ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عصب چشم و نوريت اپتيك
2016/12/20, 09:29 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/12/20 09:31 AM، توسط i_am.)
ارسال: #21
 (Print Post)
RE: عصب چشم و نوريت اپتيك
(2016/12/20 02:10 AM)fadiyah نوشته شده توسط:  سلام دوستان دوبار دچار تاری دید شدم بار اول دکتر گفت چیزی نیست اما برای بار دوم که چشمم باز تار شد ومدت بیشتری طول کشید به طور جدی مشکلم رو دنبال کرد تا اینکه گفت التهاب عصب چشم داری الان هم چون کم کم روبه بهبودی هستی کاریش نداریم وشاید دیگه اصلا برنگرده اما اگه دیدی برگشت باید بیای بستری بشی الان موندم تو این مدت که هیچ دارویی تجویز نکرده نکنه دچار حمله بدتری بشم کسانی که التهاب عصب چشم داشتن پزشکتون بعد از تشخیص بلافاصله دارو براتون تجویز کردن؟؟؟

سلام بله من تشخیصم با تاری دید بود که دکترم چشم پزشکی فرستادن و قبل از ام آر آی به من کورتون دادن چون التهاب عصب چه دلیلش ام اس باشه چه نباشه کورتون میخواد. 3 روز سرپایی رفتم تزریق کردم و برگشتم که تو همو روزا ام آر آی هم رفتم و ام اس هم مشخص شد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2016/12/21, 02:16 AM
ارسال: #22
 (Print Post)
منم دوسال پیش چشم پزشک نوریت اپتیک برام تشخیص داد و بلافاصله بستری شدم 5 پالس کورتون گرفتم و یک هفته بستری بودم چه روزایی بود انقد دستام باد کرده بود که حتی نمیتونستم قاشق بگیرم تو دستم یه ماه بعد هم فهمیدم ام اس دارم
2016/12/22, 01:27 AM
ارسال: #23
 (Print Post)
سلام,۳ماه بعد از عمل اب مروارید چشم چپم,۲هفته ای میشد ک احساس میکردم چشمم همش خستس و انگار پلکم افتاده.تا از دکتر چشم پزظک وقت بگیرم کلی فکر و خیال سراغم اومد ک یا پلکم افتادگی پیدا کرده یا چشمم تنبل شده,در نهایت وقتی ب پزشک مراجعه کردم گفت بخاطر ام اسه,عصب زوج ۳ت درگیر شده و یکمم باعث انحرافش شدهConfusedنمیدونم به موضوع مربوط میشد یا نه ولیخب,اینم یجورشه دیگهsad2
 تشکر شده توسط : nahid
2016/12/22, 03:59 AM
ارسال: #24
 (Print Post)
سلام
من هم بهار امسال دچار این مشکل شدم..درد شدید چشم به خصوص با حرکت چشم...اول راست بود بعد چند روز بعد چشم چپ رو هم گرفت/با نوار عصب چشم معلوم شد...اولین بار براش پالس تراپی شدم 5 روز. یک مدت خوب بود. بعد دوباره تکرار شد. دکتر برام سیکلوفسفاماید نوشت..6 ماه زدم.ماهی یک بار. باز یک مدت خوب بود. دو بار دیگه برگشت.هر بار که برمی گشت دید چشم کمتر میشد.دفعه دوم دید چشم چپ اصلا رفت کاملا. بار سوم که برگشت دکترم گفت دیگه باید رتوکسی ماب بزنی. 4 هفته گرفتم این دارو را. الان خدا را شکر دیدم کاملا برگشته. البته من چشم هام آب مروارید هم عمل شده ولی الان لطف خدا دیدم خیلی خوبه. ام آر ای هم اولین بار که گرفت برای اینکه به ام اس شک داشت نرمال بود. البته من بی حسی پا هم داشتم ولی ام ار ای نرمال بود. گفت برای اینکه من لوپوس دارم علائمی دقیقا شبیه ام اس و به عبارت دقیق تر شبیه بیماری «دویک» ایجاد کرده ولی اون نیست. اما علائمش دقیقا همون هست و درمانش هم درمان دویک. در هر حال فعلا خوبم. خدا را شکر
 تشکر شده توسط : آنا , nahid
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان