•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس
@بهبود:بببین بهبود جون با سینووکس من حس میکردم بدنم زیاد فرق نمی کنه اصلا انگار نه انگار دارو مصرف کرده ام ولی آوونکس یه جورایی تکونم میداد خوب یعنی اثر داشت دیگه ولی بازم هر چی پزشکت میگه این تجربه شخصی من بوده،در ضمن به پزشکت اعتماد کن 100 در صد ،هر چی میزنی باور کن که همین داروی توئه
باورتون نمیشه بچه ها من اوائل همین آووونکس و سینووکس رو مسخره بازی میزدم ولی الان ربیف رو با دل میزنم نمیذارم حتی 1میکرون هم کم و زیاد شه، چون داروم رو باور کردم و حسش میکنم تو بدنم همین مهمه !!!
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : hamed , saffari_mo , nahid
(2010/02/23, 11:11 AM)behbood نوشته است: ممنون از اطلاعاتی که میدید .
این رو شنیدید یا در جای معتبری خوندید ؟
میخوام ببینم واقعا خبر درسته ؟
زینب جان گفته بودی که آونکس و سینووکس اصلا مثل هم نیستم و هردورو امتحان کردی .
از چه نظر فرق داشتن ؟ چون برای منم سواله .

بله من این مطلب رو (مقایسه آونکس با سینووکس) از قول یکی از پزشکان که در این کنگره شرکت کرده بود شنیدم و بارها هم از دوستانم که در وزارتخانه بهداشت هستند شنیدم که هیچ تفاوتی بین این دو دارو وجود ندارد.

در مورد اون ثبت اختراع هم فایل رو براتون می فرستم صفحه 10 و 11 فایل رو ببینید، قسمت ادعاها (Claims) بند 4 و بقیه بندها.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   7462349.pdf (اندازه: 244.75 KB / تعداد دفعات دریافت: 53)
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : nahid
درود به دوستان
منم يه خانومي رو ميشناسم كه 11 ساله ام اس داره.و كارمند علوم پزشكي هم هست. خودش ميگه از آونكس اومده سراغ سينوكس و الان 3 ساله سينوكس ميزنه ميگه هيچ فرقي بينشون نيست و به همون اندازه كه از آوونكس راضي بوده از سينوكس هم هست.
 تشکر شده توسط : nahid , homa
پس چرا دكتر من شديدا تاكيد مي كنه كه حتما از آوونكس استفاده بشه؟
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
دكتر من هم همين رو گفت آخه وقتي سينوكس اومد من ششماه بيشتر از دوره سه ساله آونكس باقي نمونده بود روي همين مي گفت من با اين كه سينوكس خوبه يا بده كاري ندارم چون نمي شناسمش. اما در مورد آونكس اطلاعات كافي دارم و مي دونم كه اين دارو امتحان خودش رو پس داده. بنابراين مي خوام كه اين دوره سه ساله خراب نشه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
ضمن احترام به همه سینوکسی ها !
من یک عدد سینوکس زدم و رسما داشتم تخم میذاشتم !
سوییچ کردم رو اونکس و الان نصفه حقوقم و میدم براش فقط برای اینکه
اون اتفاق دوباره نیفته .
در ضمن من همه نسخه های اولیه سینوکس رو خوندم
همه تاکید روی نزدیک بودن این دارو به داروی اصلی داشتن !!! و هیچ جا تاکید روی شباهت کامل نکردن
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
(2010/02/27, 12:08 AM)reza-alizadeh نوشته است: ضمن احترام به همه سینوکسی ها !
من یک عدد سینوکس زدم و رسما داشتم تخم میذاشتم !
سوییچ کردم رو اونکس و الان نصفه حقوقم و میدم براش فقط برای اینکه
اون اتفاق دوباره نیفته .
در ضمن من همه نسخه های اولیه سینوکس رو خوندم
همه تاکید روی نزدیک بودن این دارو به داروی اصلی داشتن !!! و هیچ جا تاکید روی شباهت کامل نکردن

مجوز تولید یک داروی بیوسیمیلار برای نزدیک بودن این دارو به داروی اصلی صادر نمی شود، فقط و فقط باید شرکت سازنده شباهت کامل این دارو را با فرم اصلی آن را ثابت کند.
یعنی: توالی اسید آمینه ای، فرم گلیکوزیلاسیون و درصد هر کدام از ایزوفرمها و ناخالصی ها و فعالیت بیولوژیک و ... دقیقا با استاندارد اروپا EP و یا استاندارد آمریکا USP مطابقت داشته باشد.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : yaro
(2010/02/26, 10:14 PM)sara نوشته است: پس چرا دكتر من شديدا تاكيد مي كنه كه حتما از آوونكس استفاده بشه؟

يه مساله هم هست اونم سيستم بدني هر شخصه.هر كسي بدنش يه جور به دارو جواب ميده.بعضي از پزشكا هم هستن كه واقعا دوست ندارن ريسك كنن.البته ريسك كه نه يه جورايي دوست ندارن نتيجه بهبودي بيمارشون يه باره خراب بشه و سعي مي كنن آزمون وخطا نداشته باشن .ولي يكي مثله دكتر من با قاطعيت ميگه سينوكس و 99درصد بيماراش سينوكس ميزنن و اونايي هم كه آونكس ميزنن با اصرار خودشونه.البته پزشك من يكي از محققاي همين داروي سينوكس هستش و ميگه تمامه مراحل تستش رو هم از ابتدا در جريانش بوده.

[تصویر:  smiley-sick023.gif]
 تشکر شده توسط : saffari_mo
درود دوستان
اول سال نو را تبريك ميگم 1 هفته اي سر به سايت نزدم
سئوالي كه از دوستان دارم در مورد تزريق سينوكس هستش
تا 3 ماه قبل كه 12 تا از سينوكس رو زدم با راهنمايي دوستان تو همين سايت قبل و بعدش يكي دوتا استامينوفن مي خوردم و اثرات بعد از تزريقش مثل بدن درد و سرما ولرز و تب برطرف ميشد حد اكثر تا 12 ساعت.
اما سري جديد سينوكس رو كه گرفتم و تا امروز 4 تا از اونارو زدم واقعا به قول آقا رضا دارم تخم ميذارمangry
اين سري بعد تزريق اونقدر تب ولرز داره كه هيچ مسكني زورش نميرسه و به جاي 12 ساعت تب ولرز 2 روز شده كه من از تب و لرز به خودم مي پيچم.
با دكترم هم صحبت كردم اونم ميگفت بيمارا چند وقتيه از حالات شديد بعد از تزريق سينوكس عذاب ميكشن.
دوستاني كه سينوكس ميزنن متوجه اين مساله تا حالا شدن؟ كه فرقي بين داروي قبلي و جديد باشه ؟
اگه پاسخ بديد ممنون ميشم.
من تازه اولین سریه که سینووکس استفاده می کنم، اما واقعا پدر پدر پدربزرگم دراومده، سه شنبه که تزریق داشتم تا 5 شنبه نتونستم از جام جم بخورم، ولی فکر می کردم که چون تازه دارو رو شروع کردم این حالتا رو دارم .
احسان درست میگه؛ کسایی هستن که این حالتا رو توی تزریقای اخیرشون داشته باشن؟؟؟؟
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
 تشکر شده توسط : yaro

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعات باليني داروي فينگوليد mysis 199 151,803 2018/12/02, 10:54 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,704 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) hamid 32 28,630 2011/02/06, 10:19 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست