امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد !
اونروز کلی با احساس حرف زده بودم الان دیگه نمیتونم برم تو حس، فقط خلاصه مطلبی که مطرح کردم این بود که عزیزان ام اسی از این فیلم انقدر دلخور نشید. میدونید مشکل شما در این مرحله اینه که از دیدن چنین صحنه هایی دگرگون میشید (خودم هم این مشکل را داشتم) و حاضر نیستید واقعیت این بیماری را بپذیرید (واقعیتی که براحتی میشه پیشگیری کرد)
باز هم تحمل شما زیاده که به تماشای فیلم نشستید. همونطور که قبلا گفتم من با دیدن فیلم کمدی مهران مدیری که اشاره کوچیکی به ام اس و عصا داشت کلی گریه کرده بودم و تا چند روز بهم ریخته بودم..
در حال حاضر که دیگه حساسیتی روی موضوع ام اس ندارم، به نظرم این فیلم خیلی هم آموزنده بود. فیلم در مورد معضل اجتماعی سست شدن عنصر خانواده و سستی تعهد ازدواج داشت و خانواده های زیادی هستند که این فیلم دقیقا موضوع زندگی اونهاست. هرچند که خانواده های خوب زیادی هستند که از همسرشون بخوبی حمایت و مراقبت میکنند.

در پایان یک خبر خوب براتون دارم.
من با خانم رخشان بنی اعتماد در مورد مراحل درمان و بهبودیم صحبت کردم و قرار شده که در موردم یک فیلم بسازه.icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : بهــار , TootFarangi , arezooo82 , Prime , nafass , fafa , arezoo_azizi , O#!!! , عمومهربان

پیام های داخل این موضوع
RE: بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد ! - توسط شفا یافته - 2011/12/14, 01:34 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست