امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاد زندگی کردن برای ام.اسی‌ها سخت نیست!
(2012/01/08, 12:02 AM)sara.161 نوشته است: یه چیزی میگم نیاین کتکم نزنیداااا من دوست دارم تجربه های دیگران رو تو این زمینه بدونم

ولی ما خیلی از این چیزا رو میدونیم و ضمانت اجرایی نداره....یعنی انجام نمیدیم....مثلا من جدیدا از خرید کردن لذت نمیبرم confused

علائم افسردگیه؟ نه که خوشم نیاد مثل سابق ذوق مرگ نمیشمlaughing3نمیدونم شاید قدیما مشکل داشتمwink2

چرا کتک دوست من؟
خرید کردن برای خانم‌ها نشاط آوره. ولی این هم مثل تمام موارد دیگر نباید زیاده‌روی بشود. وقتی خیلی روی اون تمرکز کنی، بدن و روحت ناخودآگاه واکنش نشان می‌دهند و حس می‌کنی دیگر از خرید کردن لذت نمی‌بری. یک مدتی ذست نگه‌دار. بگذار نیاز به خرید در تو ایجاد شود. آن وقت برو خرید love51
با واقعیت روبرو شوید!

هرگز از رو در رو شدن با واقعیت نترسید و فرار نکنید. چه بسا اینی که ازش می‌ترسید با روشن شدن محیط، ببینید که فقط سایه‌ی یک چوب لباسی بوده است!
چراغ‌ها را روشن کنید. این اولین واکنش شما باید باشد. آنچه از آن می‌ترسید را شناسایی کنید. دقیقاً بفهمید چی هست و دنبال چی هست و چه آسیبی می‌تواند به شما بزند؟ شاید اصلاً هیچ گزندی به شما نرساند ولی چون نمی‌شناسید، از آن می‌ترسید!

الف) اگر شخصی در محیط کار یا تحصیل شما، قصد تخریب شما را دارد و بین شما و رئیستان یا همکارتان سخن‌چینی و بدگویی می‌کند، نقشه‌اش را نققش بر آب کنید! اینطوری هم سو‌تفاهم میان شما و رئیس‌تان رفع می‌شود هم نزد او محترم می‌شوید و هم آن آدم بد خواه حساب دستش می‌آید!

ب) از بیماری‌تان می‌ترسید؟ آن را خوب و اساسی بشناسید. موقعیت خودتان را خوب ارزیابی کنید. تصور کنید دشمن به شما حمله کرده است. چگونه باید از خود دفاع کنید؟ منکر می‌شوید؟ یا شروع می‌کنید به شناسایی موقعیت و سنجش قدرت؟ مطمئناً شما در هر وضعیتی از دشمن (بیماری) قوی‌تر هستید. چون شما اشرف مخلوقاتید! ولی این دلیل نمی‌شود دشمن را خوار بشمرید و نادیده بگیرید. مثل یک فرمانده نظامی با موقعیت برخورد کنید!
تاکتیک‌ها را بررسی کنید.
نیرو بسیج کنید.
شبیخون بزنید!
پاتک بزنید!
دشمن را مجبور به عقب‌نشینی کنید!
چگونه؟

با جمع‌آوری اطلاعاتِ صحیح!
با تشکیل اتاق فکر!
پیشروی با چشمان باز

مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : najva , hanie , arezoo_azizi , fireboud , MFhealth , بابک57 , nahid , Matilat , zohaa

پیام های داخل این موضوع
RE: شاد زندگی کردن برای ام.اسی‌ها سخت نیست! - توسط havaars - 2012/01/08, 11:48 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زندگی را سخت نگیرید! paeazan 8 6,973 2014/04/22, 02:05 PM
آخرین ارسال: shahrzad.s
  مواد لازم دمنوش برای داشتن اعصاب آرام و سرخوش بودن hamid_147 0 3,686 2014/04/20, 12:13 AM
آخرین ارسال: hamid_147
  ترک عادت های قدیمی،شروع زندگی جدید Escape 3 3,687 2014/02/19, 12:31 AM
آخرین ارسال: spring
  خوب بودن برای چه کسی؟ Escape 6 5,748 2014/02/18, 09:56 AM
آخرین ارسال: سالومه
  چـهار گام برای افزایـش اعتـماد به نفـس 360 0 2,197 2012/10/01, 05:31 PM
آخرین ارسال: 360
  راز داشتن عمر طولانی در دیدگاه و نگرش مثبت به زندگی fereshteh 56 29,544 2012/07/31, 08:23 AM
آخرین ارسال: nazaninamiri70
  5راه ارتقای شوخ طبعی برای ارتقای روابط اجتماعی نازلی 0 2,194 2011/03/17, 10:36 PM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست