•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد !
سعيده جون كار ديگه اي نميخواي بكني؟تعارف نكن تا داغيم نونو بچسبون
ميخواي منم فردا نرم امتحان بدم بيوفتم به نشانه اعتراض؟
 تشکر شده توسط : آرزو , earth
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
آفرین سعیده جونم
همینه دیگه خارجی ها انقدر شاد هستند از این فیلم های مزخرف نمی بینند که...
برو بخر برو...
اتفاقا خیلی هم جنبه مثبت داشته چرا انقدر منفی ببینیم؟
همین که فرشته انقدر دلش باخداست که حتی اگه خودش نمیتونه بیشعوری اطرافیانشو ثابت کنه فقط سکوت میکنه تا خدا تقاصه شو...................
اسم فرشته بیخود نبود اون قاصدک لبه ایوون بیخود نبود اون اون اون.....................
برای اولین فیلم ها خیلی هم خوبه همیشه اغاز بی نقص نیست پس با فقط دید منفی هیچوقت هیچ چیز رنگ مثبت نمیگیره از خودما همیشه همه چی شروع میشه
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : fafa , آرزو , leili , O#!!! , MAHDI , arezoo_azizi , h.kakavand
خوش به حالت شکلات که انقده مثبت بین هستی. من که نیستم. برعکس ایمان قوی که دارم ولی اصلن مثبت نمی بینم. اینکه دست خدا بالای همه دستهاست و چوبی که می زنه دوا نداره رو با تمام وجودم بهش ایمان دارم. ولی همون خدا گفته از تو حرکت از من برکت. به هر حال هرکس هر نظری داره محترم و ارزشمنده. از قوانین تمدن یکیش اینه که شما تا جایی آزادی که آزادی دیگران رو خدشه دار نکنی منم به دید و نظر تو شکلات احترام می گذارم. ولی خود پیامبر و ائمه هم ساکت ننشستند. چرا که پیامبر هجرت کرد از حماقت آدمهای دور و برش امام حسین هم همه اقوامش رو قربانی کرد. وگرنه باید با توجه به حرف تو ساکت می شد تا خدا قاصدکی بفرسته و به دادش برسه.

وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : آرزو , shokolat , h.kakavand
بیاییم با هم سرمایه بزاریم و یک فیلم بسازیم

من نقشه اول باشم ام اس میگیرم ...لیلی و شکلات و آرزو ...... همه دوستای ام اسی من هستند

بعد محمد رضا گلزار و چند تا از این بازیگرای معروف عاشقه من میشن

بعد لیلی حسودیش میشه N_aggressive (35)

بعد که به تمامی خواستگارام میگم ام اس دارم .... همشون میگن داری که داری ....اگه ام اس نداشتی اونوقت نمیگرفتیمت smiling

من میمونم و هزار تا عاشق و کشته مرده

لیلی و آرزو و شکلات هم کلی به من حسودی میکننN_aggressive (35)

آخره فیلم هم من خواستگارامو میفرستم برای دوستام همه ازدواج میکنن و ماجرای حسادتشون تموم میشه هر کدوم هم 5 تا 5 تا بچه میارن

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : shokolat , آرزو , baran1390 , earth , leili , parastoo joon , fafa , O#!!! , Matilat , فرناز , h.kakavand , parisa2011
نه سعیده جونم منم با نظرای همتون موافقم که نباید ساکت نشستagreement2
فقط منظورم این بود که اگه یه کوچولو مثبت هاشم ببینیم بد نیست بهتر میتونیم پیشرفت کنیم
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : baran1390
سما خدا خیرت بده چقده خندیدم.laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : آرزو , sama
سلام دوستان
تكرار اين فيلم كي پخش ميشه از كدوم شبكه لطفآ اگه ميدونين اعلام كنيد
دوست خوب تا جاییکه من می دونم تکرارِ این سریال نمی دونم فیلم یا هرچی هست (شاید برای شما هم اتفاق بیفتد) معمولن یکشنبه هاست. یعنی جمعه شب پخش می شه یکشنبه شب ساعت یازده تکرار می کنه اما گویا یکی از دوستان گفته شنبه شب. اگه دقیق تر فهمیدم همینجا بهتون خبر می دم.
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : عمومهربان
(2011/12/09, 09:28 PM)عمومهربان نوشته است: سلام دوستان
تكرار اين فيلم كي پخش ميشه از كدوم شبكه لطفآ اگه ميدونين اعلام كنيد

فکر کنم فردا ساعت 11 شب
از شبکه 5
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : عمومهربان

•  قبلی