•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام آرآی رایگان و با تخفیف
(2016/07/19, 09:40 AM)Salimi.r نوشته است: آقاااا ما بیممون آزاده.. هر وقت ام ار ای بدم ۷۰۰ میشه. البته اصفهانیم و بیمارستان امام حسین نداریم..angry

کلینیک ام اس بیمارستان الزهرا ام آر ای رایگان برای ام اسی ها نداره؟ البته الان دیگه فکر کنم به جای اون کلینیک مرکز ام اس باهنر ایجاد شده ولی با این حال یه سوالی بپرسین ضرر نداره
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2016/07/19, 09:40 AM)Salimi.r نوشته است: آقاااا ما بیممون آزاده.. هر وقت ام ار ای بدم ۷۰۰ میشه. البته اصفهانیم و بیمارستان امام حسین نداریم..angry

یعنی بیمه اصلی هم ندارین ؟ منظور همون خدمات درمانی ( سلامت) و یا تامین اجتماعی ؟

الان دو ساله که گفتن هر کس بیمه نداره بیاد رایگان دفترچه بیمه سلامت ایران ( همون خدمات درمانی سابق ) بگیره . با دفترچه بیمه سلامت هم MRI مغز و گردن با و بدون تزریق بیشتر از 400 فکر نمیکنم بشه . توی بیمارستانای دولتی شهرتون ارزونتر باید باشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سلام. داخل تهران غیر از این یمارستان جای دیگه هم مجانی ام ار ای میگیرن؟
دوستان تهران جای هست که ام ار ای رایگان انجام بده کارشم خوب باشه واگه هست مراحلش چیه
 تشکر شده توسط : SSA
تازگیا یک آقای دکتری بهم گفت برو ام آر آی پارسیان توی جمالزاده، اون جا برای ام اسی هایی که کارت ام اس دارن رایگانه.
راستش من تنبلیم اومد برم!
اما زنگ زدم و شرایطش رو پرسیدم گفتن بیاین اینجا ما معرفی نامه مینویسیم برای بیمارستان (اگه اشتباه نکنم بیمارستان فیروزگر)
منم نرفتم.
حوصله این همه دوندگی رو ندارم.
مطمئنا بیشتر از یکی دو ماه طول میکشه.
و گفت اگر با بیمه تامین اجتماعی پیش خودمون بیای حدود 700 هزار تومن میشه.
کل مراحلش هم 5 روزه جواب میده.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : Aydanima
دوستان بنظرتون این مرکز پارسیان کارش خوب هست یا نه
من همیشه پارسیان میرم نمیدونستم با کارت رایگانه! منزلمون نزدیک به این مرکز ام آر آی هست کارشونم خوبه قبلا بیمارستان عرفان ميرفتم که بعد از ازدواج بهم دور شد و رفتم پارسیان که دکترم گفت دیگه تغییر نده جایی که mri میدی رو چون حساسیت دستگاه ها فرق میکنه روند بیماری مشخص نمیشه
(2016/12/14, 02:14 AM)SSA نوشته است: تازگیا یک آقای دکتری بهم گفت برو ام آر آی پارسیان توی جمالزاده، اون جا برای ام اسی هایی که کارت ام اس دارن رایگانه.
راستش من تنبلیم اومد برم!
اما زنگ زدم و شرایطش رو پرسیدم گفتن بیاین اینجا ما معرفی نامه مینویسیم برای بیمارستان (اگه اشتباه نکنم بیمارستان فیروزگر)
منم نرفتم.
حوصله این همه دوندگی رو ندارم.
مطمئنا بیشتر از یکی دو ماه طول میکشه.
و گفت اگر با بیمه تامین اجتماعی پیش خودمون بیای حدود 700 هزار تومن میشه.
کل مراحلش هم 5 روزه جواب میده.

کارت ام اس چیه؟
منظورتون کارت هوشمند بیمه برای دارو هست؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : niloofary , SSA
دوستان من چند ساعت پیش زنگ زدم پارسیان و درمورد تخفیف mri برای بیماران ms سوال پرسیدم و گفتن که به تلگرام شماره ای که میدن عکس نسخه پزشک رو باید بفرستم تا میزان تخفیف رو بگن و شاید رایگان هم بشه گفتن کارت انجمن ام اس باید همراه باشه
 تشکر شده توسط : paeeze , niloofary
دوستان دیروز من تماس گرفتم گفتم ام ار ای برای بیماران ام اس چنده گفتنداگه کا ت انجمن به همراه معرفی نامه داشته باشی رایگان هست وفقط پول ویال ولباس رو میگیرن
میدان انقلاب ابتدای کارگرخیابان نصرت نبش جمال زاده مرکزتصویربرداری پارسیان
66591859
 تشکر شده توسط : niloofary , nahid , hadisss

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پالس تراپی رایگان بدون نیاز به بستری شدن h.kakavand 23 18,058 2018/03/12, 07:54 PM
آخرین ارسال: glassheart
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,789 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  تخفیف بهای برق khatereh. 76 50,410 2016/05/30, 06:02 PM
آخرین ارسال: افشین
  طرح تحقیقاتی ام اس(نوار مغز و نوار گوش رایگان) naz.gigili 13 12,538 2015/12/08, 09:47 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,858 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,454 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  ارائه خدمات رایگان مشاوره fireboud 8 13,355 2012/06/05, 06:53 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان