•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
دوستان سلام؛ خواهش میکنم ازتون یه دکتر خیلی خوب توی تهران بهم معرفی کنین چون وضعیت جسمیم خیلی بده و روز به روز دارم بدتر میشم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/04/11, 04:27 PM)rana2018 نوشته است: دوستان سلام؛ خواهش میکنم ازتون یه دکتر خیلی خوب توی تهران بهم معرفی کنین چون وضعیت جسمیم خیلی بده و روز به روز دارم بدتر میشم
دکتر عظیمی، صحرائیان، مقدسی
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
(2018/04/11, 08:24 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2018/04/11, 04:27 PM)rana2018 نوشته است: دوستان سلام؛ خواهش میکنم ازتون یه دکتر خیلی خوب توی تهران بهم معرفی کنین چون وضعیت جسمیم خیلی بده و روز به روز دارم بدتر میشم
دکتر عظیمی، صحرائیان، مقدسی

آخه الی جان صحراییان که وقت نمی‌ده و عظیمی رو هم چند نفر گفتن خوب نیس زیاد؛ مقدسی برم وقت میده بهم؟

سلام دوست خوبم
خانم دکتر الهام جعفری بسیار خوب هستن .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
الان خارج از ایران ام اس درمان شده که داخل ایران حالا به هر دلیلی نیومده باشه؟Blush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
کاربر عزیز fasadpour ، پست شما به علت توهین به پزشک حذف شد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2018/04/30, 12:32 PM)glassheart نوشته است: الان خارج از ایران ام اس درمان شده که داخل ایران حالا به هر دلیلی نیومده باشه؟Blush

دوست عزیز من گرجستان هستم و اینجا هم درمان همون داروهای تو ایران هست و جالبه که اینجا داروی ام اس خیلی گرون و کم یابه و بیمه هیچ چیزی را تقبل نیمکنه مگه تو طرح های آزمایشی شرکت کنی.

دوستان من مشهد پیش دکتر فروغی پور میرم به نظر تو مشهد خیلی معروف هستن در زمینه ام اس .من تازه پیش ایشون رفتم کسی تحربه ای داره از آقای دکتر؟ میخوام بدونم پیش دکتر دیگه ای هم برم یا نه؟
(2018/05/05, 03:11 PM)bahareh.beh نوشته است: دوست عزیز من گرجستان هستم و اینجا هم درمان همون داروهای تو ایران هست و جالبه که اینجا داروی ام اس خیلی گرون و کم یابه و بیمه هیچ چیزی را تقبل نیمکنه مگه تو طرح های آزمایشی شرکت کنی.
منم دقیقا حرفم همین بود ولی در جواب ی سری دوستانی که میگفتن پزشک هامون بخاطر خودشون داروی اصلی را وارد ایران نمیکننBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : bahareh.beh , پریا حقیقت پور
(2018/05/05, 03:34 PM)glassheart نوشته است:
(2018/05/05, 03:11 PM)bahareh.beh نوشته است: دوست عزیز من گرجستان هستم و اینجا هم درمان همون داروهای تو ایران هست و جالبه که اینجا داروی ام اس خیلی گرون و کم یابه و بیمه هیچ چیزی را تقبل نیمکنه مگه تو طرح های آزمایشی شرکت کنی.
منم دقیقا حرفم همین بود ولی در جواب ی سری دوستانی که میگفتن پزشک هامون بخاطر خودشون داروی اصلی را وارد ایران نمیکننBlush

نه واقعا این طور نیست ....من دفعه اول تو گرجستان رفتم دکتر درسته که حدود 2 میلیون هزینه ام ار ای دادم و خیلی mri عالی ازم گرفت ولی دکتر بعدش گفت نمیشه بگیم تو ام اس داری یا نداری ولی هر وفت اینجا آونکس پیدا کردی بزنUnknown
یعنی نمیشه گفت خارج از ایران شرایط بهتره یا بدترUndecided
این واقعیتو نمیشه کتمان کرد که دیگه الان همه فکر خودشون
و علی الخصوص جیبشونن ...
و خیلی از دکترهای عزیز هم اگر قبلاً اینجوری نبودن متاسفانه شدن
تو این اوضاع مملکت Dodgy

مطمئنا یکی از دلایل حساسیت و بیمار شدن خیلیامون همین پوله....
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,841 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست