نظرسنجی: --------------
-------
0%
0 0%
------
0%
0 0%
در کل 0 رأی 0%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش اماده سازي و تزريق بتافرون جديد
دوستان سر امپول نزدیک ب 12mm هس اگه لایه های پوستم ببینیم ضخامت اپیدرم 004.الی 1.6و درم هم 5الی 7 برابر اپیدرم اگه خیلی خوشبینانه باشیم 12.8 میشه یعنی زیر12.8 هیپودرم همون چربی میشه که اگه تزریق تو این ناحیه انجام بشه جذب نمیشه
دلیلل این چیه ؟
ایا تو چربی جذب میشه که 90 میزنن؟یا اینکه همه ضخامت لایه های پوستشان حداکثره که90 میزنن؟
confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : یاسی
سلام
با تشکر از این آموزشی که در این بخش قرار دادی icon_questionicon_question
فقط می خواستم بدونم 305320_JC_thinking
فیلم آموزشی هم در مورد بتافرون وجود داره angelangel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : الی کوچولو
دوستان یه سوال: من دو تا مورد دیدم تو این 2 ماه بعضی وقت ها با اینکه بصورت 8 و دایره ای میچرخونم هنوز حس میکنم خوب حل نشده و با چشم دیده میشه و دوم اینکه بعد از تزریق بالای سوزن کف و سفیدک هست این دلیلش چیه ؟ دارو کامل تزریق نشده ؟Undecided
وقتى حس كرديد ذراتش مشخصه يا به چرخش ادامه بديد تا حل شه يا يكم استراحت بديد
اگه موقع كشيدن دارو توى سرنگ، ويالتون كف كرده باشه، اين كف بالاى سرنگ ميمونه. بهترين كار بعد از ديدن كف توى ويال، استراحت دادن به ويال ه در حد چند دقيقه. درست ميشهBlush
 تشکر شده توسط : i_am
(2016/11/15, 01:50 AM)یه غریبه نوشته است: وقتى حس كرديد ذراتش مشخصه يا به چرخش ادامه بديد تا حل شه يا يكم استراحت بديد
اگه موقع كشيدن دارو توى سرنگ، ويالتون كف كرده باشه، اين كف بالاى سرنگ ميمونه. بهترين كار بعد از ديدن كف توى ويال، استراحت دادن به ويال ه در حد چند دقيقه. درست ميشهBlush

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون BlushBlushBlush فکر کنم چند ماهی طول بکشه تا حرفه ای بشم Smiley-cool14 ممنون Blush
 تشکر شده توسط : یه غریبه
کسی می دونه توی شیراز برای آموزش تزریق بتافرون کجا باید بریم؟ به کدوم درمانگاه یا بیمارستان؟
من امروز که رفتم برای اولین بار بتافرون رو از داروخانه هلال احمر گرفتم کسی رو به من معرفی نکردند دوستانی که در شیراز هستند لطفا راهنمایی کنند. چون هفته ی بعد باید مصرف دارو رو شروع کنم و حتی نمی دانم باید در شروع چه مقدار از دارو رو مصرف کنم(یک چهارم و..). icon_biggrin
من سال 93 بتافرون زدم و با دوز یک چهارم شروع کردم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
(2017/05/05, 06:55 PM)atousa69 نوشته است: کسی می دونه توی شیراز برای آموزش تزریق بتافرون کجا باید بریم؟ به کدوم درمانگاه یا بیمارستان؟
من امروز که رفتم برای اولین بار بتافرون رو از داروخانه هلال احمر گرفتم کسی رو به من معرفی نکردند دوستانی که در شیراز هستند لطفا راهنمایی کنند. چون هفته ی بعد باید مصرف دارو رو شروع کنم و حتی نمی دانم باید در شروع چه مقدار از دارو رو مصرف کنم(یک چهارم و..). icon_biggrin

سلام
قبل شروع تزریق باید آموزش تزریق و نحوه آماده سازی دارو را از پرستار شرکت ببینید

بهترین روش دسترسی به پرستار شرکت
گرفتن آدرس نزدیکترین مرکز آموزش بتافرون از انخمن ام اس شهر یا مرکز استان هست
(من اطلاعات انجمن ام اس استان شما را ندارم فکر کنم 118 شهرتون کمکتون کنه )
یا
از انجمن ام اس ایران
شماره :
02166953907
یا
از
واحد پرستاری بتافرون تو تهران
به شماره :
02188782237
02188782238
02188782239
شرکت مرکزی :
02182268100
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : nahid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقایسه اثربخشی داروهای آونکس، ربیف و بتافرون shokolat 11 13,676 2012/09/09, 11:54 AM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان