کسب کرد
سلام به همگی
این پست اصلا پست رسمی نیست برعکس برخلاف قدیم کاملا صمیمیه چون نمیتونم جلوی احساسات خودم رو بگیرم ، یک ساعت پیش یه جیغ زدم که چهار تا خونه اونورتر هم شنید .

حالا ماجرا چیه ؟
ماجرا اینه که حدود 6-7 ماه پیش مجید ( که الهی قربونش برم همه موفقیت هامو مدیونشم خدایی ) زنگ زد گفت حمید برو ام اس سنتر رو ثبت کن واسه جشنواره برترین وبسایت ایرانی . منم رفتم ثبت کردم و یه سری مراحل باید طی میشد که طی شد .

خلاصه اینکه امروز اسامی کاندیدهای هر گروه معرفی شد و باعث شد من جیغ بزنم smiling . هر وبسایت میتونست فقط در دو گروه کاندید بشه که خوشبختانه ام اس سنتر تونست از حداکثر اختیارات استفاده کنه و در دو گروه که پایین میگم کاندید بشه

اولین گروه : بهترین سایت دارویی به عنوان اولین کاندید و
دومین گروه : بهترین سایت موسسات خیریه به عنوان دومین کاندید از طرف تیم داوری جشنواره انتخاب شدیم .

حالا داوری بر دو اساس صورت میگیره یکی توسط داوران جشنواره و یکی هم بر اساس رای مردم .
یه عکس میزارم که اگه مایل بودید میتونید با کلیک بر روش و طی یه سری مراحل به ام اس سنتر رای بدید . مهلت رای دادن هم تا 4 بهمن هست .

نمیدونم فقط میشه به یک گروه رای داد یا به همه گروه ها به خاطر همین کسانی که میخوان رای بدن اولین گورهی که بهش رای میدن همین گروه بهترین سایت دارویی باشه smiling

خیلی خوشحالم که ام اس سنتر میتونه یه بار دیگه به درجات بالا برسه و مهمترین مساله که ام اس سنتر خودش رو مدیون به اون میدونه شما دوستای عزیزم هستید . واقعا با تمام وجود دارم لمس میکنم که تک تک شما دارید تلاش میکنید . از پست هاتون ، پیغام خصوصی هاتون ، امادگی برای همکاریتون و ... کاملا مشخصه که ام اس سنتر باید هم انقدر بزرگ باشه چون شماها رو داره .
از همه شما ممنونم همتون رو دوست دارم love28

یه نکته دیگم بگم که قضیه شرکت در جشنواره رو به غیر از من و مجید هیچ کس دیگه نمیدونست تا امروز ، میخواستم همه و همه سورپرایز بشن smiling
همین الان زنگ زدم به سینا گفتم و جیغ کشید Smile (16)Smile (16)

در پایان یه بار دیگه از همه شماها تشکر میکنم
اول از همه از مجید که واقعا هیچی کم نزاشته
بعدش از تک تک شما دوستای عزیزم که فوق العاده اید و تو دنیا واقعا مثلتون پیدا نمیشه

تا لحظه اعلام نهایی نتایج قلبم تند تند خواهد زد smiling و فکر کنم این روزها استرس و اضطرابم دوست صمیمی ام اس بشه و ام اس هم نخواد تهدیدم کنه چون خودش باعث شده به اینجا برسم و برسیم Smile (16)

اطلاع رسانی رای دادن به ام اس سنتر هم به عهده خودتون من که تصمیم دارم خودمو بترکونم smiling

به افتخار همه بچه های گل ام اس سنتر happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

برای دیدن نتیجه جشنواره بر روی این متن کلیک کنید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : naz.gigili , آنا , aalieh , Majid , parisa2011 , سـاناز , رنگین کمان , blue sky , neda.n , warrior , مـه ســـا , arezooo82 , afsaneh , N00shin , shahrzad , baran1390 , edarzi , parastoo joon , hamed , Hasty , coffeedot , احمدرضا , nead , نازلی , nahid , najva , khatoon25 , sami , دیبا , fafa , O#!!! , yummy , sama , somaye_602000 , hamid t , mina , arezoo_azizi , Narges , successful , anaram , setare , آرزو , fireboud , naser_m , رضا محمدی ها , ساغر , Ali 324 , liliyam , paeeze , (shahrzad.s) , baran , شهرزاد , # پریسا # , marmar , havaars , nafass , kiana , MFhealth , سپیده قاصدک , Farzane , نسیم , farkhonde , ساحل , SSA , Saina , roya7116 , nosrati , ELI , Matilat , سحــــــــر , هاجی , مهوش , پروانه , Parla , بابک57 , h.kakavand , rad007 , مهری , Mehdi Marjani , زهرا59 , ostad2000 , هانیه , BanOoOo , i3aran , شفا یافته , ارزو , sara.arsham , Aynaz , bahram , sadaf , سیما جون , ART , Asal368 , kia , amirfarhag , sargol , paeazan , sanaz-sss , mehdis , Pooya.N , movahedi , zohaa
خیلی خبر خوشحال کننده ای بود، امیدوارم موفق بشیم.
 تشکر شده توسط : hamid , Majid , coffeedot , warrior , N00shin , fireboud , marmar , sargol , movahedi
من رای دادم.party0048.gif من رای دادمparty0048.gif
فقط دوستای گل خواستین رای بدین حتمن برین تو ایمیلتون رای رو تاکید کنین.تا رایتون ثبت بشه.
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : Majid , hamid , blue sky , warrior , N00shin , arezoo_azizi , fireboud , marmar , sargol , mehdis , movahedi
love28love28 به همه بچه های ام اس سنتر تبریک می گم love28love28love28

حمید جون بدجوری شرمنده کردی داداشی icon_question
 تشکر شده توسط : naz.gigili , hamid , aalieh , رنگین کمان , parastoo joon , nahid , فرناز , O#!!! , fafa , warrior , somaye_602000 , N00shin , arezoo_azizi , fireboud , رضا محمدی ها , nafass , سـاناز , پروانه , h.kakavand , sargol , mehdis , movahedi
خيلی عاليه مطمئنن ام ا س سنتر انتخاب ميشه agreement2
ام ا س سنترمون بهترينه البته بخاطر زحمتای دوستا icon_question
زندگی کوتاه نيست ..... مشکل اینجاست که ما زندگی را دير شروع ميکنيم!!!
 تشکر شده توسط : hamid , Majid , warrior , N00shin , arezoo_azizi , fireboud , رضا محمدی ها , ساغر , sargol , movahedi
منم رای دادم
موفق باشیمicon_question
دستتون درد نکندicon_question
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : hamid , رنگین کمان , warrior , N00shin , arezoo_azizi , fireboud , رضا محمدی ها , ساغر , Majid , Iningdito , mehdis , movahedi
Rainbow 
من رأی دادم.
امیدوارم که ام اس سنتر انتخاب بشه چون واقعا از بهترین هاست.
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : blue sky , hamid , warrior , N00shin , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , Majid , mehdis , movahedi
آقا میشه به دوتا گروهم رای داد
من اول رفتم به گروه سلامت رای دادم بعدا دوباره به گروه دارویی هم رای دادم
دوتاشم قبول کرد agreement2
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : blue sky , hamid , فرناز , warrior , N00shin , arezoo_azizi , fireboud , رضا محمدی ها , ساغر , nafass , Majid , sargol , mehdis , movahedi
منم رای دادم . کاندیدا شدنش خودش به خودی خود جذابه . چه برسه به برنده شدنش . icon_biggrin ام اس سنتر حتما برنده است به خاطر انرژی خوب بچه هاش
 تشکر شده توسط : hamid , warrior , N00shin , arezoo_azizi , fireboud , ساغر , sargol , mehdis , movahedi
چرا نمی زاره داداشم رای بده
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , fireboud , Majid , ResIcesictliz , movahedi

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,746 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,331 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,285 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,349 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,341 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,875 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,001 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,175 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,872 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره 30: شرکت در جشنواره وب ایران admin 28 12,353 2016/02/20, 05:44 PM
آخرین ارسال: coffeedot

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان