•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برق فیزیوتراپی.
(2011/09/03, 04:07 PM)simorgh نوشته است: دوست عزیز سلام.فیزیوتراپی درمان فیزیکی که عوارض جانبی نداره.فیزیوتراپی به بهبود طیف وسیعی از بیماریهاکمک میکنه.اون چیزی که شبیه برقه بهتون وصل میکنن،امواجیه که برای بدن مشکلی ایجاد نمیکنه.بسته به مشکلی که مریض داره نوع خاصی از امواج استفاده میشه،اگه مشکلپون رو بدونم بهتر راهنماییتون میکنم.با آرزوی بهبودی

سلام خوبین
من الان با عصا راه می رم و هضبه های \ای راستم هم کوتاه شده و تعادل ندارم کار درمانی نی کتم فیزیوتراحی هم همینطور
همسترینگ و یه چیز دیگه
برام خوله ممکنه خوب شم
(2017/06/30, 10:26 AM)negar_negar92 نوشته است:
(2011/09/03, 04:07 PM)simorgh نوشته است: دوست عزیز سلام.فیزیوتراپی درمان فیزیکی که عوارض جانبی نداره.فیزیوتراپی به بهبود طیف وسیعی از بیماریهاکمک میکنه.اون چیزی که شبیه برقه بهتون وصل میکنن،امواجیه که برای بدن مشکلی ایجاد نمیکنه.بسته به مشکلی که مریض داره نوع خاصی از امواج استفاده میشه،اگه مشکلپون رو بدونم بهتر راهنماییتون میکنم.با آرزوی بهبودی

سلام خوبین
من الان با عصا راه می رم و هضبه های \ای راستم هم کوتاه شده و تعادل ندارم کار درمانی نی کتم فیزیوتراحی هم همینطور
همسترینگ و یه چیز دیگه
برام خوله ممکنه خوب شم
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
برای بیمارهای ام اس کاردرمانی همراه فیزیوتراپی و یکمی هم یوگا میتونه بهترین برنامه ورزشی در طول یک جلسه فیزیوتراپی باشه
برای ام اس الکترو تراپی (برق) برای همه بیماران و بصورت عمومی استفاده نمیشه و فقط برای برخی بیماران و اونهم برای مشکلات تکی که به تشخیص دکتر الکترو تراپی لازم هست انجام میشه (مثل زانو درد و برخی اسپاسم های عظلانی و ...)
درکل ورزش برای بیمارهای ام اس باید بصورت مداوم ولی سبک و متغیر و غیر یکنواخت باشد
در مورد کوتاهی عظله هم باید بگم که با حرکات کششی خیلی زود درمان میشه ولی مهمتر از این درمان های تک علامتی اینه که بعد از اینه این علائم خوب شد چجوری cordination (هماهنگی بین عظلات) انجام بشه که اون زمان ورزش مداوم و سبک و متغیر حتما باید انجام بشه
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : nahid
ممنون از جواب چون عضله پاي راستم ضعيف شده و اسپاستيك زياد داره پام و بلند كردن و قرار دادن رو پله با دست بلند مي كنم اين با ورزش خوب مي شه ؟! يا با فيزيوتراپي

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیزیوتراپی و توانبخشی؛ درد جلوی ساق:شین اسپلینت shokolat 0 2,850 2011/11/21, 01:03 PM
آخرین ارسال: shokolat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان