•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37(current)
  • 38
  • 39
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
دکترم اقای مقدسی خیلی خیلی خیلی خوب و خوش برخورده هر وقت میرم پیشش با صدای بلند میگه سلاااااااااام خوب هستیagreement2agreement2 بعد از یه معاینه و پرسیدن سوال از وضعیتم با دقت به سوالات و حرفهام هم گوش میده ایندفعه هم شماره همراه و تلگرام خودشو بهم داد گفت احیانا اگه چیزی شد و سوال فوری داشتی سه سوته بپرس ک جواب بدمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin ما با هم در واقع دوست هستیم
به زخمهایت افتخار کن
 تشکر شده توسط : Exhautless , ارزو , زهرا93 , mj.ny-luise , پریا حقیقت پور
سلام دوستان.دکتر من نه گذاشت اینور نه گذاشت اونور گفت چیزی نیست ام اس داری

اندکی دردم بده درمان من
زان که بی دردت نماند جان من
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2016/01/16, 08:52 PM)music man نوشته است: سلام دوستان.دکتر من نه گذاشت اینور نه گذاشت اونور گفت چیزی نیست ام اس داری

مال تو ک خوب بوده!من همون روز فبل بستری و دکتر بیاد بالا سرم من خارج بیمارستان بودم
ز زدن بهم ک بیا بیا تو ام اس داری!من پشت تلفن نمیدونستم چ کنم فقط خندیدم گفت پاشو بیا وگرن ما میایم
چون همشونو میشناسم !!بعد ک اومدم دکتر گرفت گوشم گفت وقتی گفتم باید بستری بستری بشو
تا بهت بگم ام اس ن پشت تلفن .....party0048.gif
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
سلام من 8سال پیش به ام اس مبتلا شدم با شروع علایم به دکتر مراجعه کردم دکتر عاملی. برام ام ار ای نوشت و سیتی اسکن همون موقع متوجه بیماریم شد اما وقتی من ازش پرسیدم مشکلم چیه گفت مشکلی نداری منم فکر کردم حالتهایی که دارم فقط یه اسپاسم عصبیه تا امسال که دوباره پیگیر شدم و رفتم پیشش گفت چرا تو این سالها پیگیر نبودم و دوباره ام آر آی این بار هم نگفت که ام اس دارم خودم ازش پرسیدم و اون گفت بله ام اس هستش دکترم رو عوض کردم دکتر عظیمی رو یکی از دوستام بهم معرفی کرد به نظرم فوق العاده هستش تو برخورد و دانش عالیه امیدوارم خدا بهش سلامتی بده!!!!
 تشکر شده توسط : Sarina_al , samiramiss , پریا حقیقت پور
دکتر من خیلی خوبه ولی منشیش غیر قابل تحمل ی بار حالم بد بود وقت نداد بمن پاشدم رفتم اونجا دعوامون شد ولی دکتر معاینم کرد
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...
(2011/03/06, 06:31 PM)Matilat نوشته است: مثلا ايشون رئيس انجمن ام اس رشت هم هستن
نميدونم
ولي ديگه پيشش نميرم

دکترتون دکتر حاتمیانه؟برای این می پرسم چون شوهرم بیمارشونه و من دوست دارم که شوهرم خودشو به دکتر رودباری هم نشون بده.چون شنیدم خیلی خوبه.
(2011/03/06, 03:49 PM)nahid نوشته است: سلام
من امروز به خاطر همین اومدم تو سایت
به امید این که یه دکتر خوب پیدا کنم که بی خیال نباشه و به حرف مریض گوش بده و وقت بذاره ، نه این که فقط به فکر رد کردن اون و مریض بعدی باشه و موضوع چشم رو بی اهمیت بگیره و وقتی میگم می ترسم اگه زمان بگذره بدتر بشه ، بدون معاینه عصب چشم ،بگه نترس چیزی نمیشه و منو بفرسته دنبال طرح تحقیقاتی خودش در یه زمینه دیگه و ... نهایتا بعد چند ماه بگه عصب تحلیل رفته چشم دیگه خوب نمیشه !

سلام خدمت همه دوستان و ناهید خانم پزشک معالج من اقای دکتر اشرفیان هستن .ایشون فوق العاده با حوصله و توانمندبه لحاظ تخصص مغز و اعصاب هستن من چهار ساله تحت درمان ایشان هستم و بیماریم تاحد خیلی زیادی کنترل شده
با اینکه پزشک جدیدم رو فقط یکبار دیدم ولی خیلی راضی بودمSmile (16)
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : طاهره. , lady.dqn , پریا حقیقت پور
(2016/07/25, 06:56 PM)glassheart نوشته است: با اینکه پزشک جدیدم رو فقط یکبار دیدم ولی خیلی راضی بودمSmile (16)
مطمئن باش ناامید نمیشی از دکترت
فرشته جون عالیهlove51
 تشکر شده توسط : glassheart , lady.dqn , پریا حقیقت پور
دکتر منم خیلی ادم خوبیه وشوخ طبع روحیه میده به ادم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37(current)
  • 38
  • 39
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,053 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان