•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
خوب من تازه این تایپیکو دیدم...منم مثل خیلیها از دکترم گلایه ها دارم...ولی کاریش نمیشه کرد...دکتران دیگه...دکتر من هم خودش نظری نداره یادش میره سالی یکبار MRIیادش میره ازمایشهای کبدی...یادش میره خلاصه وضعیت گیری در هر دوره ویزیت..یادش میره سوالات رایج برای سیر بیماری وخیلی چیزای دیگه...ولی من خوب چون شرایط خیلی بدی ندارم ...زیاد سخت نمیگیرم...زمان ویزیت کوتاه وسرسری...من خودم هر وقت میرم یادش میندازم قرصامو ازمایشامو...icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryفقط امیدوارم همه دکترا در هر نوع تخصص وقت واحترام بیشتری برای بیماراشون بزارن...
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
من از دکترم راضی ام
خداروشکر ک همچین دکتری دارم
دکتری ک وقتی میرم پیشش جز دلگرمی و امید چیزی نمیگه
دکتری ک توی روم اسم ام اسو نمیاره.یه بار نشد بگه ام اس
همش میگه خوبی.برو نماز شکر بخون
دکتری ک مث دخترش میدونه منو و کلی مهربونه
دکتری ک وقتی میبینمش ذوق میکنم
دکتری ک وقتی میبینه خوبم کلی ذوق نشون میده
دکتری ک باحوصله ویزیتت میکنه و سرسری ازت نمیگذره..باهت حرف میزنه
شنبه هم پیشش بودم کلی روحیه گرفتم گف برو چارماه دیگه بیا
دوست دارم دکتر جااااانم خیلی آقایی: )
دکتر خوب نعمته...نعمت
خداروشکر ک دکتر منیicon_question
اَجرت با خدای مهربون
دعای خیرمون بدرقت
من ک خیلی راضی ام
خیلی زیاد
واسه ویزیتم وقت میذاره
بهم دلگرمی و امید میده
روحیه میده
شوخی میکنه گاهی
مهربونه
متواضعه
باخداست
ازین ک میبینه خوبم کلی خوشحال میشه
وای عااالیه
خوشحالم ک دکترمهlove51
 تشکر شده توسط : hyd69hyd , علیرضا 2 , پریا حقیقت پور
سلام مناخانم .منم تعریف دکترتون روشنیدم وخیلی دلم میخوادبرم پیششون ولی چون شهرستانم نمیدونم چه روزایی هستن البته دکترخودم هم دکترفروغی هستن وخیلی خوبن ولی خب دوس داشتم یه بارهم پیش دکتر نوریان برم،میشه راهنماییم کنید .
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2016/01/12, 10:36 PM)S.hz نوشته است: سلام مناخانم .منم تعریف دکترتون روشنیدم وخیلی دلم میخوادبرم پیششون ولی چون شهرستانم نمیدونم چه روزایی هستن البته دکترخودم هم دکترفروغی هستن وخیلی خوبن ولی خب دوس داشتم یه بارهم پیش دکتر نوریان برم،میشه راهنماییم کنید .

سلام.نزدیک مشهدین؟شمارشونو میتونم بدم تلفنی وقت بگیرین.تا اسفند ک وقت نداشتن مثکه
 تشکر شده توسط : *MoNa* , پریا حقیقت پور
نه خیرشهرستان نزدیک مشهد، ممنونم چون 1هفته دیگه وقت دکتردارم پیش دکترفروغی گفتم پیش دکترنوریان هم برم نظرایشون روهم درمورد روندبیماریم بدونم،ممنون میشم ازت،راستی ایشون براقبول کردن بیمارانی که بیمارخودشون نیستن معرفی ازیه دکتردیگه نمیخوان؟ویه سوال دیگه اینکه کدوم یکی از این دو دکترمیشه گفت بهترن اخه میخوام بعدعید باردارشم واسه همین واسم خیلی مهمه همش دلشوره دارم.

بازم یه سوال دیگه دکترنوریان هرچندماه واست ام ار ای مینویسه؟ببخشید خیلی سوال کردم
 تشکر شده توسط : *MoNa* , پریا حقیقت پور
(2016/01/12, 11:00 PM)S.hz نوشته است: نه خیرشهرستان نزدیک مشهد، ممنونم چون 1هفته دیگه وقت دکتردارم پیش دکترفروغی گفتم پیش دکترنوریان هم برم نظرایشون روهم درمورد روندبیماریم بدونم،ممنون میشم ازت،راستی ایشون براقبول کردن بیمارانی که بیمارخودشون نیستن معرفی ازیه دکتردیگه نمیخوان؟ویه سوال دیگه اینکه کدوم یکی از این دو دکترمیشه گفت بهترن اخه میخوام بعدعید باردارشم واسه همین واسم خیلی مهمه همش دلشوره دارم.

بازم یه سوال دیگه دکترنوریان هرچندماه واست ام ار ای مینویسه؟ببخشید خیلی سوال کردم

بنظر من پیش دکتر نوریان بیاین مخصوصا ک قصد بارداری دارین
دکتر نوریان مقاله ی در رابطه با ام اسشون مقاله برتر هم شناخته شده خارج از کشور
کلا بیشتر بیماران ام اس توی انجمن پیش ایشون میرن
راستش معرفی رو نمیدونم ولی فکر کنم باید داشته باشین
شمارشونو میدم بپرسین.
من ک از همون موقع تشخیص بیماریم ک نزدیک دوساله ام آر آی نرفتم
 تشکر شده توسط : niloofary , *MoNa* , پریا حقیقت پور
من که واقعا از دکترم راضیم تا میرم با لبخند ازم استقبال میکنه واولین سوالی که میپرسه
میگه حال عمومیت چطوره،وواقعا بهم روحیه میده البته من اوایل مریضیم متخصص مغز واعصاب شهر خودم دکتری نزاشتم حتی تهران هم زیاد رفتم ولی این دوتا دکتر چون خیلی بهم امیدواری دادن دیگه تحت نظرشون موندم وواقعا ازشون هم ممنونم
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : ارزو , پریا حقیقت پور
من و دکترم باهم همکاریم
هرروز تقریبا می بینمش و درمورد مشکلاتم بهش میگم و اونم حقیقتا خوب راهنماییم میکنه و اخلاقش خیلی خوبه و بنظر من همین اخلاق خوب هس که باعث میشه بیمار به دکترش اعتماد کنه
هروقت هم دارو بخوام دیگه نمیرم مطبش و فقط دفترچه ام بهش میدم واسم می نویسهsmilingicon_questionlove28
 تشکر شده توسط : طاهره. , ارزو , پریا حقیقت پور
سلام
سر دکتر من خیلی شلوغه اما همیشه بی نوبت میرم
واس اذیت نکنم زود میفرستم داخل و کارام انجام میده
و اینکه واقعا دکتر مث دوستمه بهم راهنمایی کامل میکنه!Sleepy
ولی از وقتی بانامزدم رفتم منشی کارم راه نمی اندازه .....
و ی چیز من دوتا دکتر دارم
یکیش یه خانم ک همکلاسی مامانمه و کسی ک تشخیص داد
ودکتری ک الان زیر نظرشم
دنبال دکتر سومم ک اونم زیر نظرشم اما خوشم ازش نمیاد ...
ولی کلا از دکترام راضیم
وقت واسم میزارن!love51
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : طاهره. , پریا حقیقت پور
(2015/07/14, 03:19 PM)samira.r نوشته است: چون ما وقتی میریم پیش دکترمون تا 1 هفته نا آرومیم angry2 DodgySleepy
من طبق تحقیقام فهمیدم دکترای خوب : دکتر شایگان نژاد - اعتمادی فر- احمدی و عظیمی هستن
بیشتر ازشون تعریف شده بود ( دکتر صحرائیان هم که هیچی خوبن اما وقت نمیدنن گویا !!)
3تای اول که انگار تهران نیستن sad
دکتر عظیمی هم ک جواب نمیدن ایشونم انگار ایران نیست laughing3
من چیکار کنم دکتر مقدسی هم که ریجکتم کردن Sad

دکتر عظیمی هستن، با پلی کلینیک 16 آذر تماس بگیرین....من خودم تو بهمن هم وقت دارم پیششون
یه جا تسلیم عشق بودن، همه دیوونگیت میشه
کسی که فکر نمی کردی، تموم زندگیت میشه
 تشکر شده توسط : samiramiss , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,065 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان