امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزگزكردن دست و پا
چی بگم
شما از اول باید دارو مصرف میکردین منظورم همون آمپولاست
مکمل هم باید ویتامین دی استفاده میکردین
بنظرم بهتره دکتری که درمورد ام اس میدونه یعنی تخصصی در زمینه ام اس کارمیکنه برین
اینجوری خیلی بهتره
درضمن باید از دارو استفاده کنید نه اینکه بگیرین برای دکور
همچنین تغذیه رو رعایت کنید
 تشکر شده توسط : یاسی , 0MID
کپسول فلوکستین برای درمان افسردگی های خفیف استفاده میشه وخیلی ربطی به ms نداره مگردرمواردی که بیمارmsدچارافسردگی هایی بشه ولی گاباپنتین همون طور که خودتون گفتین برای رفع گزگز کردن دست وپا داده میشه ومعمولا برای بیمارایی که گرفتگی عضلات دارن هم تجویز میشهicon_questionبهترین تصمیم رو باهمکاری ومشورت پزشکتون میتونین بگیرینwink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , یاسی , 0MID
[quote='niloofary' pid='503872' dateline='1432544033']
چی بگم
شما از اول باید دارو مصرف میکردین منظورم همون آمپولاست
مکمل هم باید ویتامین دی استفاده میکردین
بنظرم بهتره دکتری که درمورد ام اس میدونه یعنی تخصصی در زمینه ام اس کارمیکنه برین
اینجوری خیلی بهتره
درضمن باید از دارو استفاده کنید نه اینکه بگیرین برای دکور
همچنین تغذیه

دکتر من متخصص مغز و اعصاب - تا حالا هم هر 6 ماه یکبار داره با ام آر آی چک می کنه
در مورد قرص هام خودت می دونی بعضیاشون برای تسکین علائمه که من ترجیح دادم با ورزش و سرگرمی کمتر بهش توجه کنم
در مورد استفاده از آمپول ها هم خود دکتر فکر کنم حساسیت موضوع رو میدونه و ریسک نمی کنه اگه لازم بود حتما تجویز می کرد
در هر صورت باید بعضی مواقع اطمینان کنی وگرنه باید به همه چش شک کرد .
 تشکر شده توسط : یه غریبه , یاسی
مشورت با پزشک بهترین کاره که شما انجام دادین . مشورت با ما نتیجش این میشه که یکی میگه آمپول بزن بدون این که معلوم باشه ام اس داشته باشی و یکی میگه نزن .
لبته بعضی پزشکان با تشخیص CIS از این آمپولها برای پیشگیری و کنترل مینویسن .

به یه پزشک متخصص مغز و اعصاب که مرتب وضعیت شما رو چک میکنه اعتماد کنید و هر چی گفت قبول کنید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : 0MID , paeeze
راستش همين تعدد آرا آدم رو گيج ميكنه ، من خودم اولش
چون ويتامين ب١٢ خونم خيلي پايين بود ( ٢٠٢ ) دكتر احتمال داد شايد يه سري
علايم بخاطر اون باشه ولي كلا تو ايران بيشتر دكترا سياست انتظار رو پيش ميگيرن
من خودم از اول با گزگز پاي راست مشكل داشتم تا حالا ولي تعجبم از اينه هر وقت مسافرت
ميرم خيلي گزگز كم ميشه كه فكر ميكنم مشكل بينشيه
در هر صورت الله اعلم و ميسپرم بخودش و دكتري كه بهش بايد اعتماد كرد
 تشکر شده توسط : 0MID
فرهاد جان....
تعدد ارا نیجه اش اینه که شما با پزشکی مشورت کن که تخصص وفلوشیپ msداشته باشه....
بقول اقای نعمت اللهی(رئیس انجمن شیراز)هر نورولژیستی راجع به msاطلاعات کافی و بروز نداره.......
داروهاتو باید وباید مصرف کنی و انشاله بیاری حق تعالی هروزت بهتر از روزای دیگه میشی....innocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : nahid , niloofary
(2015/05/25, 09:57 PM)nahid نوشته است: مشورت با پزشک بهترین کاره که شما انجام دادین . مشورت با ما نتیجش این میشه که یکی میگه آمپول بزن بدون این که معلوم باشه ام اس داشته باشی و یکی میگه نزن .
لبته بعضی پزشکان با تشخیص CIS از این آمپولها برای پیشگیری و کنترل مینویسن .

به یه پزشک متخصص مغز و اعصاب که مرتب وضعیت شما رو چک میکنه اعتماد کنید و هر چی گفت قبول کنید.

CIS نیاز به دارو نداره
جدیدا خیلیا میگن ما CIS داریم و مثلا سینووکس مصرف میکنیم! حس میکنم پزشکای عزیز برای جلوگیری از رعب و وحشت اینو میگن وگرنه والا ما هم حمله نداریم و برای پیشگیری و کنترل دارو مصرف میکنیم.
بیمار نباید تو فاز خماری بمونه، بگن ام اس داره بهتره تا اینکه اینطوری با کلمه ها بازی کنن.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid , 0MID
paeeze عزیز من هم cis هستم و الان دارم آمپول مصرف میکنم
ببینین یه سری پزشکا بخاطر اطلاعات کمی که دارند منتظر حمله دوم میمونن و درمان رو دیرشروع میکنن
حالا شما هم بستگی به خودت و نظر پزشک متخصص ام اس داره که بخوای درمان رو زودتر شروع کنی یا نه
اما قطعا شروع درمان زودتر بهتر جواب میده تا اینکه بذاری برای حمله دوم
درحقیقت با درمان زودتر پیشگیری میکنی و این خیلی خوبه
(2015/05/26, 08:35 AM)niloofary نوشته است: paeeze عزیز من هم cis هستم و الان دارم آمپول مصرف میکنم
ببینین یه سری پزشکا بخاطر اطلاعات کمی که دارند منتظر حمله دوم میمونن و درمان رو دیرشروع میکنن
حالا شما هم بستگی به خودت و نظر پزشک متخصص ام اس داره که بخوای درمان رو زودتر شروع کنی یا نه
اما قطعا شروع درمان زودتر بهتر جواب میده تا اینکه بذاری برای حمله دوم
درحقیقت با درمان زودتر پیشگیری میکنی و این خیلی خوبه

پزشک من دکتر صحراییان هست یه پزشک دیگه هم دارم که متخصص مغز و اعصاب هستند و نه فلوشیپ ام اس . هر دو نظرشون همین بود که CIS نیاز به درمان نداره و پلاک فعال به معنی ام اس هست.
من نظر پزشک هامو گفتم.woman

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

منم دکترم مقدسی هست همکار دکتر صحرائیان
بله پلاک فعال رو تشخیص ام اس میدن

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان