امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
khabare khoshe 2
(2010/01/29, 10:58 PM)MORI_AZG نوشته است: من رفتم انجمن ساری واسه سینووکس کیف مخصوص بگیرم
گفتن فقط به آوونکسیا می دیمrolleyesrolleyesrolleyes

عزیزم من خودم از گرگان زنگ زدم تهران به شماره و آدرسی که نوشتم( آدرس شرکت سیناژن:
تهران-شهرک اکباتان- فاز 1-خیابان شهید عظیمی-پلاک56-طبقه3-4-5
تلفنaloofandbored666203-4

برام پست کردن گرگان اونم رایگان .اصلا" ربطی به انجمن نداره.
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : Morteza
سلام عزیزم خوبی؟
بالاخره کیف سینووکس فرستادن برات؟
شاد و پر انرژی باشید.Smile
بعد از قرنی بالاخره وقت کردم و کیفم رو گرفتم agreement2agreement2agreement2agreement2icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
راستی (رشت)انجمن ام اس داره ها......... (قابل توجه گیلانی ها)
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
بابا چرا اسمشو گذاشتین خبر خوش ؟!!!!

آدم یاد خبر خوشهای دولت میفته مثل غنی سازی و... که با شنیدنش نمیدونستیم از شدت ذوق باید چیکار کنیم !!!!badtastebadtastebadtasteundecided2undecided2angry3

ماهی یه نفر سری به اینجا میزنه ، ما هم یادمون میره مربوط به همون کیف دارو هست ، ذوق زده میشیم میایم تو میبینیم ای بابا همون موضوع کیفه :35:
مگه آدم سالی چند بار میره مسافرت که این کیف به درد بخوره؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ستایش , زیبا*
:
(2010/04/10, 10:59 AM)behbood نوشته است: بابا چرا اسمشو گذاشتین خبر خوش ؟!!!!

آدم یاد خبر خوشهای دولت میفته مثل غنی سازی و... که با شنیدنش نمیدونستیم از شدت ذوق باید چیکار کنیم !!!!badtastebadtastebadtasteundecided2undecided2angry3

ماهی یه نفر سری به اینجا میزنه ، ما هم یادمون میره مربوط به همون کیف دارو هست ، ذوق زده میشیم میایم تو میبینیم ای بابا همون موضوع کیفه :35:

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مگه چه اشکالی داره !! کاربرایی که تازه اومدن هم باید بدونن دیگه !!
اما راس میگی اسمش آدم و یاد هرچیزی میندازه جز کیف :55:
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان