•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
(2011/03/06, 03:49 PM)nahid نوشته است: سلام
من امروز به خاطر همین اومدم تو سایت
به امید این که یه دکتر خوب پیدا کنم که بی خیال نباشه و به حرف مریض گوش بده و وقت بذاره ، نه این که فقط به فکر رد کردن اون و مریض بعدی باشه و موضوع چشم رو بی اهمیت بگیره و وقتی میگم می ترسم اگه زمان بگذره بدتر بشه ، بدون معاینه عصب چشم ،بگه نترس چیزی نمیشه و منو بفرسته دنبال طرح تحقیقاتی خودش در یه زمینه دیگه و ... نهایتا بعد چند ماه بگه عصب تحلیل رفته چشم دیگه خوب نمیشه !

سلام دوست عزیز
من پیش چند تا دکتر رفتم...دکتری که الان میرم خیلی خوب هست ولی خب سرش شلوغه البته خیلی دلسوز و دقیق و مهربان هم هست...خیلی دکترها را می شناسم و در این بین دکتر رامین خدا بنده لو هم واقعا خیلی خوبه..هم انسان شریفی هست واقعا هم پزشک خیلی خوب و دقیق...یعنی وقتی آدم حالش بد هست با تمام وجودش حس می کنه و هرکاری از دستش بربیاد انجام میده..من خودم عصب چشمم مشکل داشت اون اول تشخیص داد
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
دكتر من خيلى خوبه وبا سواد هستن. روز اول بهم گفت كه بايد بهم اعتماد كامل داشته باشيم ،اگه احساس مى كنى با من راحت نيستى و به تشخيص و تجويز من اعتماد ندارى بيا صحبت كنيم اگه باز قانع نشدى برو پيش يك دكتر ديگه ، شرط اول اعتماد به دكتر هستش كه من خدا رو ١٠٠ هزار مرتبه شكر به ايشون اعتماد كامل دارم ،واقعا تو تخصص خودشون استاد واقعى هستن خدا سلامتشون كنه
جناب آقاى دكتر صدرالدينى عزيز و تمام دكتراى خوب دمه همتون گرمه گرم icon_question
و اينم بگم دوستان تبريزى خوبم يا هم استانيهاى عزيز اگه به هر دليلى قصد دارن تحت درمان يك پزشك ديگه باشن من توصيه مى كنم حتما سرى به دكتر دوست داشتنى من بزنن فقط مشكلى كه هست مطب ايشون از اون مطب شلوغاست و سرشون خيلى شلوغه اگه بخوان مراجعه كنن بايد چند ماه قبلش وقت بگيرن. هر كدوم از دوستاى عزيز من قصد مراجعه داشتن اگه پيام خصوصى بدن من آدرس مطب ايشون و شماره تماس مى دم و هر كمكى از دستم بربياد با كمال ميل و برحسب وظيفه انجام مى دم.
 تشکر شده توسط : Parla , پریا حقیقت پور
شما هر پزشکی رو سراغ دارید که توی لیست پزشکان مغز و اعصاب نیست ، همراه با نشانی پزشک به من اطلاع بدید تا به لیست اضافه کنم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , یه غریبه , پریا حقیقت پور
دکتر من که عااااااالیهagreement2icon_biggrin
منشیشم فوق العاده خوش اخلاق و خوش برخوردهsmiling
کلا راضیمangel
Life Has No CTRL+Z
 تشکر شده توسط : glassheart , پریا حقیقت پور
دکتر من بینظره خیلی دوستش دارم و واسم محترمه
واسش آرزوی سلامتی و بهترینها رو دارم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
من امشب پیش دکترم بودم واقعاازش ممنونم یه آرامش خاصی داره وهمون آرامش روبهت منتقل میکنه. خوشحالم ازاینکه خداوندایشون روسر راه من گذاشت.
من از پزشکم خیلی راضیم دکتر عظیمی..البته قبلا دکتر ارجمند بود و از ایشون هم خیلی راضی بودم کمک کرد تا با این بیماری کنار بیام.دکتر عظیمی هم که تازه نوبتم شد و رفتم خیلی عالیه یه جورایی یه فرشته هستن واسه بیماراشون..واسه همتون آرزوی روزهای خوب دارم[size=medium]
 تشکر شده توسط : glassheart , hadisss , yas8866 , samiramiss , پریا حقیقت پور
اول ازش راضی نبودم ولی حالا بهتر میتونم باهاش حرف بزنم

خاص فقط خداست
 تشکر شده توسط : yas8866 , پریا حقیقت پور
خیلی خیلی راضی ام خداروشکر
یکی از شانس های خوب من بوده دکترجانم.
کلی انرژی مثبت و آرامش بهم میده
خوش برخورده و مهربونlove28
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : yas8866 , پریا حقیقت پور
من خیلی خیلی زیاد از دکترم راضیم به حدی که وقتی ایشون برای ادامه تحصیل تشریف بردن خارج دچار استرس شدید شدم دکتر حمزه لو ،فرشته هستن و خیلی مهربان و برای بیمار ارزش قائل هستند ؛ الان هم جای خودشون دکتر جعفری عزیز را گذاشتن که خیلی مهربانن و به همه حرفهای من گوش میدهند و وقت زیادی برای بیمار میگذارند .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,841 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست