امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انرژي درماني و MS
(2011/04/10, 09:15 AM)pic نوشته است: نظر شما در مورد انرژي درماني و بيماري ام اس چيست؟
چرا فکر میکنیم با انرژی درمانی همه چی درست میشه،من خودم درمانگر هستم اول از همه که کسایی که میان برای درمانگری هیچ اعتقادی به درمان با انرژی ندارن و فقط به توصیه این و اون برای امتحان کردن این راه رو هم میرن،وقتی اعتقاد ندارند پس هر چه نشونه رو هم براشون بزاری اونو نمیبینند،مثلا بیماری داشتم که تو آی سی یو بستری بود و ۴هفته لوله دو شاخه درون ریه هاش بود و با دستگاه تنفس میکرد وقتی برادرشون به من زنگ زد برای بار اول من از اعتقاداتش پرسیدم که آیا اعتقاد به انرژی درمانی داره یا نه که جواب داد بله و من درویش هستم و در مورد انرژی ها تحقیق کردم و خلاصه منو مجاب کرد منم بهش برای یک هفته بعد قرار گذاشتم،دو سه روز بعد از صبح که بیدار شدم دیدم همش به فکر اون آقا و برادرشم بعد از چند ساعت مراقبه روزانه یکدفعه خودم رو بالای سر بیمار تو آی سی یو دیدم و یک لحظه فهمیدم حالش اصلا روبه راه نیست خلاصه من تا ساعت ۱۰ شب درگیر این آقا بودم و فکرم مشغول اینو میدونستم که یک چیزی از من میخواد و حالش خوب نیست بلاخره ساعت۱۲شب دلم طاقت نیاورد و به همون برادری که باهاش صحبت کردم زنگ زدم و بهش گفتم که یه ندای درخواست کمک از طرف برادرت بهم رسیده حالش خیلی بده امشب رو اگه میتونی خیلب براش دعا کن و یه ذکر هم بهش گفتم و قطع کردم فردا بعداز ظهر رفتم سر قرار دم بیمارستان ساسان و برای اولین بار برادر بیمار رو دیدم و قرارشد بریم آی سی یو و خود بیمار رو هم برای بار اول ببینم تو راه اطاق بهم گفت فلانی دیشب برادرم دکترش گفته شب خیلی سختی رو گذرونده و دم دمای صبح آروم شده حالا من این موضوع رو میدونستم و اصلا خودم دیشبش زودتر بهش گفته بودم اما نه این آقا حرفی بهم زد نه من به روی خودم آوردم،رفتیم سر بیمار رو من کارمو انجام دادم و هرچی بود همونجا میزارم و نمیگم براتون اما موقع رفتن برادرش هی بهم میگفت باید وایستم تا فردا ببینم چطور میشه من برادرش رو از مرگ برگردونده بودم و اون انتظار معجزه داشت در صورتی که معجزه جلوی روش اتفاق افتاده بود اما اون نشونه هاشو ندیده بود،بعد از این کلی با خالق دعوا کردم که چرا منو میفرستی سر بیماری که خونوادش هیچ اعتقادی نداره و منو با یه حس بد از خودش میرونه ،من اونروز پولی نگرفتم یعنی اکثر مواقع نمیگیرم،اما میخوام بدونیداون درمانگر زمانی کارش رو درست انجام میده که شما باورش داشته باشید و بعدش هم با یک جلسه و دو جلسه هیچ درمانگری نمیتونه بیماران ام اسی رو معالجه کنه من خودم اعتقاد دارم که اول باید کادر پزشکی و زیر نظر پزشک و مصرف دا رو بگذرونید و در کنارش از انرژی درمانی استفاده کنید و انرژی درمانی هم بسته به پذیرش شما داره یعنی ممکنه اون جوابی رو هم که انتظار دارین نگیربن و اینکه اون درمانگر هم که هر روز انرژیش بالا نیست باتری نداره که بزنه به برق شارژ بشه ،بعد از درمان باید چند روزی رو فقط استراحت کنه تا انرژیش برگرده در آخر هم اونی که شیشه رو در بغل سنگ نگه میداره باید نظر لطفش شامل حالتون بشه تا یه انرژی درمانگر خوب سر راهتون قرار بگیره،ببخشید پر حرفی کردم
 تشکر شده توسط : pariya1361

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست