امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در «هجوم خاموش» تلويزيون،
در «هجوم خاموش» تلويزيون،
بيماري ام اس مستند مي‌شود سرويس: تلويزيون و راديو
1390/10/27
01-17-2012
13:07:17
9010-08268: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: تلويزيون و راديو

مستند «هجوم خاموش» به تهيه‌کنندگي و کارگرداني سهيل نصيري، درباره‌ي مسائل و مشکلات مختلف بيماري ام اس، در پنج قسمت 25دقيقه‏اي در مرکز سيما فيلم توليد مي‏شود.

به گزارش سرويس تلويزيون ايسنا، نصيري با بيان اين خبر اعلام کرد: «بعد از آماده‌سازي اين پنج قسمت، قرار است از محتواي اين قسمت‌ها، مستندي 60 دقيقه‌اي توليد کنيم.»

اين کارگردان درباره‌ي مرحله توليد اين مستند گفت: «فعلا در حال تحقيق و جمع‌آوري اطلاعات در مورد بيماري ام اس هستيم، با انجمن ام اس رابطه گرفته‌ايم و از پزشکان مطرح متخصص اين بيماري، قول همکاري گرفته‏ايم.»

نصيري درباره‌ي انتخاب اسم اين مستند، توضيح داد: ««هجوم خاموش»، اسم اوليه اين مستند است و به احتمال بسيار زياد با اعمال نظر بسياري از پزشکان اين عرصه مخصوصا دکتر صحراييان، به زودي نام آن تغيير مي‏کند.»

او درباره‌ي علت تغيير نام «هجوم خاموش» هم توضيح داد: «به نظر متخصصان، هجوم خاموش، اسمي خوف‌برانگيز است و ميان بيماران ام اسي، شبهه ايجاد مي‏کند. ما اصلا قرار نيست اين بيماري را سخت و درمان ناپذير جلوه دهيم.»

اين مستند به گفته نصيري، پس از جمع آوري اطلاعات اوليه، تا دو هفته ديگر آماده توليد مي‏شود و زمان پايان کار هم به احتمال زياد تا پايان اسفند امسال، خواهد بود. «هجوم خاموش»، محصول گروه مستند مرکز سيمافيلم است.

باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : warrior , blue sky , MAHDI , Sajjad , neda.n , سـاناز , parastoo joon , najva , بی تـــا , hamid , fireboud , edarzi , esmaeil , MFhealth , nahid , O#!!! , احمدرضا , آنا , ساغر , سیما جون , paeazan , SSA , zohaa
عالیه به نظر می رسه ، این مستند قرار با نگاه درست و واقع بینانه به ام اس نگاه کنه
امیدوارم همینطور باشه و بیماریمونو بد جلوه ندن.
با خوندن این خبر خوب هم خوشحال شدم هم نگران.نگران از اینکه نکنه دوباره ما رو بد و... معرفی کنن.
امیدوارم از این سایت دیدن کنن و امید و شادابی ما رو نادیده نگیرن.
Together we stand
Divided we fall
اگر بازم امثال دکتر صحرائیان مشاورشون باشند مثل فیلم طلا و مس میشه حتماDodgy
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
خداکنهconfused2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
(2012/01/17, 04:36 PM)فرناز نوشته است: خداکنهconfused2

فرناز جون (خدا کنه)یعنی تو از فیلم طلا و مس راضی بودی؟!!!!!!!!Dodgy
من که بعد از دیدن این فیلم افسردگی گرفتم و تا یه هفته همش گریه میکردم و با خانواده هم قهر بودم چون فکر میکردم ام اس واقعا مرگ داره و خانوادم به من نگفتن!!!!!!!!!!angry
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : آنا , ساغر , hyd69hyd
نه پرستو جون ، خدا کنه برای ارسالهای قبلی بوده حتما.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : parastoo joon , ساغر
امیدوارم اینطور باشه ناهید عزیزم
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان