امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غلبه بر كم حوصلگی
Information 
دوستان عزیز من الان مدت 6 ماه است که به ام اس مبتلا شدم.
توی این مدت بسیار گوشه گیر شدم البته این کار رو عمدی انجام نمی دم چون من با مریضی ام خیلی خوب کنار اومدم و اون رو جزئی از زندگی خودم کردم و حتی خیلی وقتا خانواده ام یادم می یارند که باید آمپول هام رو بزنم ولی مشکلی که الان دارم اینه که من خیلی کم حوصله شدم . صبح ها ساعت 7 میرم سر کار و ساعت 2 بر می گردم و می خوابم . کار هر روز من شده همین حتی حوصله ندارم یک فیلم نگاه کنم یا اینکه یک صفحه کتاب بخونم!
خیلی از دوستانم با هام قهر کردند می گند که تو عمدا دیگه سراغ ما نمی یایی! در صورتی که اینطوری نیست. خیلی کم حوصله شدم!
نمی دونم چیکار کنم؟
تورو خدا نگید با دکترت مشورت کن که من خودم بیشتر از اینا اطلاعات دارم!!!!!
 تشکر شده توسط : Hasty , N00shin , yummy , ساغر , najva , sargol , ساحل , leili-asmaneh , forough , نونا , زیبا* , پریا حقیقت پور , A.Kh , _yasi_ , Nazaritafti20
عزیزم خوب بعضی وقتا آدما بی حوصله میشن و وقتی بشینن خوب فکر کنن میفهمن چرا بی حوصله هستن
ولی من بهم ثابت شده که اگه به این حالتم ادامه بدم خیلی منو درگیر میکنه
واسه همین اگه حتی دوست نداشته باشم و حوصله بیرون رفتن با دوستامو نداشته باشم به اجبار دسته خودمو میگیرمو میبرم!
بعد که میرم میگم چه خوب شد که اومدمwink2
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : shahrzad , آذرستون , setare , Hasty , arezoo_azizi , پریا حقیقت پور , A.Kh , Nazaritafti20
این بی حوصله بودن برا همه ممکنه پیش بیاد..مثلا اگه به دکترت بگی چه کمکی بهت میکنه در این مورد!
به نظر منم خودتو یه مدت مجبور کن بری گردش..یا اگه حوصله جمع رو نداری تنهایی برو کوهSmile (16)
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , آذرستون , setare , Hasty , arezoo_azizi , زیبا* , پریا حقیقت پور , A.Kh
منم يه مدت طولاني همينطوري بودم.
1ساله سركار نميرم 1ترم مرخصي گرفتم و دانشگاه نميرم.تو اين مدت هم دارم براي خودم زندگي ميكنم فقط تفريح ميكنم تا آرامشي كه ميخوام بدست بيارم كارايي كه دوست دارم انجام ميدم اونطوري كه دوست دارم اين چند وقت و گذروندم تو هم براي خودت باش براي خودت زندگي كن وحال كنagreement2

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

تشکر شده توسط : آذرستون , arezoo_azizi , Hasty , پریا حقیقت پور , A.Kh , _yasi_
منم اصولا بی حوصلم .با اینکه همیشه تنهام حتی حوصله تلویزیون رو هم ندارم.هرجا باشم دلم برا خونه م تنگ میشه و زود می خوام برگردمconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : setare , arezoo_azizi , Hasty , آذرستون , forough , زیبا* , پریا حقیقت پور , A.Kh
منم خیلی کم حوصله ام همیشه مامانم باهام بحث میکنه که چته چرا حوصله فلان جا رو نداری یا نمیای ؟ پس کجا میخوای بری میگم هیچ جا همینجا برای خودم بیشتر تنهایی رو ترجیح میدم و کلا حوصله کارای قبل از اینکه بیمار بشم رو ندارم مثل مثلا ادامه تحصیل یا کتاب خوندن یا کارهای مورد علاقم

ولی وقتیم توی موقعیت مثلا مهمونی قرار بگیرم بیشترین کسیکه میخنده و شوخی میکنه خودمم agreement2خوبه میدونی چرا چون کسی خبر نداره ام اس مهمون خونه منه agreement2
 تشکر شده توسط : ساغر , arezoo_azizi , Hasty , آذرستون , willen , forough , پریا حقیقت پور , A.Kh , Nazaritafti20
اون اول هاش حوصله هیچی رو نداشتم ولی اینقدر رو خودم کار کردم تا خوب شدم.
من خیلی دوست داشتم با دوستام برم بیرون ، میرفتم بیرون اینور اونور ، البته دانشگاه هم تموم نشده بود خوب خیلی تاثیر داشت.
یک کاری رو خیلی خیلی دوست می دارید انجام بدید خیلی تاثیر داره تو غلبه بر کم حوصلگی تون icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , Hasty , آذرستون , forough , پریا حقیقت پور , A.Kh
(2011/12/06, 01:48 PM)setare نوشته است: منم يه مدت طولاني همينطوري بودم.
1ساله سركار نميرم 1ترم مرخصي گرفتم و دانشگاه نميرم.تو اين مدت هم دارم براي خودم زندگي ميكنم فقط تفريح ميكنم تا آرامشي كه ميخوام بدست بيارم كارايي كه دوست دارم انجام ميدم اونطوري كه دوست دارم اين چند وقت و گذروندم تو هم براي خودت باش براي خودت زندگي كن وحال كنagreement2

من هم الان دارم همین کارو می کنم.ولی خوب من الان تو بدترین دوره بیمارم هستم.

این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , آذرستون , forough , پریا حقیقت پور , A.Kh , Nazaritafti20
منم خیلی بی حوصله بودم اما مدت زیادی روی خودم کار کردم اول شروع کردم با اینتر نت کار کردن بعد حواسمو رو کار برای پروژم جمع کردم این وسط با این سایت آشنا شدم که باعث شد دوستا زیادی پیدا کنم هر وقت حوصلم سر میره فورا به سایت سر میزنم از احوال دوستام موارد مربوط به بیماریم مطلع میشم که خیلی برام جالبه wink2wink2wink2حتی ماه گذشته که 5 روز تو بیمارستان بودم هر وقت حوصله ام سر میرفت با گوشیم میومدم تو سایت وخودمو سرگم می کردمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question الان هم یه پا معتاد کامل به این سایت شدم که دیگه اصلا حوصلم سر نمی ره laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.giflove51

فایل‌(های) پیوست شده
.gif   11.GIF (اندازه: 11.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 9)
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , آذرستون , رنگین کمان , baran1390 , forough , پریا حقیقت پور , A.Kh , Nazaritafti20
اگه یک نظر سنجی بذارین اغلب ما گرفتار این مشکل هستیم و بهترین کار همینه که دوستان در بالا اشاره کردن
از چیزایی که آدمو سرحال میکنه رفتن به شنا خیلی نشاط آوره
و حتماَ حتماَ شرکت کردن در یک کلاس مثل : یوگا یا یک ورزشی که زیاد خستت نکنه و هر روز یا یک روز در میان از خونه حتما مجبور باشی بزنی بیرون خیلی عالیه
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : arezoo_azizi , Hasty , آذرستون , najva , leili-asmaneh , sh.ti , پریا حقیقت پور , A.Kh , Nazaritafti20

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست