امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدن ام ار ایهای همدیگه
دوستان این تاپیک برای گذاشتن عکس راهنماییتون می کنه
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
نه بابا با این نمیشه من قبلا شکلک میذاشتم برای یوگا ولی الان کلا وقتی روی لینک افزودن تصویر میزنی باز نمیشه اصلا که بخوای بقیه کارها رو بکنی confused2 نمیدونم دلیلش چی هست
بعدشم دوست عزیز میخواستیم در مورد ام ار ای حرف بزنیم نه جوابش دختر خوبHuh
من زیاد موافق این کار نیستم.
نمی دونم چرا! با اینکه خیلی به این چیزا علاقه دارم دوست ندارم خبر بد یا ام ار آی بد دوستام رو ببینم. بنا بر این اینجا رو نمی خونم
مگه اینکه یکی بخواد براش بخونم که تو پخ جوابش رو میدم.

آها راستی ساینا بیا دو تا ام آر آی هات رو بذار ببینیم.smiling
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : Saina , N00shin
بالاخره اقای علیرضا خان میخوای ببینی یا نه ؟
پس چچرا کمیگی بیا ام ار ایها رو بذار ما که نفهمیدیم تکلیفت با خودت چی هست و اما هر جور راحتی فعلا که خبری نیستش angry2

دوست عزیز اینظور که از ام ار ای شما مشخصه البته اگه عکسها بود مشخص تر بود ولی خب ام ار ایتون بنفع ام اس و غده هیپوفیز و جمجمه سالم ولی فکر کنم نوشته روی مهره منظور شاید گردنت باشه و قسمت نیمکره راستیت مشکل هست درسته ؟
بهرحال باید تصاویر باشه قرار ما این بود
(2012/01/04, 11:38 PM)yas نوشته است: بالاخره اقای علیرضا خان میخوای ببینی یا نه ؟
پس چچرا کمیگی بیا ام ار ایها رو بذار ما که نفهمیدیم تکلیفت با خودت چی هست و اما هر جور راحتی فعلا که خبری نیستش angry2

دوست عزیز اینظور که از ام ار ای شما مشخصه البته اگه عکسها بود مشخص تر بود ولی خب ام ار ایتون بنفع ام اس و غده هیپوفیز و جمجمه سالم ولی فکر کنم نوشته روی مهره منظور شاید گردنت باشه و قسمت نیمکره راستیت مشکل هست درسته ؟
بهرحال باید تصاویر باشه قرار ما این بود

آخه پلاکاش کاملا محو شده بودن! برام جالب بود.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
(2012/01/04, 11:36 PM)Prime نوشته است: من زیاد موافق این کار نیستم.
نمی دونم چرا! با اینکه خیلی به این چیزا علاقه دارم دوست ندارم خبر بد یا ام ار آی بد دوستام رو ببینم. بنا بر این اینجا رو نمی خونم
مگه اینکه یکی بخواد براش بخونم که تو پخ جوابش رو میدم.

آها راستی ساینا بیا دو تا ام آر آی هات رو بذار ببینیم.smiling

اگه میخواین جمعه ام آر آی مو بیارم
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
سلام به نظر من جالب نیست. چون نهایتاً میخواین چه نتیجه ای بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟confused2
اینو میگم چون مثلاً خود من تو ام آرآیی که اول گرفتم 4 تا پلاک داشتم, اما تو دومی که حتی با تزریق گرفتم پلاکی نداشتم و الان معلوم نیست ام آر آیم چطو باشهicon_cryicon_cryicon_cry
به نظر من کاری بیهوده است.
شاید اصلاً نظرم اهمیتی نداشته باشه ولی خوب گفتم دیگهAngel
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : Saina , TootFarangi , N00shin , edarzi
(2012/01/04, 09:20 PM)yas نوشته است: نه بابا جواب بدرد چی میخوره هممون استادیم دیگه تعداد پلاکهامون رو میتونیم تشخیص بدیم .....

اولا کار ما هست چون من بخوبی تشخیص میدم و حتی به دکتر میگم میگه ایول
بعدشم خب مگه میشه نباشه اتفاقا جدیدا توی ام ار ایهای سالم که نگاه میکنی میبینی پلاکی وجود نداره توی مغز
بعدشم شاید شما توی گردنت پلاک داری دیگه خانمی چون همیشه گله میکنی از بیماریت در نتیجه شما توی گردن و نخاعت مشکل هست یعنی پلاک هست

ماشالا یاسی خانم.....

confusedlaughing3فکر کنم افرادی هستند تو سایت که بیشتر از من از ام اس گله میکنن دوست عزیز...شما که منو ندیدی,خداروشکر مشکلی ندارمN_aggressive (35)
ولی تو گردنمم که دیدم نبود چیزی ولی دکتر میگه هست.اگه قرار بود ما هم مثل اونا تشخیص بدیم پس اونا این همه عمرشون رو صرف درس خوندن میکنن که چی بشه؟چیزی رو یا بگیرن که بدیهیه و همه میتونن تشخیص بدن؟این منطقیه؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : fireboud , TootFarangi , havaars , مـه ســـا , N00shin , arezooo82 , zohaa
(2012/01/04, 11:34 PM)yas نوشته است: نه بابا با این نمیشه من قبلا شکلک میذاشتم برای یوگا ولی الان کلا وقتی روی لینک افزودن تصویر میزنی باز نمیشه اصلا که بخوای بقیه کارها رو بکنی confused2 نمیدونم دلیلش چی هست
بعدشم دوست عزیز میخواستیم در مورد ام ار ای حرف بزنیم نه جوابش دختر خوبHuh

عزیز ، به دلیل اینکه سرعت اینترنت به شدت کاهش پیدا کرده نمی تونید فایل های با حجم بیشتر از 2 مگابات رو اینجا آپلود کنید.

ضمن اینکه بایس فایل عکس تون را ببرید تو فتوشاپ اندازه اش رو تغیر بدید. اندازه ای کنید که به درد اینترنت می خوره.
من عکس دارم که با دوربین گرفتن اندازه 800 مگابایت هست. عکس هم دارم اندازه اش 20 کیلوبایت هست.

معمولا وقتی کسی قصد داره ام آر آی خودش رو اسکن کنه بفرسته واسه کسی ( کسی رو میشناسم که این کارو کرده !! ) باید بره بیرون بده واسش اسکن حرفه ای انجام بدن.

تصویر برداری با موبایل خوب نمیشه مثلا تو ام آر آی دومی من پلاک اینقدر کوچیک هست که من تشخیص ندادم ، دادم به شوهر خالم واسم پیداش کرد.

تازه وقتی پلاک بزرگ هم داشتم خودم اصلا نمی تونستم تشخیص بدم تا وقتی گفتن فلان جای مغزت پلاک داری.
به هر حال هر کسی تو یک رشته ای تبحر داره ، یکی خیاطه ، یکی پزشکه ، یکی مهندسه ، یکی ...

ولی برای شما بگم من 6 تا پلاک داشتم که حالا شده 5 تا و این 5 تا هم اینقدر کوچیک شده که باید با زوم کردن زیاد مشخص کنن. ینی اولین ام آر آی من پلاک ایندر پزرگ بود که با مثلا زوم 30 راحت مشخص بود ولی تو ام آر آی سومی با زوم 70 دیده شد. ( مقیاس هاش دقیق یادم نیست چه اعدادی بود )
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
پیشنهاد خوبی هستش، من با این کار موافقم...
حالا چطوری بفرستم؟؟؟
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست