امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه حل های مختلف برای لاغر شدن
[quote='odika' pid='267808' dateline='1352537388']
من و شوهرم عاااشق خوردنیم خب Tongue پس لطفا یکی یه راهی رو بگه برای داشتن تناسب اندام به جز کنترل مواد غذایی ورودی wink2
یه ورزش (که هم برای سلامتی هم تناسب اندام هم اعصاب هم اعتمادبنفس بهتر از رژیمه
اینجوری کار سخت تر میشه چون به ازای کالری دریافتی باید فعالیت کرد تا سوخت وساز کالری ها کامل انجام بشه.همه ورزشها بسه به توانایی افراد ومیزان کالری دریافتی هر فرد طرح ریزی وانجام میشه.

همیشه دو کفه ترازو در یک سطح باشن تعادل برقراره.پس هر چقدر عاشق خوردن هستیم همونقدر هم عاشق فعالیت بدنی بالا باید باشیم.ورزش ایروبیک کمترینشهwink2wink2wink2

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : odika
خب بگید کسی که غذا کم میخوره یا بهتر بگم نمیخوره،آب زیاد میخوره،بسختی ورزش میکنه،شنا میکنه،بشدت حرص وجوش وغصه میخوره،روزی 13تا قرص میخوره،بسختی میتونه بخوابه،بسختی راه میره ولی هنوز چاقه باید چیکار کنه؟!
بدبختی من اینه که با وجود شرایط بالا بازم دارم چاق میشم!
(2011/12/24, 09:34 PM)Matilat نوشته است: آخه لاغر شدنم شد کااار ؟
من دارم خودمو می کشم یه گرم زیاد بشم confused2
کاش من هم اینطوری بودم.sad2sad2sad2sad2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

بعضا این اشتباه رو میکنن که اگر غذا کم بخورن یا نخورن میتونن لاغر بشن بسرعتangry2
این اشتباهترین اشتباه هاست!بدن ما متابولیسم وسوخت وساز رو باید درچرخه طبیعیه خودش طی کنه ورودی داشته باشه تا خروجی مناسب هم داشته باشه چرخه این چرخش با فعالیت های بدنی کامل میشه.
اینکه خوب نخوابی یه دلیل چاقی واینکه13تا قرص میخورید گاها داروها اینرو میطلبه که درکنارش ورزش وفعالیت مناسب داشته باشید.
اب زیاد خوردن فقط باعث حجیم شدن معده از مایعات وبی رغبتی وبی میلی به غذا خوردن میشه که همین نقطه ضعف برای چرخه سوخت وساز هست.
با درنظر گرفتن bmiو یه ازمایش کارکردی تیروئید شاید نتیجه بهتری بگیریمagreement2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : نازلی
(2012/11/10, 05:18 PM)shokolat نوشته است: [quote='odika' pid='267808' dateline='1352537388']
من و شوهرم عاااشق خوردنیم خب Tongue پس لطفا یکی یه راهی رو بگه برای داشتن تناسب اندام به جز کنترل مواد غذایی ورودی wink2
یه ورزش (که هم برای سلامتی هم تناسب اندام هم اعصاب هم اعتمادبنفس بهتر از رژیمه
اینجوری کار سخت تر میشه چون به ازای کالری دریافتی باید فعالیت کرد تا سوخت وساز کالری ها کامل انجام بشه.همه ورزشها بسه به توانایی افراد ومیزان کالری دریافتی هر فرد طرح ریزی وانجام میشه.

همیشه دو کفه ترازو در یک سطح باشن تعادل برقراره.پس هر چقدر عاشق خوردن هستیم همونقدر هم عاشق فعالیت بدنی بالا باید باشیم.ورزش ایروبیک کمترینشهwink2wink2wink2

منم مساله ای نداشتم با این موضوع، هم باشگاه میرفتم هم لذتم رو از خوردن می بردم تا اینکه بی حسیم برگشت و دکتر گفت فقط ورزش آبی (که تو یه پست دیگه هم گفته بودم که شنا هم کمتر کالری سوزه هم هزینه استخر به عنوان ورزش ثابت و مداوم برای همه به صرفه نیست). با این سایت که آشنا شدم متوجه شدم همونطور که شدت و نوع ام اس تو همه متفاوته واکنش بدن ها هم به ورزش گویا متفاوته.
انگار تنها راه همون کنترل ورودیه که همسر منم شدیدا با رژیم مخالفه.
من عاااااشق تردمیل بودم Confused
ما برای فروریختن آنچه کهنه شده است، آفریده شده ایم
در ما دمیدند که طغیانگر و شورش آفرین باشیم... fighting0030.gif
 تشکر شده توسط : نازلی , shokolat

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ورزشی موثر برای مبتلایان به ام اس shokolat 21 17,544 2014/03/24, 10:40 PM
آخرین ارسال: طلایی
  ۵ نکته برای ترشح بیشتر هورمون رشد shokolat 0 2,759 2013/04/17, 10:30 AM
آخرین ارسال: shokolat
  ۴ حرکت فوق العاده خطرناک برای بدن shokolat 2 3,164 2012/10/05, 09:42 PM
آخرین ارسال: reza_akrami_a
  8 اصل برای ورزش های تابستانی shokolat 0 2,320 2012/09/01, 09:41 AM
Heart چقدر پروتئین برای تقویت ماهیچه ها نیاز است؟ شهرزاد 0 2,351 2012/06/06, 12:39 AM
آخرین ارسال: شهرزاد
  ورزش برای برخی افراد مفید به نظر نمی رسد. warrior 0 2,150 2012/06/02, 02:23 AM
آخرین ارسال: warrior
  بهترین ساعت برای دویدن و لاغر شدن shokolat 0 2,602 2011/12/25, 11:10 AM
  10 توصیه برای کارمند سالم بودن shokolat 1 3,041 2011/11/23, 11:22 PM
آخرین ارسال: ساغر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان