ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها
2016/07/02, 08:17 AM
ارسال: #41
 (Print Post)
RE: اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها
(2016/07/01 08:43 PM)hessam نوشته شده توسط:  با خوندنه مطالب این تاپیک یک سوال برای من پیش آمد icon_cryicon_cry
ما به جزء داروی اصلیمون angelangel
چه داروی جانبی دیگه به جزء ویتامین د 3 استفاده می کنیم 305320_JC_thinkingکه مربوط به ام اس هم می شه ؟
من پرگابالین سیمبالتا نورتریبتلین و وبتامین استفاده میکنمconfused

I want to define my life help me my God
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2016/07/08, 08:35 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/07/08 08:43 PM، توسط princessparisa.)
ارسال: #42
 (Print Post)
بچه ها من مشکل نورالژی عصب سه قلو دارم که حملات دردناک وحشتناکی داره. که الان یکساله که براش کاربامازپین مصرف می کردم شبی یک نصف 200.
5-6 ماه پیش حمله بدی داشتم که دکترا بعد از دادن ترامادول و کنترل دردم ، دوز کاربامازپین ( تگرتول) رو به 400 رسوندن و همراهش پرگابالین 75 رو هم اضافه کردن. الان بعد از 5-6 ماه صورتم راشهای پوستی شدیدی پیدا کرده که با هیچ چیزی هم خوب نمیشه. جوشهای ریزی که فقط هم تو صورتمه و شدیدا هم خارش داره. می خواستم ببینم کسی می دونه که ممکنه این از پرگابالین باشه ؟ ممکنه یک دارو تا 4-5 ماه عوارضی نشون نده و یک دفعه باعث راش پوستی شدید بشه؟ چون هیچ چیز جدیدی هم در زندگیم این چند ساله عوض نشده. نه لوازم آرایش نه شامپو نه صابون نه هیچی که بگم حساسیت به چیز دیگه ای هست. احتمال زیاد یا از تگرتول هست یا پرگابالین. چون راش پوستی جزو عوارض هر دو نوشته شده. اگر مال تگرتول باشه که بیچاره میشم .چون داروی اصلیمه و با چیز دیگه ای قابل تعویض نیست. خیلی ناراحتم . دو ماهه تو خونم فقط. دیگه نمی تونم آرایش کنم . همش دستمال خیس میذارم روی صورتم از بس خارش داره.
ضمنا من احساس میکنم حافظم خیلی ضعیفتر شده و واقعا چیزهایی که هرگز یادم نمی رفت رو گاهی یادم نمیاد. همینطور تمرکزم کم شده . در یک سایتی هم خوندم که پرگابالین حافظه رو کم میکنه. راستش من خیلی می ترسم. که مجبور باشم این قرص رو بخورم و پوستم همیشه اینجوری بمونه. حافظم رو از دست بدم و ... این هم سایتی که گفتم:
http://m-f91.blogfa.com/tag/%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88
تو رو خدا کسی اگر در این مورد آگاهی یا تجربه ای داره راهنماییم کنه.مرسی
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh
2016/07/09, 01:09 AM
ارسال: #43
 (Print Post)
منم سه ساله كاربامازپين مي خورم به اضافه قرصهاي ديگه جوش هاي سر سياه صورتم خيلي زياد شده و يه خط در ميون هم جوش چركي مي زنم ولي راش پوستي نداشتم به اين صورت حالا باز به دكتر بگو ببين چي مي گه

مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر وعوارض گاباپنتين (نوروپنتین ) - تجربه ها yaro 185 297,124 2016/09/04 10:58 PM
آخرین ارسال: مُنا_منتظر المهدی
Wink سیتالوپرام عوارض و فایده ها nahid 70 271,600 2015/11/14 11:49 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  تفاوت اثر گاباپنتين و پرگابالین (لایریکا) مریم جاهد 13 1,381 2015/01/28 09:19 AM
آخرین ارسال: گولن
  تجربه مصرف قرص متوترکسات دارید؟ sargol 6 16,176 2013/09/08 12:45 AM
آخرین ارسال: kaveh_plus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان